goldshaker
goldshaker
  22 stycznia 2010 (pierwszy post)

mam zamiar założyć sobie gaz bo jednak spalanie 14l na 100km to jednak sporo:P no więc mam zamiar założyć zwykły gaz, jakieś rady, wady, zalety??wiecie może ile u Was kosztuje założenie?mi gość powiedział że 800 zł z używaną butlą:P reszta nowa

angelika28071991
angelika28071991
  22 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: reszta nowa

Masz auto jednopunktowe czy wielo?
Moim zdaniem sekwencja byłaby lepsza.

A zwykłego gazu wady i zalety to.
wady: podajesz autu suche paliwo,nasadza się nalot na wtryskiwaczach i na całym układzie paliwowym. Zywotność silnika jest dużo mniejsza.
A zalet nie widzę. Jedynie koszt.
Moim zdaniem wyjdzie na to samo ponieważ po dłuższym użytkowaniu w gazie trzeba będzie robic silnik.
goldshaker
goldshaker
  22 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz auto jednopunktowe czy wielo?

pewnie chodzi Ci o wtryski:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem sekwencja byłaby lepsza.

hmmmm serio??

Konto usunięte
Konto usunięte: po dłuższym użytkowaniu

wystarczy mi jak rok przejeżdżę a uwierz, że robienie 70 km za 50 zł nie jest przyjemnością:)
angelika28071991
angelika28071991
  22 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wystarczy mi jak rok przejeżdżę a uwierz, że robienie 70 km za 50 zł nie jest przyjemnością:)

No to zakładaj... Sam się przekonasz o zaletach i wadach gazu.
Osobiście bym się w to nie bawiła. Wolalabym sprzedac auto i kupić coś np w dieslu.
goldshaker
goldshaker
  22 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wolalabym sprzedac auto i kupić coś np w dieslu.

aha mam sprzedać auto które niedawno kupiłem, czyli już tracę na samych opłatach, dodać do tego więcej pieniędzy żeby kupić diesla z wyyebanym przebiegiem:/ nie dzięki...
misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  22 stycznia 2010

moze zacznij od tego jakie auto chcesz gazowac??

kto powiedzial ze diesel musi miec ogromny przebieg??

nawet jesli to diesle robia bez problemu wieksze przebiegi niz benzyniaki bez remontu

angelika28071991
angelika28071991
  22 stycznia 2010

To lepiej trać kase na przeróbke na gaz, pośmigaj sobie rok i nie wiem komu go potem opchniesz. Życze powodzenia w poszukiwniu jelenia.
A poza tym skoro niedawno go kupiłeś to po co kupowałeś taki paliwożerny silnik jak wiedziałeś,że nie wyrobisz na paliwo??
Szpan? Bo nie rozumiem.
Według mnie w wyborze auta powinno się również kierowac zasobnością portfela a nie kupić cacko,które bedzie stało w garażu bo nie wyrobie na paliwo.
Rób co chcesz. ja wyraziłam tylko swoja opinię.

angelika28071991
angelika28071991
  22 stycznia 2010
misza1
misza1: moze zacznij od tego jakie auto chcesz gazowac?? kto powiedzial ze diesel musi miec ogromny przebieg?? nawet jesli to diesle robia bez problemu wieksze przebiegi niz benzyniaki bez remontu

i wszystko.
goldshaker
goldshaker
  22 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Szpan? Bo nie rozumiem.

jesteś imbecylem i nie wiem w ogóle co tutaj robisz na motoryzacji, idź dziewczynko na 5-10-15 ::zonk:: kupiłem ten samochód ze względu na to że był i jest zayebiście zadbany i wiem, że za te pieniądze jakie za niego dałem był ich wart więc kupiłem go dlatego a nie dla szpanu:/ wkvrwiłaś mnie, wypiedalaj mi stąd
folkemon
folkemon
  22 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

piszesz tak by wszystkich zdenerwować, co nie?

mimo pytań nie napisałeś jakie to auto, jaki silnik, nie napisałeś nic, więc wracaj trolu na hyde
folkemon
folkemon
  22 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zwykły gaz

wstaw niezwykły, najlepiej kuchenkę z kuchni wymontuj : )
dNbChOdYsVR6
dNbChOdYsVR6
  22 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: To lepiej trać kase na przeróbke na gaz, pośmigaj sobie rok i nie wiem komu go potem opchniesz. Życze powodzenia w poszukiwniu jelenia. A poza tym skoro niedawno go kupiłeś to po co kupowałeś taki paliwożerny silnik jak wiedziałeś,że nie wyrobisz na paliwo?? Szpan? Bo nie rozumiem. Według mnie w wyborze auta powinno się również kierowac zasobnością portfela a nie kupić cacko,które bedzie stało w garażu bo nie wyrobie na paliwo. Rób co chcesz. ja wyraziłam tylko swoja opinię.

Zgadzam sie
goldshaker
goldshaker
  22 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: więc wracaj trolu na hyde

żal dupe ściska że już nie jesteś FP?:D
AkaDwa
AkaDwa
  22 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: żal dupe ściska że już nie jesteś FP?:D

gdybyś był na tyle sprytny i inteligentny to byś też wiedział że sam z panelu zrezygnował.

_
na temat nie ma się sensu wypowiadać, bo sam nie podałeś szczegółów.
ale moje zdanie odnośnie gazu to - nie!.
powodu Ci nie podam, bo nie chce mi się.
czyli nie wniosłem nic. ojoj..

a jak nie stać Cię na szpanowanie przed Qmplami to sprzedaj auto i kup sobie rower.
goldshaker
goldshaker
  22 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a jak nie stać Cię na szpanowanie przed Qmplami to sprzedaj auto i kup sobie rower.

w sumie to mnie stać ale każdy tak na gazie jeździ.... no nic to będę inny od wszystkich.... a tak na marginesie, jak Ty posiadasz autko?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.