goldshaker
goldshaker
  22 stycznia 2010 (pierwszy post)

mam zamiar założyć sobie gaz bo jednak spalanie 14l na 100km to jednak sporo:P no więc mam zamiar założyć zwykły gaz, jakieś rady, wady, zalety??wiecie może ile u Was kosztuje założenie?mi gość powiedział że 800 zł z używaną butlą:P reszta nowa

KORARM
KORARM
  22 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja wyraziłam tylko swoja opinię.

ja też się zgadzam z tobą

Konto usunięte
Konto usunięte: goldshaker: zwykły gazwstaw niezwykły, najlepiej kuchenkę z kuchni wymontuj : )

to dobre :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: więc wracaj trolu na hyde

wracaj wracaj i jak będziesz chciał wrócić to z normalnym tematem...
whitestok
whitestok
  22 stycznia 2010

temat do zamknięcia, bez sensu tak sobie wzajemnie wrzucać, poza tym autor tematu nie podał żadnych szczegółów więc tym bardziej ten temat nie ma sensu.

AkaDwa
AkaDwa
  22 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie to mnie stać ale każdy tak na gazie jeździ.... no nic to będę inny od wszystkich.... a tak na marginesie, jak Ty posiadasz autko?

to że założysz sobie gaz nie znaczy że będą mniejsze koszty.

bo w sumie jednak, gaz do gaznika to jestem tam za tak ;>
ale czy wszyscy? ja robie jeszcze uzupełniające i nie podjąłem pracy w pełny etat
a SR w NX potrafi spalić 15l, ale za to za co to potrafi spalić - przynajmniej nie
mam nogi w 'podłodze' i auto stoi w miejscu. i gdzie wrzuce 2'a i gdzie auto reaguje
hm.. nie reaguje.. ;).
co do 2giego to też NX z tym że 1.6
MiSZgtv
MiSZgtv
  22 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kupiłem ten samochód ze względu na to że był i jest zayebiście zadbany

Piszesz, że masz zadbane auto, a chcesz wstawić lpg za 8stów trochę szkoda auta moim zdaniem...
Ja nie pisze, że lpg jest złe bo na dobrej instalacji się fajnie i tanio śmiga.
Ale na takiej "zwykłej" za 8stówek będziesz miał same problemy i dołożysz za jakiś czas następne parę stówek, żeby to auto jakoś jeździło. W skrócie lepiej założyć sekwencję, auto w sekwencji mniej spali Ci niż w zwykłej instalacji i masz mniej problemów.

A co do spalania 14l to wcale nie trzeba mieć "szpanerskiego" silnika, bo zwykłym 1.6 taki wynik można bez większych problemów osiągnąć:p

Konto usunięte
Konto usunięte: To lepiej trać kase na przeróbke na gaz, pośmigaj sobie rok i nie wiem komu go potem opchniesz.

W dzisiejszych czasach auto z instalacją lpg szybciej sprzedaż...
folkemon
folkemon
  22 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: gdybyś był na tyle sprytny i inteligentny to byś też wiedział że sam z panelu zrezygnował.

nie, wywalili mnie :bezradny:

Konto usunięte
Konto usunięte: żal dupe ściska że już nie jesteś FP?:D

myślę, że już nie. Poza tym teraz mogę ci napisać żebyś spadał na hyde, a wtedy nie mogłem być aż tak niemiły.
folkemon
folkemon
  22 stycznia 2010

a co do gazu to jeździłem kiedyś autem z gazem i było ok. A instalację miałem nie od 'pana zdzisia', ale robioną w dobrym warsztacie. Poza tym Felicja z gazem to żadna profanacja ; ) Ot, tańsze wożenie się wozidełkiem na uczelnię miałem : ]

MiSZgtv
MiSZgtv
  23 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Felicja z gazem to żadna profanacja ; )

a jakie auto z gazem to profanacja? :D
whitestok
whitestok
  23 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a SR w NX potrafi spalić 15l, ale za to za co to potrafi spalić - przynajmniej nie mam nogi w 'podłodze' i auto stoi w miejscu. i gdzie wrzuce 2'a i gdzie auto reaguje hm.. nie reaguje.. ;).

a po polsku?

Konto usunięte
Konto usunięte: a jakie auto z gazem to profanacja? :D

już Ci mówię...np roczny lub dwu letni mercedes E-klasa, S-klasa itp lub jakies inne młode rocznikowo fury z dużymi silnikami...
MiSZgtv
MiSZgtv
  23 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: już Ci mówię...np roczny lub dwu letni mercedes E-klasa, S-klasa itp lub jakies inne młode rocznikowo fury z dużymi silnikami...

Z tym się zgodzę. Ale jak ktoś gazuje stare auto to nie wiem w czym inni mają problem.
Ważne to aby instalka lpg była konkretnie i schludnie założona.
whitestok
whitestok
  23 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale jak ktoś gazuje stare auto to nie wiem w czym inni mają problem. Ważne to aby instalka lpg była konkretnie i schludnie założona.

dokładnie, i gdybym został w PL to pewnie woził bym się jakimś zadbanym Senatorem 3.0 V6 24V zagazowanym...
folkemon
folkemon
  23 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a jakie auto z gazem to profanacja? :D

hmm, wg mnie tak drogie, że cena paliwa jakie wlewamy nie powinna mieć już dla nas znaczenia :P Ale wszędzie można wsadzić gaz, to też jakby na to nie patrzeć mniej uciążliwe dla środowiska naturalnego paliwo. A jak ktoś chce też oszczędzać gazując Porsche to proszę bardzo, nic mi do tego : )
AkaDwa
AkaDwa
  23 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a po polsku?

100nx
angelika28071991
angelika28071991
  23 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jesteś imbecylem

Ty jesteś:tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: wkvrwiłaś mnie

chcesz o tym porozmawiać? Naprawde mi przykro:and:
angelika28071991
angelika28071991
  23 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: W dzisiejszych czasach auto z instalacją lpg szybciej sprzedaż...

Zależy po jakim czasie. Jak w aucie gaz jest z 5 lat to wiadomo,że silnik jest za...any i na stówę nikt go nie kupi.
whitestok
whitestok
  23 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 100nx

chodziło mi bardziej abyś napisał to co napisałeś wcześniej ale bardziej zrozumiale bo nie czaje ni w ząb...wiem, że chodziło Ci o 100NX, wiem też jak zapieerdala SR20DE w primerce eGT :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.