| Fotka.com
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  15 September 2009 (pierwszy post)
Na ten dzień z niecierpliwością czekali wszyscy kibice piłki nożnej na starym kontynencie. Już dziś rusza jakże prestiżowa Liga Mistrzów. Po raz pierwszy eliminacje przeprowadzone zostały w nowym systemie, który miał promować słabsze piłkarsko kraje.

# Która drużyna w tym roku okaże się najmocniejsza i zgarnie Puchar Mistrzów?
# Czy któryś z kopciuszków ma szansę sprawić sensację?
# Kto będzie odkryciem tego sezonu?
# Co sądzicie o zmianach wprowadzonych w eliminacjach do LM? Nie uważacie, że nie przyniosły one zamierzonego celu? W LM dalej grają po 4 zespoły z Anglii, Włoch i Hiszpanii, a kluby z Węgier czy Cypru zajęły miejsce Celticu, Anderlechtu czy Panathinaikosu...

życzę miłej napinki, szczególnie sympatykom Juventusu, Milanu, Realu, Barcelony, Bayernu i Liverpoolu. :ssh:
smencik
smencik
  16 September 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no i właśnie skróty są dla fanatyków :)

Powiedziałbym raczej, że dla nolife'ów :and: Nie no w sumie jak ktoś na drugi dzień nie ma co robić, to można tą nockę poświęcić, ale jak ktoś idzie na 6 rano do pracy, to nie będzie siedział do tej 3 w nocy oglądając skróty spotkań :jezyk2:
JoseMourinhoJr
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  16 September 2009

Oglądałem mecz Stuttgartu z Rangersami i czuję duży niedosyt...

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  17 September 2009

Co do postawy Liverpoolu, to The Reds zwykle słabo rozpoczynali rozgrywki LM, często gęsto męczyli się nawet w eliminacjach, by z biegiem meczów prezentować się coraz lepiej. Ważne, że w przeciwieństwie do kilku innych pretendentów do końcowego tryumfu zgarnęli 3 punkty :)

krzychu7818
krzychu7818
  17 September 2009

czemu dzis w programie Polsatu , Polsatu Sport i Extra nie ma żadnych meczy LE ? :woot:

a co do tych skrótów z LM , dajcie spokój , usnąłem na pierwszej przerwie reklamowej

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr
  17 September 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czemu dzis w programie Polsatu , Polsatu Sport i Extra nie ma żadnych meczy LE ?

Zapomniałeś? Dziś wielka premiera Polsat Futbol... :and:
Gutek909
Gutek909
  17 September 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Zapomniałeś? Dziś wielka premiera Polsat Futbol..

na którym kanale to leci na cyfrowym polsacie ? chodzi mi o nr :]
99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  17 September 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: na którym kanale to leci na cyfrowym polsacie ? chodzi mi o nr :]

u mnie jest na 22 ;)
Wassup
Wassup
  17 September 2009

Panathinaikos 0:1 Galatasaray
27 minuta i już w dupe jeden mecz :ziober2:

LeonGrande
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  17 September 2009
Wassup
Wassup: Panathinaikos 0:1 Galatasaray

fantastycznie : ) i niech tak zostanie
FeelTheShot
FeelTheShot
  17 September 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: # Która drużyna w tym roku okaże się najmocniejsza i zgarnie Puchar Mistrzów?

Mysle ze najmocniejsza jest Barcelona :)
Jak zwykle grozny bedzie moj Manchester United :mrgreen:
Liczyc sie takze bedzie Chelsea.
Mam nadzieje ze Real Madryt nie zajdzie daleko bo nie lubie kupowania meczy,nie chodzi mi oczywiscie o takie kupowanie jak u nas mialo to miejsce w zwiazku z afera "Fryzjergate" ale o to ze Real Madryt kupil sobie najlepszych pilkarzy i juz chce wszystko wygrac a taka Barcelona potrafi osiagnac sukcesy bez pieniedzy,ich najwieksza sila sa wychowankowie.

Konto usunięte
Konto usunięte: # Czy któryś z kopciuszków ma szansę sprawić sensację?

Nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: # Kto będzie odkryciem tego sezonu?

Mysle ze nie bedzie odkrycia tym razem.

Konto usunięte
Konto usunięte: # Co sądzicie o zmianach wprowadzonych w eliminacjach do LM? Nie uważacie, że nie przyniosły one zamierzonego celu?

Mysle ze troche sie udalo zmienic lige mistrzow tylko pytanie czy na korzysc?
Szczerze mowiac srednio mnie podniecaja mecze z udzialem mistrza Cypru czy Izraela...
krzychu7818
krzychu7818
  17 September 2009

ale wyniki na razie w tej LE , :zly:

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr
  18 September 2009
http://www.polsat.pl/Nasze_Programy,2846,Liga_Mistrzow_UEFA,1565/index.html

Tak jak pisał Krzychu... 30 września na Polsacie pokazują Real - Marsylia :and:
Gutek909
Gutek909
  18 September 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: 30 września na Polsacie pokazują Real - Marsylia

i bardzo dobrze :mrgreen:
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr
  18 September 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i bardzo dobrze

Przecież to jest kompromitacja - pokazują mecz Realu z Marsylią która uległa u siebie będącemu w słabej formie Milanowi - zapowiadają się wielkie emocje, posiadanie piłki 70-30 %, strzały na bramkę 30-2 itd... Ponoć także mecz z Milanem ma być na antenie Polsatu :zonk:

Myślałem, że TVP to dno ale na określenie tego co robi Polsat brakuje mi słów... :and:
Gutek909
Gutek909
  18 September 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Myślałem, że TVP to dno ale na określenie tego co robi Polsat brakuje mi słów...

e tam, ja tam jednak wolę Polsat.. Rozumiem Twoje rozgoryczenie :] ale co do meczu z Milanem, to przecież akurat dobry wybór jak dla mnie...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.