Memphix
Memphix
  30 listopada 2009 (pierwszy post)

No właśnie czy wybrali byscie nowe auto z salonu czy komisu i byscie nic prz nim nie tuningowali?czy kupili byscie fajne sportowe autko np. za 20tys. np.Nissana 200SX i reszte 30 tys.byscie włożyli by zaje**** wygladał?

adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  30 listopada 2009

ja planuje na nowy rok sobie kupic volvo S40 T4 i jak zarazie starczy

JustOneMati
JustOneMati
  30 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bym kupił bmw 3 w coupe nie wiem dokładnie jaki to model ale po 2003 roku!troszke delikatnego tuningu i furka wypasiona:):)pozdr


wreszcie ktos z sensem cos napisal, model po 2003 roku z tymi swiatlami do gory podniesionymi, niech tam bedzie 325 i silnik z 2.5 chocby, albo 2.2 170 konny w 320 benzyniaki, bo 3 litrowy dizel 204 konie hmmm masakra :D ale nie wiem czy za dobry egzemlaz z malym przebiegiem na wypasie znajdzie sie.
8PasazerNostromo
Posty: 618 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
8PasazerNostromo
  1 grudnia 2009

za 30'000 bym zrobił moje E30, a reszte na waciki :D

"You must drive this car before you die, it really is that good" M3 E30
InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  1 grudnia 2009
OscarS
OscarS: ja sie szykuje na nissana murano 3.5 v6 :)

dziadek ma :) z usa sprowadził 2007 rok zawija dobrze jedyne co mi sie nie podoba to tylna kanapa siedzi sie tam jak w autobusie wina prostej podłogi i nie dzielonych foteli no i automat :/ wiec też - ale jak dla dziadka co siedział 10lat w usa innej opcji jak automat on nie widzi :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ja bym kupil 240sx i dowalil delikatny tuning optyczny delikatne obnizenie nakladkami, swiatla z wysuwanych na stale ze tak powiem plaskie :P i spoiler ;] samochod jest 10razy ladniejszy niz normalnie kto nie wierzy niech zonaczy na NFSU :P

znasz sie na samochodach jak swinia na gwiazdach :) znajdz mi w pl 240sx :) ? idz graj dalej durniu

Konto usunięte
Konto usunięte: co masz na mysli piszac tuningowali? wiejskie naklejki i pedalski spoiler? czy jakies modyfikacje mechaniczne gdzie kwota ktora zaproponowales szybko wydala by sie smiesznie niska jezeli chcial bys cos konkretnego zrobic miast powsadzac byle badziewia z targu? :d

dokładki przod tyl :) fela gwint i to wszystko :)

Konto usunięte
Konto usunięte: brat ma sx200 s13 i ta "padlina" bez problemu odchodzi 4 razy mlodsze bety prawie cala reszte.

sx 200 to nie padlina :) na dodatek s13 :) naped tył 1,8 jeszcze turbo hmm ? generuje 170km to co czary ? jasne ze zawinie nie jednego :)

oczywiscie ja jak to ja i moj gust za te kase bym brał CRX'a :) z 10k :) w bardzo dobrym stanie a reszta na udoskonalenie chyba ze trafił by się tak dobry to reszte na serce ew honde s2000
PeJakPaula
PeJakPaula
  1 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie czy wybrali byscie nowe auto z salonu czy komisu i byscie nic prz nim nie tuningowali?

ani jedno ani drugie.
Do za 50 tys. kupiłabym coś sprowadzonego co samo w sobie by dobrze wyglądało bez "szpecenia go ".
InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  1 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: "szpecenia go "

czyli znasz pojęcie Tuning tylko z tej wiejskiej storny :)
PeJakPaula
PeJakPaula
  1 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli znasz pojęcie Tuning tylko z tej wiejskiej storny :)


Konto usunięte
Konto usunięte: zaje**** wygladał?

a nie zaje ... ( dobrze ) jeździł.
shinu
shinu
  1 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: sx 200 to nie padlina :)


pisalem to z ironia do kolezki ktory tak uwaza:)

Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze turbo hmm ?


mysle ze w tym aucie to praktycznie podstawa:P

Konto usunięte
Konto usunięte: generuje 170km to co czary


na stan obecny troche wiecej:)

Konto usunięte
Konto usunięte: oczywiscie ja jak to ja i moj gust za te kase bym brał CRX'a


sam sie przymierzam do tego autka , w styczniu jakos ee8 wg planow ma juz w garazu stac:P piekne male rakietki:)
dawidusw202
dawidusw202
  1 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: o co z tym chodzi, bo juz kilka razy to slyszalem??

http://www.youtube.com/watch?v=2CVzh3K29TQ&feature=player_embedded :)
shinu
shinu
  1 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: naped tył 1,8


sprostowanie :P silnik ka24de (2,4) a nie 1,8
whitestok
whitestok
  1 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: InEveryMomentYour:naped tył 1,8 sprostowanie :P silnik ka24de (2,4) a nie 1,8


sprostowanie:
Konto usunięte
Konto usunięte: sx 200 to nie padlina :) na dodatek s13 :) naped tył 1,8 jeszcze turbo hmm ? generuje 170km to co czary ? jasne ze zawinie nie jednego :)


shinu naucz sie czytac uwaznie i ze zrozumieniem...
shinu
shinu
  1 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: shinu naucz sie czytac uwaznie i ze zrozumieniem...


gdzie tu masz jakas niescislosc? cos doszukac sie nie moge.
HideInTheShadow
HideInTheShadow
  1 grudnia 2009

Subaru Impreze ( zajeżdżone za taką kaske ale.... )
BMW 3 2.0 TDI w wersji z większą ilością klaczy
Audi A3 ( myślę że na odpowiedni rocznik styknęło by siana )
Audi TT ( naprawdę musiałaby być okazja.... lecz do załatwienia )

whitestok
whitestok
  1 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: gdzie tu masz jakas niescislosc? cos doszukac sie nie moge.

Skomentowałeś część zdania w którym była mowa o europejskim 200SX S13 które miały 1.8 turbo.
KA24DE było montowane w 240SX, a one były wypuszczone na amerykański rynek. O 240SX mowa była kilka linijek przed zdaniem do którego się przyczepiłeś.
shinu
shinu
  1 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Memphix: czy kupili byscie fajne sportowe autko np. za 20tys. np.Nissana 200SX i reszte 30 tys.byscie włożyli by zaje**** wygladał? tylew kasy w stara padline wrzucic i jeszcze doplacac zeby ja zwiesniaczyc z wygladu?


przyczepilem sie do sx200,

Konto usunięte
Konto usunięte: naped tył 1,8 jeszcze turbo hmm ?


znak zapytania, wskazuje na pytanie czy faktycznie to siedzi w aucie:)

takze w ramach dyskusji z InEveryMomentYour odpisalem mu co i jak.

bardziej lopatologicznie sie nie da ;]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.