goldshaker
goldshaker
  17 grudnia 2009 (pierwszy post)

nie zmieniałem opon na zimówki bo mi się nie chciało:P ale nie w tym problem...
słyszałem że nie powinno się jeździć na alufelgach zimą... czemu???

lutek
lutek
  17 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: słyszałem że nie powinno się jeździć na alufelgach zimą... czemu???

Bo aluminium nie lubi się z chemią stosowaną przez drogowców
AkaDwa
AkaDwa
  17 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: słyszałem że nie powinno się jeździć na alufelgach zimą... czemu???

A czemu prawa podłoga 'przygnije' Ci bardziej po 10ciu latach aniżeli lewa? :woot:
goldshaker
goldshaker
  17 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A czemu prawa podłoga 'przygnije' Ci bardziej po 10ciu latach aniżeli lewa?

no nie wiem powiedz, bo z prawej więcej soli się zbiera??:P
AkaDwa
AkaDwa
  17 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no nie wiem powiedz, bo z prawej więcej soli się zbiera??:P

to teraz, dlaczego zimą nie powinno się jeździć na alufelgach :woot:
goldshaker
goldshaker
  17 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to teraz, dlaczego zimą nie powinno się jeździć na alufelgach

bo jest sól i się felgi niszczą:P
AkaDwa
AkaDwa
  17 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bo jest sól i się felgi niszczą:P

Egzakli.
I trzeba było skojarzyć fakty :mrgreen:
goldshaker
goldshaker
  17 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Egzakli. I trzeba było skojarzyć fakty

no ale jak jedną zimę przejeżdżą to raczej im się nic nie stanie:P bardziej myślałem, że mróz na nie źle działa... niż np sól
DEIVIS
DEIVIS
  18 grudnia 2009

przedewszystkim to aluminium nie lubi mrozu i robi sie kruche prze zo latwo mozna stracic aluska

ziomekthx
ziomekthx
  18 grudnia 2009

opony zimowe mam załozone na aluminiowych kołach i jest ok nic sie z nimi nie dzieje. nie pokrzywiłem gdy mnie zarzuciło i uderzyłem w krawężnik , moze dlatego ze mam oryginalne z bmw które sa twardsze niz zwykłe alusy

wariatt87
wariatt87
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: moze dlatego ze mam oryginalne z bmw które sa twardsze niz zwykłe alusy

sranie w banie.... sa z domieszka stali... i to nie sa alusy. ludzie zejdzcie na ziemie i myslcie troche...
AkaDwa
AkaDwa
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no ale jak jedną zimę przejeżdżą to raczej im się nic nie stanie:P bardziej myślałem, że mróz na nie źle działa... niż np sól

Jak jedną to może i nie (dlatego też napisałem tam 10lat). Ale też czy warto niszczyć bezmyślnie to tak :woot: W sumie z jednej strony to Twoje alusy i auto, więc 'rubta co chceta!'. Uczymy się na błędach :mrgreen:

A to co chciałeś wiedzieć to już chyba wiesz ;). Z tym, że jak jedną zimę przejeżdża to potem się nadadzą i na drugą :mrgreen:.
lutek
lutek
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: moze dlatego ze mam oryginalne z bmw które sa twardsze niz zwykłe alusy

Bo pisze na nich bmw?:D
ziomekthx
ziomekthx
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: sranie w banie.... sa z domieszka stali... i to nie sa alusy. ludzie zejdzcie na ziemie i myslcie troche...

No no przecież napisałem ze sa twardsze od zwykłych. Czytac nie potrafisz. A jesli to nie sa alusy to co to jest
ziomekthx
ziomekthx
  18 grudnia 2009
lutek
lutek: Bo pisze na nich bmw?:D

A ty myslisz ze jak na nich pisze BMW to sa bmw? Wspułczucia. jak chcesz to moge Ci sprzedac malucha ze znaczkiem BMW pochwalisz sie kumplom ze kupiłes sobie taka bete której nikt nie ma
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.