BolekPce
Posty: 48 (po ~88 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
BolekPce
  23 grudnia 2009 (pierwszy post)

Witam. Mam civica 89r 1.3 i zastanawiam się nad podkręceniem mocy. Niewiem wstawić sobie większy silnik czy turbo do tego? Przewiduje koszta do ok15tyś i niebardzo chcę zmieniać auto. Doradzi ktoś??

8PasazerNostromo
Posty: 618 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
8PasazerNostromo
  24 grudnia 2009

Dajcie spokój z tymi civicami.

Rdza wpier*** aby zdrowie.
Super żwawe silnik-yhy ale z dolewkami jesteś za pan brat.
Najwięcej szczekają o swapach na K20 ,B18 ,B16 ci co jeżdżą D13, D14 czy max jakimś zajechanym D15 w bieda opocji
Sztywność budy + jakoś wnętrza = trzaskanie jakby auto miało pier***nąć na wpół na poprzecznej nierówności.

Naprawdę szok. Zauważyłem też ciekawą prawidłowość że w cifach przy spawaniu progów i reparturek właściciele luba zmieniać kolor budy. I weź teraz traf civica z ori lakierem i bez rdzy...

"You must drive this car before you die, it really is that good" M3 E30
KORARM
KORARM
  24 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a Ty myślisz, że jak pokażesz gołą klatę na profilu to jesteś kozak?

Wyhamuj!! myślisz, ze masz bete to jesteś najlepszy na świecie?

Konto usunięte
Konto usunięte: w coupe przy otwieraniu i zamykaniu drzwi szyba się 2cm odsuwa i zamyka automatycznie

szacun pochwal sie jeszcze co masz
MiSZgtv
MiSZgtv
  24 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wyhamuj!! myślisz, ze masz bete to jesteś najlepszy na świecie?

Ja tak nie powiedziałem, zresztą przy*eb się mnie nie auta. Kompleksy masz jakieś?

Konto usunięte
Konto usunięte: szacun pochwal sie jeszcze co masz

Nie chodzi o chwalenie się bo tak jest w każdym e36 coupe... a korbek jeszcze nie widziałem i bardzo mnie to interesuje...
KORARM
KORARM
  24 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tak nie powiedziałem, zresztą przy*eb się mnie nie auta. Kompleksy masz jakieś?

ja nie mam kompleksów może ty masz ale mam to gdzieś.
whitestok
whitestok
  24 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: whitestok może sam jesteś upośledzony... Właśnie pokazujesz że nie jesteś dla mnie partnerem do rozmowy.. od pierwszego postu w temacie wmawiasz ludziom, że są biedni a Ty jeździsz najlepszą furą pod słońcem..

hahaha :D naucz się czytania ze zrozumieniem LAMO! nic nikomu nie wmawiam! każdy ma to na co go stać, a tego kolesia pojechałem specjalnie bo od zawsze wiesza psy na innych autach a sam złom po asfalcie ciągnie...

A co do cIEBIE to jeśli szukasz "partnera" to źle trafiłeś bo mnie interesują tylko kobiety.

Konto usunięte
Konto usunięte: Kolejny polaczek który wyjechal na zmywak i mysli ze złapał Pana Boga za nagi.

Na zmywaku to może Twój dziadek tyrał żeby jego głupiutki wnuczek mógł pojeździć sobie mercem 5.0 V8.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ubliżaj mi bo za cienki w uszach szczylu jesteś, zgrywasz kozaczka i tyle.

zdziwił byś się...

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie Ty będziesz o tym decydował... Gleba pajacu!

Heh typowy dzieciak...jak brakuje sensownych argumentów to wyzywać zaczyna...

Konto usunięte
Konto usunięte: Piszesz o różnych autach a ja pisze o swoim... Żebyś wybił sobie z głowy, że masz najlepsze auto wsród piszących tu osób - mylisz się i to bardzo bo pewnie jest tutaj niejeden koleś który swoją furą objechałby i Twoją supre i Moje V8...

O swoim powiedziałem to co powiedziałem i nie wmaszczaj mi tutaj, że chwaliłem się, że objadę każde inne auto bo tak nawet nie było!

Konto usunięte
Konto usunięte: Może jak byś sam zaczynał od tanich gratów bardziej szanowałbyś innych...

nie szanuję przede wszystkim takich głupich bananowców jak ty i wyjeebane mam na to od jakiego auta zaczynałeś skoro i tak pewnie każde tatuś lub dziadziuś ci sprezentował...IDIOTĄ JESTEŚ, BYŁEŚ I BĘDZIESZ!

