chicel2009
chicel2009
  17 grudnia 2009 (pierwszy post)

witam, dziś odpaliłem sobie samochód przejechałem się na miasto i z powrotem zrobiłem około 1km zajrzałem z ciekawości pod maskę a tam niespodzianka, olej wydobywał się otworem miernika :( czego to może być przyczyna ?
ja się załamałem żeby tamtędy olej wylatywał :(

chicel2009
chicel2009
  21 grudnia 2009

wyszło tak że nie sprawdzałem pompy ale zawiozłem do mechanika i mówi że to jakaś cewka zapłonowa może być czy coś :( może mi to do świąt zrobi

chicel2009
chicel2009
  21 grudnia 2009

a akumulator to tego autka boże S3 45Ah 400A będzie odpowiedni ?

KORARM
KORARM
  21 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: boże S3

tych jednostek nie znam.
Sprawdz w sklepie jakimś w katalogu jaki powinien być
nevwille
nevwille
  21 grudnia 2009

nie którzy tutaj fajne żarty piszą:D "dziura w tłoku" jedna osoba tu napisała śmiać mi sie chce jak by była dziura to by dymił jak opętany na siwo oleju by mu brakło i palił na 3 gary moc prawie zerowa, dużo osób tu pisze z nudów chyba :D" silnik zużyty" :D ehh sie poryczałem ze śmiechu :D a tak apropo który rocznik i jaki silnik ;)

chicel2009
chicel2009
  22 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: który rocznik i jaki silnik ;)

1996 1.4 benzyna

a co silnik się nie zużywa ?
chicel2009
chicel2009
  22 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: boże

jejku jaka pomyłka :( boże S3 :) tak miało być
chicel2009
chicel2009
  24 grudnia 2009

dobra akumulator kupiłem, samochód od mechanika odebrałem, wymienił czujnik hala bo to właśnie było przyczyną mojego kłopotu wymienił również tą obudowę taką czerwoną od świec chyba no w każdym bądź razie od iskry :D i palec do tego reszta sprawna :D

nevwille
nevwille
  25 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1996 1.4 benzyna a co silnik się nie zużywa ?

a dlatego pytałem ze te silniki z budowy sa dobre co masz i nie wierzyłem zeby był uszkodzony a po za tym np tłok sam z siebie nie pęknie nigdy!!! pozdro ;)
WujekBeton
WujekBeton
  25 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dużo osób tu pisze z nudów chyba

nie siedzimy tu zeby udzielac fachowych porad ludziom, ktorzy do mechanika maja zadaleeeko :fuck:
chicel2009
chicel2009
  25 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie siedzimy tu zeby udzielac fachowych porad ludziom, ktorzy do mechanika maja zadaleeeko :fuck:

dokładnie, po to jest to forum w końcu :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.