DylaraComesBack
DylaraComesBack
  3 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Krótko i na temat,
potrzebuję konkretnych danych, jakie głośniki? (dość tanie, mogą być nawet używane jak się da takie dorwać i o dobrej jakości dźwięku) + dobry bass (subwoofer?) pytam bo się kompletnie na tym nie znam, mam w aucie 4 zwykłe głośniki, jakość dźwięku jest w sumie wystarczająca, ale brakuje mi bassu, (nie nie chcę żeby było słychać te auto z kilkuset metrów itd"
pomożecie?

CKsBbyBoy
CKsBbyBoy
  4 sierpnia 2009

powiedy mi co ya autko masz i jakie plastiki, jakie radio

i czy bardziej zalezy Ci na ladnym dzwieku czy mocy

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  4 sierpnia 2009

Auto : Citroen Berlingo '07
Radio :Pajonier DEH 2009 MP
zależy mi na tym, żeby był większy bass, tak łopatologicznie tłumacząc + możliwie jak najniższym kosztem

XxWhite1983Xx
Posty: 242 (po ~54 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
XxWhite1983Xx
  4 sierpnia 2009

wole skrzynie lepsze efekty tuba odpada :))

CKsBbyBoy
CKsBbyBoy
  4 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Auto : Citroen Berlingo '07 Radio :Pajonier DEH 2009 MP zależy mi na tym, żeby był większy bass, tak łopatologicznie tłumacząc + możliwie jak najniższym kosztem


jutro jak bede mial czas to Ci poszukam,
2007 blaszak czy osobowka?
aha i bedziesz musial go wygluszyc na poczatek bo inaczej to kijowy dzwiek bedzie.
Miekkie masz plastiki na przodzie? bo juz nie pamietam jakie tam sa
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  4 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 2007 blaszak czy osobowka?

osobowy

Konto usunięte
Konto usunięte: Miekkie masz plastiki na przodzie? bo juz nie pamietam jakie tam sa

średniotwarde i cienkie ;P
narazie chyba odstawie myśli o głośnikach, te powinny mi wystarczyć, co z tym dodatkowym bassem? możesz coś pokombinować? bo ja jestem zielony w tym temacie nie chce żeby mnie ktoś na tym "wyr //uchał" jak będę kupywał co potrzeba...
moshic
moshic
  5 sierpnia 2009

jezeli dorzucisz do tego bass bez obklejania matami to bedzie piekny rezonans plastiku ;]

Korarm2
Korarm2
  5 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jezeli dorzucisz do tego bass bez obklejania matami to bedzie piekny rezonans plastiku ;]

ale jaki bas??? chłopak chce troche więcej basy a nie

Konto usunięte
Konto usunięte: nie nie chcę żeby było słychać te auto z kilkuset metrów itd"

nie widze tu zadnej potrzeby ingerowania w plastiki

XxWhite1983Xx
XxWhite1983Xx: wole skrzynie lepsze efekty tuba odpada :))

zgadzam się z tym skrzynia jes duzo lepsza polecam skrzynie z wzmacniaczem oczywiście kupić potrzebne okablowanie i skrzynia w bagażniku i jazda nic więcej
djgalaxy
djgalaxy
  5 sierpnia 2009

Ja kolego polecam Ci taki zestawik: http://www.allegro.pl/item698868837_jbl_gt5_12_b_wzm_carpower_hpb_602_kable_10mm.html
Jest dobrej jakości głośnik JBL w skrzyni, wzmacniacz carpowera w sumie też dobrej jakości oraz kable połączeniowe. Wg mnie zestaw jest wart tej ceny.
Pozdrawiam

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  6 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja kolego polecam Ci taki zestawik: http://www.allegro.pl/item698868837_jbl_gt5_12_b_wzm_carpower_hpb_602_kable_10mm.html

a jakaś tańsza alternatywa?
szkoda mi nawet 1zł na te auto wydawać... wiesz o co chodzi?
Korarm2
Korarm2
  6 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: szkoda mi nawet 1zł na te auto wydawać...

jeśli je zmienisz kiedyś to sprzęt bierzesz do nowego auta...
tańszych zestawów raczej nie opłaca się kupować na allegro
dochodzi koszt przesyłki i sie nie opłaca polecam jakieś norauto np.
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  7 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli je zmienisz kiedyś to sprzęt bierzesz do nowego auta...

o tym nie pomyślałem 0.o
k, na dniach polatam po mieście i zobacze co i jak, mniej więcej wiem co kupić ;)
temat w sumie do zamknięcia, chyba że ma ktoś jeszcze coś mądrego do powiedzenia ;]
pzdr!
DDawiDD90
DDawiDD90
  7 sierpnia 2009

hmmmm tuba byla spoko jakies 2 lata temu osobiscie mam skrzynie magnat subtech 130 kondensator i wzmacniacz blaupunkt gta2 special mk II i bass czuć a nie słychac bo tak ma być. ja nie należe do takich co maja sprzęt i jak jade to słychac na kilometr, bo to wieś. wszystko ma być wygłuszone drzwi każde nawet podsufitka i szyby zamkniete klima na full i wtedy nic prawie nie slychać a w srodku trzesienie foteli dla takich szacunek :D mam na sprzedaż sprzecik bo juz jestem za stary na takie coś, wyrosłem po prostu ... Tak samo nie rozumiem tych co zakladaja xenony do swoich lamp bez soczewek porazken po prostu

djgalaxy
djgalaxy
  7 sierpnia 2009

Kolego, ale nie każdy chce mieć trzęsienie ziemi w samochodzie a jedynie podnieść bas w aucie.

WujekBeton
WujekBeton
  8 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a jakaś tańsza alternatywa? szkoda mi nawet 1zł na te auto wydawać... wiesz o co chodzi?

za 200 plnów to możesz sobie głośniki wymienić w fabrycznych miejscach na jakieś słabe badziewie, np. http://www.allegro.pl/item700619615_zestaw_basowy_alu_1390_tweetery_nowa_seria.html ale nie wiem czy to coś pomoże. jeżeli szkoda ci hajsu to nie baw sie w ,,dokladanie bassu"
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  8 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: np. http://www.allegro.pl/item700619615_zestaw_basowy_alu_1390_tweetery_nowa_seria.html

to mi się podoba, słuchaj, jak ja mam radio 4x50W, to jak to podłączyć tak żeby te moje głośniki co mam w aucie też grały? jakiś wzmacniacz czy coś? podpowiedz bo ja wogle nie ogarniam tematu :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.