goldshaker
goldshaker
  17 grudnia 2009 (pierwszy post)

nie zmieniałem opon na zimówki bo mi się nie chciało:P ale nie w tym problem...
słyszałem że nie powinno się jeździć na alufelgach zimą... czemu???

ziomekthx
ziomekthx
  21 grudnia 2009
lutek
lutek: Wynika to zwykle z ich przeznaczenia i charakterystyki(w szczególności materiału z jakiego "to coś" jest wykonane) - tyle ze to nadal nie ma nic do rzeczy a ty nie potrafisz odpowiedzieć na moje pytanie - z czego wynika ta zwiększona twardość twoich tefg?

Tak jak Ty to napisaes cytuje "Wynika to zwykle z ich przeznaczenia i charakterystyki" wiec juz wiesz dlaczego sa twardsze, zeby sie nie gieły a nie jakiesz szajsy któte Ty masz
lutek
lutek
  21 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: własnie ze wynika smiałes sie ze niby moje nie sa oryginalne bo niby jest tam tylko napis

Ty potrafisz czytać? Zacytuj moją wypowiedz z której wynika to o czym piszesz...

Konto usunięte
Konto usunięte: do drugirgo twojego pytania to jak czytałes cały ten temat to bys wiedział ze jest tam dodawany stop no ale nikt nie zatytułował tego wontku specjalnie dla Ciebie i nie pokazla Ci tego czarno na białym

Tu też prosiłbym o cytat bo ja nadal nie widze niczego na temat tego twojego magicznego stopu
lutek
lutek
  21 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak jak Ty to napisaes cytuje "Wynika to zwykle z ich przeznaczenia i charakterystyki" wiec juz wiesz dlaczego sa twardsze,

Tak tyle że fakt wzmocnienia czegokolwiek jest zwykle poparty w dtr-ce albo karcie charakterystyki danej części - własnie na tego typu argument czekam w twoim przypadku

Konto usunięte
Konto usunięte: a nie jakiesz szajsy któte Ty masz

A skąd ty możesz wiedzieć co mam i na czym jeżdze?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.