zmarszczek221
zmarszczek221
  15 stycznia 2010 (pierwszy post)

Pewnie czytaliscie nie jeden temat ale ktos w koncu musi mi pomoc zrozumiec takiego goscia. Czym sie kieruje w swej drodze do doskonalego wedlug niego tuningu. I dlaczego nazywa sie go wiejskim skoro wiekszosc "wiejskich tuningow" mozna spotkac w miescie. Nie bede przytaczal tu przykladow owego tuningu bo zajelo by mi to caly dzien a o to nie chodzi. Che aby mi ktos to wyjasnil. :)

zmarszczek221
zmarszczek221
  17 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie, wiec wiec wiejski tuning powinien nazywac się tanim, czy oszczędnym do przesady:)

Raczej oszczędny do przesady
PeJakPaula
PeJakPaula
  17 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ee tam, moim zdaniem tandeta wychodzi zawsze wtedy jak ktoś ma mało kasy i chce od razu cały samochód zmienić...

To też, ale wiesz jaki ja mam gust, nawet te filmiki co mi pokazywałeś
wyglądały dla mnie tandetnie mimo ze wcale takie nie były.
Kuba22KRK
Posty: 44 (po ~309 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Kuba22KRK
  17 stycznia 2010

Żeby fajnie pogrzebać samochód, trzeba przede wszystkim pomysłu i jako takiego poczucia estetyki. Fundusze są zawsze na drugim planie. Można stworzyć świetne auto, mając w kieszeni niewielką kase, uwierzcie :]

whitestok
whitestok
  17 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: To też, ale wiesz jaki ja mam gust, nawet te filmiki co mi pokazywałeś wyglądały dla mnie tandetnie mimo ze wcale takie nie były.


Jaki masz gust? hmmm może i wiem, chociaż nie do końca...a co do tych filmików to nie znam osoby która powiedziała by "tandetny" o Mazdzie RX-7 VeilSide Fortune albo o Hondzie NSX VeilSide Fortune.
whitestok
whitestok
  17 stycznia 2010
Kuba22KRK
Kuba22KRK: Fundusze są zawsze na drugim planie. Można stworzyć świetne auto, mając w kieszeni niewielką kase, uwierzcie :]

racja, ale do tego trzeba mieć odpowiedni sprzęt i przede wszystkim umiejętności a przecież nie każdy ma odpowiedni sprzęt lub dostęp do takiego sprzętu a już tym bardziej nie każdy posiada umiejętności odpowiednie.
Kuba22KRK
Posty: 44 (po ~309 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Kuba22KRK
  17 stycznia 2010

Do przykręcenia felg czy zabrania auta do mechanika, żeby zmienił zawias ? ;) Umyć i wypolerować to chyba każdy, kto ma więcej niż 2 synapsy w mózgu, potrafi.

whitestok
whitestok
  17 stycznia 2010
Kuba22KRK
Kuba22KRK: Do przykręcenia felg czy zabrania auta do mechanika,

przykręcić felgi łatwa sprawa, można zrobić samemu, ale aby zabrać samochód do mechanika w celu zmiany zawiasu to już dodatkowy koszt bo zmienić zawias można też samemu jak ktoś umie...no ale są też takie mózgi które podnośnik potrafią ustawić pod podłogą i narobić sobie przez to problemów...

Kuba22KRK
Kuba22KRK: Umyć i wypolerować

umyć? może i tak, ale przy tym dodatkowo rys narobić to też bardzo dużo ludzi potrafi :D a co do polerki to już potrafią wbrew pozorom tylko nieliczni :D
01KochaneSlonko
01KochaneSlonko
  18 stycznia 2010
http://www.khanwars.wp.pl/?recruit=3H24428

polecam odwiedzić bo warto :)
whitestok
whitestok
  18 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.khanwars.wp.pl/?recruit=3H24428 polecam odwiedzić bo warto :)

fuck off!
dzikA750
Posty: 198 (po ~305 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
dzikA750
  19 stycznia 2010

wiele panów, chłopaczków, małolatów (jak kto woli) chce swoje pojazdy wyróżnić, tak by sąsiad, koledzy mogli mu zazdrościli, stawiali kolejki piwa, podziwiali gdy ten z miejskiej dyskoteki wysiada z fajną lalą.. do tego trzeba dorzucić stos gier, filmów na których koniecznie muszą być młodzi i gniewni, którzy robią brudne interesy z mafią a niedobra policja chce ich za to wpakować. bo to jest przecież na topie! :mrgreen: :mrgreen:

tak poważniej - nie od dziś projektuje się motocykle czy też samochody, tak by się kobietom podobały (czyt. "leciały" na nie) oczywiście mam na myśli klasy...ee te drogie ;) ...przytoczę powiedzenie "jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma".

Gośka

"bo ja kocham wolnosc"

LadyWirka
LadyWirka
  21 stycznia 2010

Jejuuu jak widze takiego 'wiochmena' w 'burakowozie' to mnie krew zalewa:zonk:...niestety mam takiego sasiada...naklejek to ma tyle jak by jego ojciec pracował w fabryce...i te progi z tektury :haft: lakier odpada, rdza zjada go żywcem a ten chwali sie tym jak by miał jakieś 'lambo' albo ferrari :lol::rotfl::lol2: a ten spojler, gdybyscie go widzieli :w00t: normalnie półeczka na pucharki z wiejskich zawodów 'w niby drifcie':w00tjump: które on organizuje i sam sobie te nagrody wręcza hahah bez komentarza...tylko prosze ludzie nie oszpecajcie tak tych samochodów :zly: one tez maja uczucia!!!!:lol2:

whitestok
whitestok
  21 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jejuuu jak widze takiego 'wiochmena' w 'burakowozie' to mnie krew zalewa...niestety mam takiego sasiada...naklejek to ma tyle jak by jego ojciec pracował w fabryce...i te progi z tektury lakier odpada, rdza zjada go żywcem a ten chwali sie tym jak by miał jakieś 'lambo' albo ferrari a ten spojler, gdybyscie go widzieli normalnie półeczka na pucharki z wiejskich zawodów 'w niby drifcie\' które on organizuje i sam sobie te nagrody wręcza hahah bez komentarza...tylko prosze ludzie nie oszpecajcie tak tych samochodów one tez maja uczucia!!!!


zrób fotkę i wrzuć tutaj :D chętnie obejrzymy wszyscy :D
Corradolicious
Corradolicious
  21 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:


dzikA750
dzikA750:

Bo samochod ma zapier...dzielac, a pozniej dopiero wygladac :)
AkaDwa
AkaDwa
  22 stycznia 2010
dzikA750
dzikA750: Gośka

Wyrwę Cię na WSK'ę? :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jejuuu jak widze takiego 'wiochmena' w 'burakowozie' to mnie krew zalewa...niestety mam takiego sasiada...naklejek to ma tyle jak by jego ojciec pracował w fabryce...i te progi z tektury lakier odpada, rdza zjada go żywcem a ten chwali sie tym jak by miał jakieś 'lambo' albo ferrari a ten spojler, gdybyscie go widzieli normalnie półeczka na pucharki z wiejskich zawodów 'w niby drifcie\' które on organizuje i sam sobie te nagrody wręcza hahah bez komentarza...tylko prosze ludzie nie oszpecajcie tak tych samochodów one tez maja uczucia!!!!

Pewnie i tak byś mu zrobiła paUę na tylnym siedzeniu :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.