goldshaker
goldshaker
  17 grudnia 2009 (pierwszy post)

nie zmieniałem opon na zimówki bo mi się nie chciało:P ale nie w tym problem...
słyszałem że nie powinno się jeździć na alufelgach zimą... czemu???

ziomekthx
ziomekthx
  18 grudnia 2009
lutek
lutek: Bo pisze na nich bmw?:D


zobacz sobie cwaniaczku
http://translate.google.pl/translate?hl=pl&langpair=en|pl&u=http://www.bestautojobs.com/shop/alloybestbmw/index.html
KORARM
KORARM
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A czemu prawa podłoga 'przygnije' Ci bardziej po 10ciu latach aniżeli lewa?

a w angli lewa :crylol:
AkaDwa
AkaDwa
  19 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a w angli lewa

teraz nie wiem, mam wrzucić jakiś link gdzie było 'robione' auto od początku czy jak :woot:
AkaDwa
AkaDwa
  19 grudnia 2009

tak uprzedzając jeden temat tu:
http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.php?t=8573&start=0
i tu masz ponad dwa przykłady
http://www.100nx.fora.pl/nasze-samochody,12/
jeden temat foresta o ile się nie mylę, a dalej szukaj gdyż nie mam potrzeby się tłumaczenia..

lutek
lutek
  19 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A ty myslisz ze jak na nich pisze BMW to sa bmw? Wspułczucia. jak chcesz to moge Ci sprzedac malucha ze znaczkiem BMW pochwalisz sie kumplom ze kupiłes sobie taka bete której nikt nie ma

Niech żyje czytanie ze zrozumieniem...Sam chwalisz się ze masz oryginalne które w jakiś magiczny sposób sa twardsze od całej reszty(swoją drogą ciekawe jak to oceniłeś)
lutek
lutek
  19 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zobacz sobie cwaniaczku

I co niby wynika z tego co wkleiłeś? Ja ci moge moje sprzedać i opisać je jako wzmacniane - też uwierzysz?:D
chicel2009
chicel2009
  20 grudnia 2009

hmm w angli raczej nie gnije żadna strona bardziej bo tak tam nie sypią soli jak w polsce, polska to zadupie, byłem w niemczech i tam jakoś soli nie widać tylko po prostu jeźdzą odśnieżarki i odśnieżają

ziomekthx
ziomekthx
  20 grudnia 2009
lutek
lutek: Sam chwalisz się ze masz oryginalne które w jakiś magiczny sposób sa twardsze od całej reszty(swoją drogą ciekawe jak to oceniłeś)


Po pierwsze nie chwale sie tylko wypowiadam a po drugie kazdy Ci powie ze oryginalne alumy bmw sa twardsze od pozostałych ale jak widac jestes wyjatkiem i tego nie wiesz wiec po co sie czepiasz.

lutek
lutek: ziomekthx:zobacz sobie cwaniaczku I co niby wynika z tego co wkleiłeś? Ja ci moge moje sprzedać i opisać je jako wzmacniane - też uwierzysz?:D


A to ze mozesz sobie poszukac tych feli i sam zobaczysz ze sa oryginalne niedowiarku. wystarczy ze spojrzysz na jedna z moich fotek i zobaczysz jakie sa
ziomekthx
ziomekthx
  20 grudnia 2009

dla ułatwienia zaznacz sobie pokarz wszystkie felgi BMW.
Potem
Marke : BMW Category: Wheels & Related Past
Model: Any Name: Wheel
Year: Any

I wybierz sobie 8 strone. A na przyszłosc jak nie wiesz to nie cwaniakuj

lutek
lutek
  20 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Po pierwsze nie chwale sie tylko wypowiadam a po drugie kazdy Ci powie ze oryginalne alumy bmw sa twardsze od pozostałych ale jak widac jestes wyjatkiem i tego nie wiesz wiec po co sie czepiasz.

póki co tylko ty to powiedziałeś a pod drugie nadal nie widzę konkretnej odpowiedzi dlaczego miałyby być twardsze od innych

Konto usunięte
Konto usunięte: A to ze mozesz sobie poszukac tych feli i sam zobaczysz ze sa oryginalne niedowiarku. wystarczy ze spojrzysz na jedna z moich fotek i zobaczysz jakie sa

A czy ja mówiłem coś o ich oryginalności?

