BolekPce
Posty: 48 (po ~88 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
BolekPce
  23 grudnia 2009 (pierwszy post)

Witam. Mam civica 89r 1.3 i zastanawiam się nad podkręceniem mocy. Niewiem wstawić sobie większy silnik czy turbo do tego? Przewiduje koszta do ok15tyś i niebardzo chcę zmieniać auto. Doradzi ktoś??

PeJakPaula
PeJakPaula
  23 grudnia 2009

To ma być żart ?
Nawet Ci się udał :)

BolekPce
Posty: 48 (po ~88 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
BolekPce
  23 grudnia 2009

Nie to nie zart!!

dNbChOdYsVR6
dNbChOdYsVR6
  23 grudnia 2009

ile przeznaczysz na ten cel ?

BolekPce
Posty: 48 (po ~88 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
BolekPce
  23 grudnia 2009

Do ok 15tys

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  23 grudnia 2009

zalatw sobie tarapie w prywatnym osrodku dla uposledzonych...

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  23 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. Mam civica 89r 1.3 i zastanawiam się nad podkręceniem mocy. Niewiem wstawić sobie większy silnik czy turbo do tego? Przewiduje koszta do ok15tyś i niebardzo chcę zmieniać auto. Doradzi ktoś??

sprzedaj civica i kup sobie lepszy samochód...
goldshaker
goldshaker
  23 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. Mam civica 89r 1.3 i zastanawiam się nad podkręceniem mocy

zakuj silnik i wstaw ostre turbo:) może starczy Ci pieniędzy i może pojeździsz tym tydzień zanim reszta się rozpadnie:)
BolekPce
Posty: 48 (po ~88 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
BolekPce
  23 grudnia 2009

A co proponujecie?? Jakiegos japonca najlepiej

MiSZgtv
MiSZgtv
  23 grudnia 2009

przyklej naklejkę na tylną szybę pioneer lub inną dodaje 20km plus "Vinyl" po bokach auta i dodatkowe 30km, wydech z rynny, folia do szyb z worków na śmieci i będziesz najszybszy w mieście:zonk: nie zapomnij o zrobieniu wlotów w masce bo z tej ogromnej mocy silnik Ci się będzie grzał:mrgreen: Wielki spoiler od subaru przydałby się też do lepszej trakcji więc wiesz wszystko zrób z głową.

Bstok161ZT650
Bstok161ZT650
  23 grudnia 2009

tylko idiota łąduje jakies pieniadze w 20-dziesto letniego civica

x76
x76
  23 grudnia 2009

Wbij w niego silnik od Nysy 522 bo 521 za stara zrob instalacje gazową, KONIECZNIE spojler od kalibry kołpaki i masz tjuning jak sie paczy

whitestok
whitestok
  23 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A co proponujecie?? Jakiegos japonca najlepiej

200SX S13 w ładnym stanie powinieneś znaleźć w tej kasie, odłóż trochę kasy i wrzuć do tego silnik SR20DET z S14, lub szukaj od razu S13 po swapie silnika na SR20DET.

Konto usunięte
Konto usunięte: To ma być żart ? Nawet Ci się udał :)

no i znów się zabłyśnięta odezwała...

Konto usunięte
Konto usunięte: przyklej naklejkę na tylną szybę pioneer lub inną dodaje 20km plus "Vinyl" po bokach auta i dodatkowe 30km, wydech z rynny, folia do szyb z worków na śmieci i będziesz najszybszy w mieście nie zapomnij o zrobieniu wlotów w masce bo z tej ogromnej mocy silnik Ci się będzie grzał Wielki spoiler od subaru przydałby się też do lepszej trakcji więc wiesz wszystko zrób z głową.


Konto usunięte
Konto usunięte: przyklej naklejkę na tylną szybę pioneer lub inną dodaje 20km plus "Vinyl" po bokach auta i dodatkowe 30km, wydech z rynny, folia do szyb z worków na śmieci i będziesz najszybszy w mieście nie zapomnij o zrobieniu wlotów w masce bo z tej ogromnej mocy silnik Ci się będzie grzał Wielki spoiler od subaru przydałby się też do lepszej trakcji więc wiesz wszystko zrób z głową.

trzeba by było być kompletnym idiotą aby kopiować to z Twojego bmw

Konto usunięte
Konto usunięte: tylko idiota łąduje jakies pieniadze w 20-dziesto letniego civica

mogłeś się nawet nie odzywać.
BolekPce
Posty: 48 (po ~88 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
BolekPce
  23 grudnia 2009

Dzieki Whitestok. Jeden normalny czlowiek. Mialem niedawno supre ale byla juz dojechana i bez turbo

PeJakPaula
PeJakPaula
  23 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no i znów się zabłyśnięta odezwała...

Sprawdzam czy chociaż raz nie skomentujesz mojego posta. :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.