PanKrystian
PanKrystian
  3 stycznia 2010 (pierwszy post)

Doradźcie mi :P jaki by pasował do mnie :) hehe

whitestok
whitestok
  4 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.tuningforum.pl/download/file.php?id=6851&t=1

śliczne zdjęcie :D wrzuciłem sobie na pulpit :D
machu221
machu221
  4 stycznia 2010
AkaDwa
AkaDwa
  4 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Artystycznie Jak znasz właściciela czy kogoś z rodziny to chętnie kupie tylne oba światła w dobrej cenie

Szybko poszło na szrot auto, więc nic już z części..

Konto usunięte
Konto usunięte: A skąd wiesz ile kierowca tej coupety miał na liczniku?? Zależy też w co uderzysz:D Zobacz crash tesc civica

40-50km/h, było mokro i nie był to żadne zryw do driftu czy popisania się przed dziewczyną, etc..

Co do crash testu to o ile mi wiadomo E36 miało tylko 1,5pkt w NCAP :woot:
co do przecięcia to była kratka od kanalizacji wystająca 6cm..
whitestok
whitestok
  4 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

no cóż :D zwieśniaczona ta supra została, ale felgi i tak ma ładne :D
MiSZgtv
MiSZgtv
  4 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Szybko poszło na szrot auto, więc nic już z części..

Szkoda, światła takie kolo 2/3 stówek warte:P

Konto usunięte
Konto usunięte: http://i28.photobucket.com/albums/c215/jizzlepony/supra1.jpg

Felgi wyyebane, a reszta opisuje jak nie należy tuningować auta:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: 40-50km/h, było mokro i nie był to żadne zryw do driftu czy popisania się przed dziewczyną, etc..

Zdarza się, samochód rzecz nabyta:P
goldshaker
goldshaker
  4 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wytłumacz mi cwaniaku czemu. -.-'

temu że jak się rozwalisz to będą Cie wyciągać jak z puszki konserwy;)
WujekBeton
WujekBeton
  4 stycznia 2010
przystojnymafioso1
przystojnymafioso1: MiSZgtv:Jeszcze z silnikiem 3.5. ale ten silnik pięknie mruczy nie to co 1.8 is :( jak u mnie a tylnym napędem fajnie się lata w zimę ale fakt wielu nie umie i nie wie że czasem trzeba z dwójki ruszyć :D

ta, 3,5 litrowa beemka dla mlodego kierowcy, a później to placz, że się dziecko zabilo!!
dla takiego kierowcy to jeżeli zaloży sobie DOBRY tlumik też będzie mruczeć, a z tym ruszaniem z dwójki to calkiem nie wiem :woot: o co cho?
tomi111234
tomi111234
  4 stycznia 2010

tylko i wyłącznie golf 3
1.8 B+G jak coś to pisz

AkaDwa
AkaDwa
  4 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: śliczne zdjęcie :D wrzuciłem sobie na pulpit :D

;DD

a z innej strony to:
http://www.tuningforum.pl/download/file.php?id=6850&t=1
http://www.tuningforum.pl/download/file.php?id=6836&t=1

Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda, światła takie kolo 2/3 stówek warte:P

Jeśli miały się za tym ciągnąć wyrzuty że ktoś został tam 'ranny' a Ty (kierowca) nie to raczej nie patrzyłbyś tam czy uda się jeszcze coś z tych żyletek wyciągnąć czy nie..

Konto usunięte
Konto usunięte: a z tym ruszaniem z dwójki to calkiem nie wiem o co cho?

o obroty i moc przenoszona na oś :woot:.
eot..
chicel2009
chicel2009
  4 stycznia 2010

ja sobie kupiłem vw polo 6N i jestem zadowolony :) 1,4benzyna + lpg

WujekBeton
WujekBeton
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: o obroty i moc przenoszona na oś

miałem BMW (tylko 318) teraz mam merca ponad 2litry i nigdy nie ruszam z dwójki, więc nie wiem czy w większym silniku jest aż taka różnica?
aha ruszałem nawet z 4 tylno napędowym autem o pojemności 7 litrów na letnich oponach w zimie, ale był to Star 200 :mrgreen:
AkaDwa
AkaDwa
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: miałem BMW (tylko 318) teraz mam merca ponad 2litry i nigdy nie ruszam z dwójki, więc nie wiem czy w większym silniku jest aż taka różnica? aha ruszałem nawet z 4 tylno napędowym autem o pojemności 7 litrów na letnich oponach w zimie, ale był to Star 200

Jeśli ktoś nie umie opanować auta to zostaje mu ruszanie z dwójki na to nic nie poradzisz.. :mrgreen:

Ale ogół jest taki by gdzieś jak nie możesz wyjechać(ruszyć) to by nie szła taka moc na koło - zagmatwane ale zrozumiesz o ile już po wcześniejszym poście nie rozumiesz..

Co do 4tego biegu to sąsiad E46 ruszał z 4tego biegu i koła piszczały.. z tym że na kostce brukowej..
dracus6662
dracus6662
  5 stycznia 2010

na start kup uno a nie auto 300KM zabijesz sie na pewno twoja sprawa ale inni mogą przez twoją głupote brak doświadczenia bo ile młokos go może mieć rozwalisz sie po max miechu poduchy ci nie bronia przed głupotą , ale wy macie pomysły fajne porady chyba chłopak się wam czymś naraził

WujekBeton
WujekBeton
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zrozumiesz o ile już po wcześniejszym poście nie rozumiesz..

zrozumialem, domyslilem sie od razu, ale znaczenie ma w tym przypadku CHYBA moc, a nie to, która oś jest napędzana
AkaDwa
AkaDwa
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zrozumialem, domyslilem sie od razu, ale znaczenie ma w tym przypadku CHYBA moc, a nie to, która oś jest napędzana

W sumie i oś i NIEmoc ;D
Bo jak masz napęd na tył to nie za bardzo pomanewrujesz jakoś kołami jeśli masz wyślizgana, a na przód to już bardziej 'poszukasz' przyczepności. I przy okazji jak ją już znajdziesz (przyczepność) to 'trza' dozować obroty mniej więcej aby nie była to jazda zrywna aby wyjechać, to tak na chlopski rozum..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.