Konto usunięte
Konto usunięte: I wybierz sobie 8 strone. A na przyszłosc jak nie wiesz to nie cwaniakuj

Dalej nie wiem co ty mi chcesz udowodnić...poza tym ciśnienie ci chyba skoczyło:D-jakieś chore poruszone ambicje? Udowodnij mi że te felgi o których mówisz są twardsze od innych-tylko o tym pisałem a ty sie obruszyłeś jakbym ci rodzine młotkiem wybił
ziomekthx
ziomekthx
  21 grudnia 2009
lutek
lutek: Bo pisze na nich bmw?:D


A to kto pisał ja? Czepiasz sie a nie wiesz. Ty myslisz ze jak cos na czyms pisze to takie to własnie jest. Dlatego napisałem Ci zebys sobie kupił byle jakie auto i nakleił znaczek bmw i sie chwalil ze masz najnowsza wersje której nikt nie ma. A linka wysłałem Ci takiego zebys wiedział ze nie sa one oryginałbe z bme tylko pod wzgledem ze maja napis na lefdze tylko dlatego ze sa w katalogu BMW. A jesli nie wiesz ze sa twardsze to sie nie czepiaj albo popytaj na forum. I nie rób z siebie idioty, bo tacy ludzie jak Ty to tylko nabijac sie potrafia a o niczym nic nie wiedza. Wiec jak nastepnym razem jak bedziesz chciał sie z kogos ponabijac to pomosl zanim wyjdziesz na idiote
lutek
lutek
  21 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A to kto pisał ja?

quote=ziomekthx]moze dlatego ze mam oryginalne z bmw które sa twardsze niz zwykłe alusy
Tak - ty to napisałeś stąd moje pytanie czy są twardsze od innych bo to oryginalne bmw

Konto usunięte
Konto usunięte: A jesli nie wiesz ze sa twardsze to sie nie czepiaj albo popytaj na forum.

Pytam ciebie skoro twierdzisz żę są twardsze to powinieneś wiedzieć dlaczego

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiec jak nastepnym razem jak bedziesz chciał sie z kogos ponabijac to pomosl zanim wyjdziesz na idiote

póki co ty na niego wychodzisz bo nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie
ziomekthx
ziomekthx
  21 grudnia 2009
lutek
lutek: ziomekthx:moze dlatego ze mam oryginalne z bmw które sa twardsze niz zwykłe alusy Bo pisze na nich bmw?:D


Chłopczyku nawet nie wiesz co piszesz ile masz lat. Musze pokazywac Ci czarno na białym. To do twojego postu wysałem ten link własnie do tego tu wyzej widzisz juz. Ale ty jak małe dziecko nie wiedziałes o co chodzi i musiałem Ci wszystko po kolei pisac. A twardsze sa i tyle , tłumaczyc Ci nie bede bo jak ma Ci to wytłumaczyc sa twardsze i juz niektóre czesci tez sa wzmacniane i wytłumacz mi dlaczego ?
lutek
lutek
  21 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chłopczyku nawet nie wiesz co piszesz

Ponieważ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Musze pokazywac Ci czarno na białym.

Na to czekam cały czas

Konto usunięte
Konto usunięte: To do twojego postu wysałem ten link własnie do tego tu wyzej widzisz juz

Tak podałeś link z którego nic nie wynika - a w szczególności to że takie felgi są mocniejsze od innych

Konto usunięte
Konto usunięte: A twardsze sa i tyle

I kto tu udziela dziecinnych odpowiedzi? Albo potrafisz poprzeć to co piszesz jakimś sensownym argumentem albo zastanów się nad sensem tego co piszesz

Konto usunięte
Konto usunięte: niektóre czesci tez sa wzmacniane i wytłumacz mi dlaczego ?

Wynika to zwykle z ich przeznaczenia i charakterystyki(w szczególności materiału z jakiego "to coś" jest wykonane) - tyle ze to nadal nie ma nic do rzeczy a ty nie potrafisz odpowiedzieć na moje pytanie - z czego wynika ta zwiększona twardość twoich tefg?
ziomekthx
ziomekthx
  21 grudnia 2009
lutek
lutek: Tak podałeś link z którego nic nie wynika - a w szczególności to że takie felgi są mocniejsze od innych

własnie ze wynika smiałes sie ze niby moje nie sa oryginalne bo niby jest tam tylko napis. a ten link to katalog felg i one sie tam znajduja. a co do drugirgo twojego pytania to jak czytałes cały ten temat to bys wiedział ze jest tam dodawany stop no ale nikt nie zatytułował tego wontku specjalnie dla Ciebie i nie pokazla Ci tego czarno na białym i dlatego zadajesz takie głupie pytania
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.