egzekutor90gool
egzekutor90gool
  15 września 2009 (pierwszy post)
Na ten dzień z niecierpliwością czekali wszyscy kibice piłki nożnej na starym kontynencie. Już dziś rusza jakże prestiżowa Liga Mistrzów. Po raz pierwszy eliminacje przeprowadzone zostały w nowym systemie, który miał promować słabsze piłkarsko kraje.

# Która drużyna w tym roku okaże się najmocniejsza i zgarnie Puchar Mistrzów?
# Czy któryś z kopciuszków ma szansę sprawić sensację?
# Kto będzie odkryciem tego sezonu?
# Co sądzicie o zmianach wprowadzonych w eliminacjach do LM? Nie uważacie, że nie przyniosły one zamierzonego celu? W LM dalej grają po 4 zespoły z Anglii, Włoch i Hiszpanii, a kluby z Węgier czy Cypru zajęły miejsce Celticu, Anderlechtu czy Panathinaikosu...


życzę miłej napinki, szczególnie sympatykom Juventusu, Milanu, Realu, Barcelony, Bayernu i Liverpoolu. :ssh:
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  18 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale co do meczu z Milanem, to przecież akurat dobry wybór jak dla mnie...

No ok, spotkanie z Milanem może być ciekawe ale z Marsylią? Sam przyznaj, że to nic ciekawego.

Dobrze, że mam SAT1... :and:
Gutek909
Gutek909
  18 września 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Sam przyznaj, że to nic ciekawego.

no ja Ci tego przyznać nie mogę, każdy mecz Realu jest dla mnie ciekawy... Tak jak dla Ciebie Bayernu...
smencik
smencik
  18 września 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: 30 września na Polsacie pokazują Real - Marsylia

I bardzo dobrze, chociaż myślałem, że pokażą Bayern - Juve :mrgreen: Ale pewnie Borek tam się wykłócił o Real ^^
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  18 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja Ci tego przyznać nie mogę, każdy mecz Realu jest dla mnie ciekawy... Tak jak dla Ciebie Bayernu...

No co racja to racja :P

Konto usunięte
Konto usunięte: I bardzo dobrze, chociaż myślałem, że pokażą Bayern - Juve

Nie tylko Ty... Wystarczy spojrzeć na komentarze na stronie do której podałem link - http://www.polsat.pl/Nasze_Programy,2846,Liga_Mistrzow_UEFA,1565/index.html - 129 osób i niemal każdy chce oglądać potyczkę Bayernu z Juve :mrgreen:
smencik
smencik
  18 września 2009

Mi tam Real w TV pasi :jezyk2: Bo i tak pewnie w necie bym oglądał mecz na Santiago, a nie jakiś tam dojczlandzki stadion :ziew:

PokazeCiCycki69
PokazeCiCycki69
  18 września 2009
krzychu7818
krzychu7818
  18 września 2009

macie problemy , i tak ta LM to nudy na pudy , Inter- Barca taki wielki mecz miał być i co , zero emocji :ziew:

smencik
smencik
  18 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: macie problemy , i tak ta LM to nudy na pudy , Inter- Barca taki wielki mecz miał być i co , zero emocji

No i dlatego w spotkaniu Bayern - Juve wydaje mi się, że będzie podobnie. Pojedynek Realu z Ol. Marsylią może być ciekawszy :tak:
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  18 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No i dlatego w spotkaniu Bayern - Juve wydaje mi się, że będzie podobnie.

W spotkaniach Bayernu zawsze padają bramki i jest co oglądać. :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Pojedynek Realu z Ol. Marsylią może być ciekawszy

Hmm...
thomas893
thomas893
  18 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No i dlatego w spotkaniu Bayern - Juve wydaje mi się, że będzie podobnie. Pojedynek Realu z Ol. Marsylią może być ciekawszy

Jak ja bym miał wybierać, który mecz by miał lecieć w tv, to też bym wybrał ten drugi ;D Ale znając życie nie będę go oglądać :P

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: W spotkaniach Bayernu zawsze padają bramki i jest co oglądać. :P

faktycznie... Barcelona - Bayern 4:0 :P
:twisted:
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  18 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: faktycznie... Barcelona - Bayern 4:0 :P

Były bramki? Były... :] ;\
thomas893
thomas893
  18 września 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Były bramki? Były... :] ;\

no dlatego ten mecz jako przykład podałem :mrgreen:
smencik
smencik
  18 września 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: W spotkaniach Bayernu zawsze padają bramki i jest co oglądać. :P

Bo Rensing broni :mrgreen:
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  18 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo Rensing broni

Ja już nie pamiętam jak wygląda taki obrazek - "Rense w bramce"...

btw. Odnośnie Bayernu, Luca Toni zadebiutował dziś w 3 lidze Niemieckiej. :) Niestety zespół prowadzony przez Mehmeta Scholla został dotkliwie pobity, Toni nie strzelił a a ostateczny wynik brzmiał 0:5. :mrgreen:
smencik
smencik
  18 września 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: btw. Odnośnie Bayernu, Luca Toni zadebiutował dziś w 3 lidze Niemieckiej. :) Niestety zespół prowadzony przez Mehmeta Scholla został dotkliwie pobity, Toni nie strzelił a a ostateczny wynik brzmiał 0:5.

Powodów do chwały nie ma za bardzo :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.