PanKrystian
PanKrystian
  3 stycznia 2010 (pierwszy post)

Doradźcie mi :P jaki by pasował do mnie :) hehe

MiSZgtv
MiSZgtv
  3 stycznia 2010
przystojnymafioso1
przystojnymafioso1: ale ten silnik pięknie mruczy nie to co 1.8 is :( jak u mnie a tylnym napędem fajnie się lata w zimę ale fakt wielu nie umie i nie wie że czasem trzeba z dwójki ruszyć :D

Lol akurat ruszenie to jest najmniejszy problem bo szybciej lub wolniej zawsze jakoś ruszy... Jak postawi go bokiem na zakręcie i się rozyebie to powiesz jego matce, że jednak nie umiał jeździć?
Nie mówię, że bmw na 1 auto jest złe ale bez przesady z pojemnością i nie seria 7...
Trzeba też trochę potrenować machanie kierownicą na wolnych placach zwłaszcza w zimie , żeby wiedzieć w razie czego co i jak...
przystojnymafioso1
Posty: 61 (po ~98 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
przystojnymafioso1
  3 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Trzeba też trochę potrenować machanie kierownicą na wolnych placach zwłaszcza w zimie , żeby wiedzieć w razie czego co i jak...


no i to jest najlepsze :) ja zaczynałem i skończę na beemce swoje życie i nie żałuje jak narazie :D
whitestok
whitestok
  4 stycznia 2010

to już lepiej takie coś http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9532810 tylko musiał by kolo dołożyć 900zł :D

przystojnymafioso1
Posty: 61 (po ~98 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
przystojnymafioso1
  4 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:


no szybka pucha :D
whitestok
whitestok
  4 stycznia 2010

lub to :) http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10139750 tańsze i ładniejsze :) mocy też wystarczająco aby betkom tył pokazać przy ładnej pogodzie.

przystojnymafioso1
Posty: 61 (po ~98 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
przystojnymafioso1
  4 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mocy też wystarczająco aby betkom tył pokazać


ja nie muszę nikomu tyłka pokazywać :( no chyba że dziewczynie
whitestok
whitestok
  4 stycznia 2010
przystojnymafioso1
przystojnymafioso1: ja nie muszę nikomu tyłka pokazywać :( no chyba że dziewczynie

chodziło mi o tył auta :D
InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  4 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Doradźcie mi :P jaki by pasował do mnie :) hehe

czerwony ;]

udajesz debila czy nim jestes ? chyba Ty najlepiej bedziesz wiedział jakie auto sobie kupić wiadomo na początek małe jest dobrze mieć chociaż mi to bez różnicy czy kombi czy jakies małe coupe
dNbChOdYsVR6
dNbChOdYsVR6
  4 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi się wydaje, że dla młodzieży lepiej benzyna + lpg mniej awarii a pojemność sobie dobierz do dochodów/kiszonkowego;p

Co kto woli ale jak dla mnie NIGDY LPG , to juz kupujący powinien wiedziec co mu sie podoba , ja np od pol roku tak sobie szukalem szukalem az wyszukalem Golf'a 4 1,9 TDI Highline.
AkaDwa
AkaDwa
  4 stycznia 2010

Pierwszego auta nie bierz BMW, ale nie ze względu na pojemność i moc, lecz na ich stan. Nie trzeba mieć 140na liczniku by skończyć tak: http://www.tuningforum.pl/download/file.php?id=6851&t=1 . Jak na obecny sezon to kup coś spokojnego.. Coś na miarę Golf'a 2.

MiSZgtv
MiSZgtv
  4 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.tuningforum.pl/download/file.php?id=6851&t=1

Artystycznie :mrgreen: Jak znasz właściciela czy kogoś z rodziny to chętnie kupie tylne oba światła w dobrej cenie:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie trzeba mieć 140na liczniku by skończyć tak

A skąd wiesz ile kierowca tej coupety miał na liczniku?? Zależy też w co uderzysz:D Zobacz crash tesc civica
:mrgreen:
A co do tematu ponoć VW Lupo 1.2 TDI pali kolo 3-4l na 100km lub 1.0E + lpg kolo 5/6 lpg :mrgreen: A VW można polecić :)
xJkbx
xJkbx
  4 stycznia 2010
xGhostRiderx2
xGhostRiderx2: jesli zdales teraz prawko to najtansze tylko mie malucha


Ot co. ;x Ze niby maluszek zly.?
Wytłumacz mi cwaniaku czemu. -.-'
Fiat 126p auto przyszlosci.! ;)
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  4 stycznia 2010

vectre b , zaszpachulesz dziury i dosc ladny samochod z male pieniadze

machu221
machu221
  4 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: chodziło mi o tył auta :D


wiem o tym tak samo jak wiem że przyczepiłeś się marki BMW , to co napisałem było ironią

Konto usunięte
Konto usunięte: A skąd wiesz ile kierowca tej coupety miał na liczniku?? Zależy też w co uderzysz:D


no widocznie go znał i teraz z nim pogada i mi sprzeda te tylne lampy :D
adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  4 stycznia 2010

piszcie co chcecie pewnie nie kupi auta określonego przez was . chyba jak ma trochę rozumu to widzi co mu sie podoba a co nie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.