DylaraComesBack
DylaraComesBack
  3 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Krótko i na temat,
potrzebuję konkretnych danych, jakie głośniki? (dość tanie, mogą być nawet używane jak się da takie dorwać i o dobrej jakości dźwięku) + dobry bass (subwoofer?) pytam bo się kompletnie na tym nie znam, mam w aucie 4 zwykłe głośniki, jakość dźwięku jest w sumie wystarczająca, ale brakuje mi bassu, (nie nie chcę żeby było słychać te auto z kilkuset metrów itd"
pomożecie?

Kopcu93
Posty: 385 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 355
Kopcu93
  3 sierpnia 2009

wzmacniacz i tuba :D i wieś sie bawi ^^

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  3 sierpnia 2009

to wpadaj ze swoim lanserskim pieskiem to sie razem pobawimy ; >

bardzo mi pomogłeś
/znajdzie się ktoś kto ogarnia temat czy mam sobie radzić sam?

KORARM
KORARM
  3 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mam w aucie 4 zwykłe głośniki, jakość dźwięku jest w sumie wystarczająca

Więc po co ci jeszcze więcej?

Konto usunięte
Konto usunięte: ale brakuje mi bassu

Kup sobie jakiś subufer + wzmacniacz
moze to i to w komplecie poszukaj na alegro czegoś
dla twoich wymagań polecam Głośnik niskotonowy 25-30 cm
za jakieś 500zł wszystko z kablami moze mniej jak troche słabsze kupisz
Firmy nie będe polecał każdemu inaczej się podoba brzemnie poszczególnego
modelu mozesz udać się do sklepu gdzie mozesz posłuchać jak dają...
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  3 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Więc po co ci jeszcze więcej?DylaraComesBack: ale brakuje mi bassu

omg.

dobra, widze że żadnych konkretów nie dostane...
adamek92
adamek92
  3 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wzmacniacz i tuba :D i wieś sie bawi ^^

znowu nic nie wniosłeś do tematu du.k.u .... on chce porady a ty p.i..er..d..o.li.sz o swoich skrytych marzeniach ... o tubie bassiee i zabawy na całego przy skaczacych blachah auta nara
adamek92
adamek92
  3 sierpnia 2009

z mojej strony.. na twoim miejscu kupił bym cos typu http://allegro.pl/item693611957_jbl_gto_938_nowe_sklep_kurier_gratis.html

4 sztuki+ dobrej jakosci kable + wzmacniacz + dobrej jakoscci skrzynie niedużą ale powtarzam dobrej jakosci zeby nie.n a..pie. r.da.al a.ł . .o a grałoo ładnie - pojecie wzgledne

KORARM
KORARM
  3 sierpnia 2009
adamek92
adamek92: http://allegro.pl/item693611957_jbl_gto_938_nowe_sklep_kurier_gratis.html

ok Fajny sprzęt tylko czy te jajka zmieszczą sie do twojego auta?
lutek
lutek
  3 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pomożecie?

Dodaj jeszcze jakie masz radio - czy potrzeba wzmacniać cokolwiek no i jaka kasa

adamek92
adamek92: z mojej strony.. na twoim miejscu kupił bym cos typu

Kasa w błoto - lepiej ładnie wytłumić przód i założyć odseparowany zestaw - w zupełności mu wystarczy
siemkos89
siemkos89
  4 sierpnia 2009
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=9787 tu masz link mam nadzieje ze sie przyda i bana nie dostane pozdrawiam.
moshic
moshic
  4 sierpnia 2009
http://allegro.pl/item704902108_infinity_reference_series_6510cs_nowe.html ... i styknie ... ew. jakies elipsy 6x9 na tylnia polke ...
siemkos89
siemkos89
  4 sierpnia 2009

Półke i te elipsy odradzam lepiej dołożyć kasy i kupić skrzynie basową nie TUBE tylko skrzynie.

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  4 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: skrzynie basową nie TUBE tylko skrzynie.

dlaczego skrzynia? trochę więcej info jak można ; >
ogólnie potrzebuję "trochę więcej bassu", a nie tyle żeby aż zagłuszał muzyke i żeby całe auto trzeszczało...
siemkos89
siemkos89
  4 sierpnia 2009

wejdz w mój link i tam sie dowiesz:)

siemkos89
siemkos89
  4 sierpnia 2009

DLACZEGO SKRZYNKA A NIE TUBA

-Głośnik subwoofera powinien pracować w sztywnej odpowiednio dopasowanej dedykowanej obudowie.
- Tuba jest zła, bo jest zrobiona z kartonu który nie jest sztywny, głośniki w tubie są miernej jakości, tuby strojone są na efektywność a co za tym idzie mają duże braki w jakości dźwięku, dodatkowo jest to sprzęt robiony po najniższych kosztach (wiadomo co za tym idzie)
- Skrzynka robi bum bum a tuba buuuuu buuuuu
- Skrzynka powinna byś wykonana z MDF'u i wyliczona odpowiednim programem na podstawie parametrów głośnika.
- Kupno tuby to wyrzucenie pieniędzy w błoto, to rozwiązanie jest poniżej krytyki.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.