bonia87
bonia87
  24 października 2009 (pierwszy post)

witam, mam pytanie. przymierzam sie do kupna samochodu. nie mam pojecia czy kupic na rope czy benzyne?
jest jakas roznica w prowadzeniu auta?

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 października 2009
bonia87
bonia87: jest jakas roznica w prowadzeniu auta?

w prowadzeniu żadna

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

bonia87
bonia87
  24 października 2009
NuTiiiiii
NuTiiiiii: w prowadzeniu żadna

a ogolnie jakas roznica? oprocz ceny:)
goldshaker
goldshaker
  24 października 2009
bonia87
bonia87: czy kupic na rope czy benzyne?

wcześniej jeździłem dieslem a teraz mam benzynę, jeśli masz mieć podobne osiągi samochodu to kup diesla, oszczędniejszy i bardziej trwały.Różnica w prowadzeniu jest mała, szybciej musisz zmieniać biegi i nie przeciągać ich no i słyszysz fajny klekot silnika:)
bonia87
bonia87
  24 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wcześniej jeździłem dieslem a teraz mam benzynę, jeśli masz mieć podobne osiągi samochodu to kup diesla, oszczędniejszy i bardziej trwały.Różnica w prowadzeniu jest mała, szybciej musisz zmieniać biegi i nie przeciągać ich no i słyszysz fajny klekot silnika:)

wlasnie tez jestem bardziej za dieslem poniewaz mniej pali. no ale chcialam poznac opinie innych
goldshaker
goldshaker
  24 października 2009
bonia87
bonia87: wlasnie tez jestem bardziej za dieslem poniewaz mniej pali. no ale chcialam poznac opinie innych

no jasne, jeśli Twój pierwszy samochód to kup diesla, przynajmniej eksploatacja Cie tak nie dojedzie po kieszeni :) a o jakim samochodzie myślisz?
bonia87
bonia87
  24 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no jasne, jeśli Twój pierwszy samochód to kup diesla, przynajmniej eksploatacja Cie tak nie dojedzie po kieszeni :) a o jakim samochodzie myślisz?

myslalam o yarisie ale sama nie wiem;p
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 października 2009
bonia87
bonia87: ogolnie jakas roznica? oprocz ceny:)

diesel jest słabszy przy takich samych pojemnościach silnika.
Jednak ja majac i to i to wole ropniaaka;)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

bonia87
bonia87
  24 października 2009
NuTiiiiii
NuTiiiiii: diesel jest słabszy przy takich samych pojemnościach silnika. Jednak ja majac i to i to wole ropniaaka;)

wiec biore diesla ;p
KORARM
KORARM
  24 października 2009
bonia87
bonia87: jest jakas roznica w prowadzeniu auta?

zależy jakie auto w benzynie częściej biegi musisz zmieniać jeśli chcesz oszczędnie jeździć

Konto usunięte
Konto usunięte: fajny klekot silnika

normalny człowiek woli raczej mruk benzyny

Konto usunięte
Konto usunięte: kup diesla, przynajmniej eksploatacja Cie tak nie dojedzie po kieszeni

diesel jest zawsze droższy w utrzymaniu oprócz paliwa
bonia87
bonia87
  24 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: diesel jest zawsze droższy w utrzymaniu oprócz paliwa

tzn.?
sorry, ze tak pytam ale w ogole sie na tym nie znam;>
MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  24 października 2009
bonia87
bonia87: tzn.?

tzn, że każdy ma tutaj inne zdanie i najlepiej kieruj się własną intuicją i zasobem pieniężnym.
Czerek5
Czerek5
  24 października 2009
NuTiiiiii
NuTiiiiii: diesel jest słabszy przy takich samych pojemnościach silnika. Jednak ja majac i to i to wole ropniaaka;)


od 0 do 100 przy tej samej pojemności silnika diesel będzie na pewno gorszy benzyniaka, ale za to elastyczność ma lepszą :)

Dla porównania :
KORARM
KORARM
  24 października 2009
bonia87
bonia87: tzn.?

części do diesla są droższe
MusicMaker
MusicMaker
  24 października 2009

Fabia RS z silnikiem disesla? Tak nawiasem porównuj 2.0 z 2.0 a nie 2.0 z 1.9 i nie z TDI tylko z CR.
Co to za bzdura ze wolnossąca benzyna jest mocniejsza od tej samej pojemności wysokoprężnego diesla :| ? "Chyba żeś się nie mył"

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.