PanKrystian
PanKrystian
  3 stycznia 2010 (pierwszy post)

Doradźcie mi :P jaki by pasował do mnie :) hehe

WujekBeton
WujekBeton
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie i oś i NIEmoc

normalne, że tylny napęd latwiej postawić bokiem, ale nie ma aż takiego znaczenia (w zime) moc, co wlasnie ta niemoc kierowcy
AkaDwa
AkaDwa
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: normalne, że tylny napęd latwiej postawić bokiem, ale nie ma aż takiego znaczenia (w zime) moc, co wlasnie ta niemoc kierowcy

tzn. teraz nie wiem o czym gadamy już, czy o stawianiu auta bokiem aby się pobawić, czy o kłopotach gdzieś w zaspach czy o czym, bo jeśli o stawianiu bokiem auta to ruszanie z 2jki jest z dupy, a jeśli ruszanie w jakiś zaspach to na miejscu..

a niemoc jest we wszystkim w zimie i nie ma co mówić że są opony zimowe..
WujekBeton
WujekBeton
  5 stycznia 2010

chyba o klopotach, chociaż i tak już zboczyliśmy z tematu

AkaDwa
AkaDwa
  5 stycznia 2010

to i tak wyjaśnione to co potrzebne jest.

kobra1990
kobra1990
  6 stycznia 2010

siema wszystkim. co myślicie o mazdzie 323f. warto takie autko kupić?

whitestok
whitestok
  6 stycznia 2010
kobra1990
kobra1990:

warto ale w budzie od 95r wzwyż, auto bardzo zwinne i bardzo dobrze się prowadzi, wiem bo jeździłem :)
dominikp21
Posty: 12 (po ~79 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
dominikp21
  7 stycznia 2010

T4 Caravela 2,5 TDI 95-96 niezłe auta :) i nawet dla początkujących moim zdaniem to dobre i wcale drogie nie są :) chociaż dużo osób wpakujesz na lans :P Pozdrawiam i powodzenia

WujekBeton
WujekBeton
  7 stycznia 2010
dominikp21
dominikp21: T4 Caravela

chyba gupi jesteś :woot: pierwsze auto??
whitestok
whitestok
  7 stycznia 2010
dominikp21
dominikp21: T4 Caravela 2,5 TDI 95-96 niezłe auta :) i nawet dla początkujących moim zdaniem to dobre i wcale drogie nie są :) chociaż dużo osób wpakujesz na lans :P

twoje pomysły są tak samo wykręcone jak i ty...idź się schowaj i nie pokazuj.
Tomcio93
Tomcio93
  9 stycznia 2010

W sumie jestem fanem marki BMW. Ale jak na pierwsze auto bym nie wybrał. Zastanawiał bym się nad MAZDĄ MX-3, ładna, tania, i ma trochę mocy ;). Za golfami nie przepadam. Ale jeśli ładny tuning to by nawet dobry był :) Jeszce w wersji GT :D.

Albo Opla Calibre po tuningu Tą właśnie znalazłem na allegro za 7500zł :) Jak fajnie s tuningowana to i ładna i nie tak jak inne wieś :p

whitestok
whitestok
  9 stycznia 2010
Tomcio93
Tomcio93: Albo Opla Calibre po tuninguhttp://photos04.allegroimg.pl/photos/400x300/876/76/28/876762811 Tą właśnie znalazłem na allegro za 7500zł :) Jak fajnie s tuningowana to i ładna i nie tak jak inne wieś :p


z tego co widzę na tym zdjęciu to nie podobają mi się progi w stylu Mitsu 3000GT...
WujekBeton
WujekBeton
  10 stycznia 2010
Tomcio93
Tomcio93: jestem fanem marki BMW. Ale jak na pierwsze auto bym nie wybrał

mam 16 lat, a jedyne BMWu jakie miałem to Matchbox :), kolega\brat ma więc mogę doradzać innym, bo już jestem znawcą :mrgreen: a ta Calibra to pewno ma podtlenek LPG :)
Audiomaniak90
Audiomaniak90
  10 stycznia 2010

Śmiech na sali pomysły niektórych... Autor musi sam wiedzieć jakie koszta za sobą pociąga posiadanie samochodu, na jakie będzie go stać. Jeśli komuś podoba się gablota z 3,5l silnikiem to niech to zachowa dla siebie...

Ja polecam coś z sprawdzonych kompaktów. Mazda 323, Corolla E10, E11, Civic V, VI, Almera.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.