goldshaker
goldshaker
  22 stycznia 2010 (pierwszy post)

mam zamiar założyć sobie gaz bo jednak spalanie 14l na 100km to jednak sporo:P no więc mam zamiar założyć zwykły gaz, jakieś rady, wady, zalety??wiecie może ile u Was kosztuje założenie?mi gość powiedział że 800 zł z używaną butlą:P reszta nowa

MiSZgtv
MiSZgtv
  23 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zależy po jakim czasie. Jak w aucie gaz jest z 5 lat to wiadomo,że silnik jest za...any i na stówę nikt go nie kupi.

Jak zwykły gaz to tak, ale jak sekwencja to się nie zgodzę z tym;p zresztą auta z inna instalacją niż sekwencyjną nigdy bym nie kupił, a jak nawet to jeździ się takim autem, aż padnie silnik całkowicie i wsadzasz inny w dobrym stanie. W niektórych starych autach zmiana silnika jest tańsza niż założenie instalacji:P
Corradolicious
Corradolicious
  23 stycznia 2010

Ja tez chce zalozyc gaz i zastanawiam sie czy mokra instalacje czy moze lepiej zainwestowac w direct porta :mrgreen:

AkaDwa
AkaDwa
  23 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: chodziło mi bardziej abyś napisał to co napisałeś wcześniej ale bardziej zrozumiale bo nie czaje ni w ząb...wiem, że chodziło Ci o 100NX, wiem też jak zapieerdala SR20DE w primerce eGT :)

łopatologicznie jakoś.
chce się mieć oszczędne auto - kupuje się fiestę 1.1 bądź punto 1.1 i jeździsz tu i tam i masz spalanie do 5l do tego 'se' zakładasz turbo lpg i oszczędzasz.

chcesz zabawy, chcesz poczuć się przez chwilę jak na torze, kupujesz auto - cieszysz się jazdą, nie patrzysz na spalanie..

Ot by nie szukać kompromisów.. tak jak to jest na forach potem pisane: 'czemu mi pali 18l 1.6(poj silnika) jak ja tylko krece sobie bączki' czy coś takiego.
whitestok
whitestok
  23 stycznia 2010

hehe no to już rozumiem :D zgadzam się z Tobą.

angelika28071991
angelika28071991
  24 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ak zwykły gaz to tak, ale jak sekwencja to się nie zgodzę z tym;p

chodzi mi o zwykły gaz:mrgreen:
Zgadzam się.
jaroszakal
Posty: 1536 (po ~116 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 33
jaroszakal
  24 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: aha mam sprzedać auto które niedawno kupiłem, czyli już tracę na samych opłatach, dodać do tego więcej pieniędzy żeby kupić diesla z wyyebanym przebiegiem:/ nie dzięki...

tzrebabylo myslec przed zakupem ile bedzie palil ;] zawsze tak jest z cwaniakami ... kupia jakiegos zloma spzred 20 lat z silnikem ponad 2 litry zeby kopa mialo i szpanuje takim ;] a autko sie rozlatuje z kazdym kilometrem :P hehe

Bo teraz to nawet miłość jest syntetyczna i sztuczna... ;]

ohhhh
ohhhh
  24 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zwykły gaz, jakieś rady, wady, zalety?

gaz w kuchni w kuchence

mieliśmy w rodzicne fabie w gazie, naruchała 170tyś km i poszła do żyda i serio dobrze się trzymała

gaz był włoski, a fabia 1.4 16v 75kW, paliła przy spokojnej jeździe 8l :>

wg mnie mega się opłaca jeżeli samochód służy tylko do przemieszczania się
pamiętaj, podtlenek gazu - 50 do lansu
ohhhh
ohhhh
  24 stycznia 2010

doczytałem się, że ktoś chce Ci wcisnąć diesla...

jeżeli kupisz diesla poniżej 2000-2004 roku to powodzenia z odpalaniem np. teraz przy -20 kiedy nie garażujesz samochodu :)

XxWhite1983Xx
Posty: 242 (po ~54 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
XxWhite1983Xx
  24 stycznia 2010

jak dla mnie LPG to LPG nic po za tym nie montuje bo silnik szanuje:))

misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  24 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jeżeli kupisz diesla poniżej 2000-2004 roku to powodzenia z odpalaniem np. teraz przy -20 kiedy nie garażujesz samochodu :)

to kup samochod a nie jakies plastikowe g..no :-D

nie jeden piecio letni plastik stoi pod blokiem przykryty sniegiem bo nie dal rady wiec odpusc tego typu komentarze bo naprawde nie maja sensu....

co ma rocznik do temperatury na dworze??

jak dbasz tak masz
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.