Memphix
Memphix
  30 listopada 2009 (pierwszy post)

No właśnie czy wybrali byscie nowe auto z salonu czy komisu i byscie nic prz nim nie tuningowali?czy kupili byscie fajne sportowe autko np. za 20tys. np.Nissana 200SX i reszte 30 tys.byscie włożyli by zaje**** wygladał?

222slodki222
222slodki222
  30 listopada 2009

ja bym kupił nowe ładne sportowe z silnikiem diesla. sam mam 307 125 konna z chipem i mało pali a zrywne

whitestok
whitestok
  30 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie czy wybrali byscie nowe auto z salonu czy komisu i byscie nic prz nim nie tuningowali?czy kupili byscie fajne sportowe autko np. za 20tys. np.Nissana 200SX i reszte 30 tys.byscie włożyli by zaje**** wygladał?


ściągnął bym z Japonii Toyotę Chaser JZX100 zmodowaną mechanicznie i optycznie + rejestracja tego auta w UK lub w PL i reszta kasy odłożył bym w razie "W".
OscarS
OscarS
  30 listopada 2009

ja sie szykuje na nissana murano 3.5 v6
:)

ManowaR
ManowaR
  30 listopada 2009

ja bym kupil 240sx i dowalil delikatny tuning optyczny delikatne obnizenie nakladkami, swiatla z wysuwanych na stale ze tak powiem plaskie :P i spoiler ;] samochod jest 10razy ladniejszy niz normalnie kto nie wierzy niech zonaczy na NFSU :P

JustOneMati
JustOneMati
  30 listopada 2009

w chwili obecnej nic bym nie kupil za takie pieniadze. ale za 100 to juz cos innego.

MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
  30 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czy kupili byscie fajne sportowe autko np. za 20tys. np.Nissana 200SX i reszte 30 tys.byscie włożyli by zaje**** wygladał?

tylew kasy w stara padline wrzucic i jeszcze doplacac zeby ja zwiesniaczyc z wygladu? :nielapie:

Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie czy wybrali byscie nowe auto z salonu czy komisu

z ta kasa ciezko cos fajnego w salonie kupic
ale jakis 3-5 letni nie byl by zly

Konto usunięte
Konto usunięte: byscie nic prz nim nie tuningowali

co masz na mysli piszac tuningowali? wiejskie naklejki i pedalski spoiler? czy jakies modyfikacje mechaniczne gdzie kwota ktora zaproponowales szybko wydala by sie smiesznie niska jezeli chcial bys cos konkretnego zrobic miast powsadzac byle badziewia z targu? :d
MastaMarek
Posty: 1164 (po ~112 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
MastaMarek
  30 listopada 2009

mazda Rx7 FD3S.

www.imassmedia.pl

facebook.com/MarekSzarekPhotography
davvyd0z
davvyd0z
  30 listopada 2009

Czinkłaczento w holenderskim gazie. :rock:

Albo Mercedesa C140.

XxWhite1983Xx
Posty: 242 (po ~54 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
XxWhite1983Xx
  30 listopada 2009

....... insignia OPC ..........

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  30 listopada 2009

BMW M5 E39

karmazynowychlopak
karmazynowychlopak
  30 listopada 2009

Ja bym kupił bmw 3 w coupe nie wiem dokładnie jaki to model ale po 2003 roku!troszke delikatnego tuningu i furka wypasiona:):)pozdr

shinu
shinu
  30 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tylew kasy w stara padline wrzucic i jeszcze doplacac zeby ja zwiesniaczyc z wygladu?


brat ma sx200 s13 i ta "padlina" bez problemu odchodzi 4 razy mlodsze bety prawie cala reszte.
WujekBeton
WujekBeton
  30 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czinkłaczento w holenderskim gazie

o co z tym chodzi, bo juz kilka razy to slyszalem??

Konto usunięte
Konto usunięte: nowe auto z salonu czy komisu

nigdy w zyciu
kupilbym w126 SEC:brawo: za jakies 4 tysi i nie musial nic dokladac:P
WujekBeton
WujekBeton
  30 listopada 2009

sory, mialo byc 40 tysi

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.