DylaraComesBack
DylaraComesBack
  3 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Krótko i na temat,
potrzebuję konkretnych danych, jakie głośniki? (dość tanie, mogą być nawet używane jak się da takie dorwać i o dobrej jakości dźwięku) + dobry bass (subwoofer?) pytam bo się kompletnie na tym nie znam, mam w aucie 4 zwykłe głośniki, jakość dźwięku jest w sumie wystarczająca, ale brakuje mi bassu, (nie nie chcę żeby było słychać te auto z kilkuset metrów itd"
pomożecie?

Korarm2
Korarm2
  9 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zależy w jaki sposób je podłączy (szeregowo, równolegle) i jaką impedancję mają głośniki ;)

Oczywiście ty to wiesz tylko lutek tego nie wie
Bo w samochodacz przewaznie mają 4 ohmy to zmniejszy około do dwóch
jeśli podłączysz równolegle co może sie źle skończyć dla radia
a szeregowo około 8 co nie ma sęsu bo to zmniejszy mac a kolega chce zwiększyć
lutek
lutek
  9 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: podłączysz głośniki pod tylne to jaka impedancja wg ciebie będzie tego obwodu?

4(znamionowo) tylko jakie to ma znaczenie?:D

Konto usunięte
Konto usunięte: zamknijcie ten temat bo az mnie kórwica bierze jak czytam te pierdoły tych specjalistów.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zależy w jaki sposób je podłączy (szeregowo, równolegle) i jaką impedancję mają głośniki ;)

Jak to ładnie tu pasuje:D
lutek
lutek
  9 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście ty to wiesz tylko lutek tego nie wie Bo w samochodacz przewaznie mają 4 ohmy to zmniejszy około do dwóch jeśli podłączysz równolegle co może sie źle skończyć dla radia a szeregowo około 8 co nie ma sęsu bo to zmniejszy mac a kolega chce zwiększyć

Ja widzę że ty masz ogromne pojęcie(po raz kolejny) jak wyglądają zmiany impedancji przy prądach tej wielkości:D
Korarm2
Korarm2
  9 sierpnia 2009
lutek
lutek: 4(znamionowo) tylko jakie to ma znaczenie?:D

takie, ze każde radio, wzmacniacz itp jest przystosowane do podłączenia odpowiedniego głośnika których należy sie trzymać
lutek
lutek
  9 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: takie, ze każde radio, wzmacniacz itp

Tylko wzmacniacz

Konto usunięte
Konto usunięte: jest przystosowane do podłączenia odpowiedniego głośnika których należy sie trzymać

Ale to tylko czysta teoria i gdybyś miał pojęcie o prądzie i o stabilizowaniu napięcia w tego typu wzmacniaczach nie pisałbyś takich bzdur a że go nie masz to efekt jest podobny jak w wątku o klimatyzacji
WujekBeton
WujekBeton
  11 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ak ktos chce to mam sprzecik fajny do sprzedania..

jedź na giełde:P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.