Memphix
Memphix
  30 listopada 2009 (pierwszy post)

No właśnie czy wybrali byscie nowe auto z salonu czy komisu i byscie nic prz nim nie tuningowali?czy kupili byscie fajne sportowe autko np. za 20tys. np.Nissana 200SX i reszte 30 tys.byscie włożyli by zaje**** wygladał?

whitestok
whitestok
  2 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: InEveryMomentYour: naped tył 1,8 jeszcze turbo hmm ?znak zapytania, wskazuje na pytanie czy faktycznie to siedzi w aucie:)

ehh człowieku....KA24DE nigdy nie było montowane seryjnie w 200SX a o takim modelu jest mowa w tym zdaniu, na którego końcu jest ten znak za pytania.

jednak naucz się czytania ze zrozumieniem.
shinu
shinu
  2 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: KA24DE nigdy nie było montowane seryjnie w 200SX


ja pier!@# czlowieku rozmawiamy z kolezka o tym co jest w samochodzie brata jakbys moze tego nie przeczytal a nie to co jest w seryjnych modelach. pamietaj nic madrego na sile bo zazwyczaj nie wychodzi
whitestok
whitestok
  2 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja pier!@# czlowieku rozmawiamy z kolezka o tym co jest w samochodzie brata jakbys moze tego nie przeczytal a nie to co jest w seryjnych modelach. pamietaj nic madrego na sile bo zazwyczaj nie wychodzi


nie chcę się kłócić bo to do niczego nie prowadzi ale albo Twój brat ma 240SX(a nie 200SX tak jak pisaleś), albo jest na tyle głupi, że zmieniał uturbione 1.8 na zwykłe 2.4, które ma chyba zaledwie 140KM...
shinu
shinu
  2 grudnia 2009

tak nie kluc sie jak nie wiesz:) sx200 z silnikiem 2.4 z.... turbina:)

R4duss91
Posty: 172 (po ~77 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
R4duss91
  3 grudnia 2009

kupil bym fajne bmw e46 :)) jak dla mnie styka na maksa ;p zainwestowal bym w naglosnienie, jakies felgi z rantem. moze jakas gleba i styka :))

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.