Moim pierwszym autem był Mitsu Galant z 98r, a teraz Supra MK4 z 95 roku i na oba sam sobie zarobiłem więc spieerdalaj!

Każdy kolejny tWÓJ komentarz odnośnie mojej osoby i mojego auta będzie ignorowany po prostu bo nie mam czasu na rozmowę z bezmózgowcem. C U WANKER!
machu221
machu221
  24 grudnia 2009

macie tutaj problem panowie bądźmy dorośli :)
podoba ci się hunda kup ją
ja bym nie kupił wolę co innego i to wszystko

kwestia gustu panowie :piwo:

MiSZgtv
MiSZgtv
  24 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ego kolesia pojechałem specjalnie bo od zawsze wiesza psy na innych autach a sam złom po asfalcie ciągnie...

o mnie Ci cioto chodzi?
machu221
whitestok
whitestok
  25 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: o mnie Ci cioto chodzi?

nie cioto! i nie o Ciebie. przeczytaj ze zrozumieniem to się dowiesz o kogo chodziło.
J4cus
J4cus
  25 grudnia 2009

Już mi ręce opadają do Ciebie kretynie... Kto tu ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem...

Konto usunięte
Konto usunięte: zdziwił byś się...


Nie zdziwiłbym się.. Parówę wyczuje na kilometr i Ty jesteś parówą!

Konto usunięte
Konto usunięte: Heh typowy dzieciak...jak brakuje sensownych argumentów to wyzywać zaczyna...


Jestes jakimś kretynem... W którymś poscie zacząłeś mi ubliżać i dziwisz się, że zaczynam wyzywać? Kretyn!

Konto usunięte
Konto usunięte: Na zmywaku to może Twój dziadek tyrał żeby jego głupiutki wnuczek mógł pojeździć sobie mercem 5.0 V8.


Nie zostawił to Tobie idioto bez szkoły! Akurat dziadek zmarł kiedy miałem 2 latka śmieciu!

Konto usunięte
Konto usunięte: nie szanuję przede wszystkim takich głupich bananowców jak ty i wyjeebane mam na to od jakiego auta zaczynałeś skoro i tak pewnie każde tatuś lub dziadziuś ci sprezentował...IDIOTĄ JESTEŚ, BYŁEŚ I BĘDZIESZ!


I kiedyś ktoś przetrąci Ci ogon... W realnym życiu pewnie siedzisz jak mysz pod miotłą a tutaj jestes kozak bo zyjesz w anglii i nie pokazujesz swojej mordy. Od mojego ojca sie odpi.:cenzura:. Ty chuuuju do szczania!

z chęcią bym podyskutował w cztery oczy ale gówna nie ruszam.
dawidusw202
dawidusw202
  25 grudnia 2009

od kiedy pojawił sie pan o nicku "whitestok " na forum rozpętała sie wojna ...:D

Bstok161ZT650
Bstok161ZT650
  25 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tego kolesia pojechałem specjalnie bo od zawsze wiesza psy na innych autach a sam złom po asfalcie ciągnie...


chłopcze jak byłem w twoim wieku miałem już za sobą m3 e36 audi s3 i bmw e 46 330 convertible które objachałyby ta twoja supre od pierwszych metrów :) wiec prosze mi tu bez uwag o ciaganiu złomu po asfalcie, jezeli dla ciebie moje obecne e60 to złom to gratuluje poglądów na swiat i oby tak dalej :)
Bstok161ZT650
Bstok161ZT650
  25 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyżby jakiś civic pokazał Ci tylną tablicę rejestracyjną?.


Tak, nie jeden bo ja się po mieście nie ścigam,. miasto to miasto służy do rozsądnej jazdy a nie od sprintu na światłach, moje ego na tym nie ucierpi jeżeli na światłach tico piłowane na maksa mnie wyprzedzi to mam to w zadku. Nie mam przyciemnionych szyb i nie słychać "umcyk umcyk" mimo to go ze to dresowóz jak zwykliście bmw nazywać. Wiec epitety twojego kalibru sa zbedne :)
WujekBeton
WujekBeton
  25 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: miasto to miasto służy do rozsądnej jazdy a nie od sprintu na światłach

kuurwa wkoncu ktos madry :mrgreen:
Corradolicious
Corradolicious
  25 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko idiota łąduje jakies pieniadze w 20-dziesto letniego civica

a w 20stoletnie Corrado juz madry czlowiek laduje kase? :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.