| Fotka.com
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  15 September 2009 (pierwszy post)
Na ten dzień z niecierpliwością czekali wszyscy kibice piłki nożnej na starym kontynencie. Już dziś rusza jakże prestiżowa Liga Mistrzów. Po raz pierwszy eliminacje przeprowadzone zostały w nowym systemie, który miał promować słabsze piłkarsko kraje.

# Która drużyna w tym roku okaże się najmocniejsza i zgarnie Puchar Mistrzów?
# Czy któryś z kopciuszków ma szansę sprawić sensację?
# Kto będzie odkryciem tego sezonu?
# Co sądzicie o zmianach wprowadzonych w eliminacjach do LM? Nie uważacie, że nie przyniosły one zamierzonego celu? W LM dalej grają po 4 zespoły z Anglii, Włoch i Hiszpanii, a kluby z Węgier czy Cypru zajęły miejsce Celticu, Anderlechtu czy Panathinaikosu...

życzę miłej napinki, szczególnie sympatykom Juventusu, Milanu, Realu, Barcelony, Bayernu i Liverpoolu. :ssh:
Predator007TSW
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  30 September 2009

Real musza dac bo co by zrobily dzieci zapatrzone w żelusia:)

Donald WHO YOU?

smencik
smencik
  30 September 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: u nas czy na San Siro ?

U nas w następnej kolejce.

Konto usunięte
Konto usunięte: a to już jest jakaś rozpiska tych spotkań, które będą transmitowane?

Tak mi się obiło o uszy jak tv kiedyś oglądałem. Dla mnie zdziwieniem było to, że pokażą Real - Marsylia, bo Real - Milan to przecież klasyka i aktualnie pojedynek bramkowy Raula z Pippo.

Konto usunięte
Konto usunięte: Na koniec Sevilla, która ostatnio naprawdę dobrze sobie radzi, wygrywa w Glasgow z Rangersami aż 1:4.

Sevilla jest na fali, a co gorsza, w lidze teraz podejmować będzie Real :and: Pierwszy poważny ligowy test, mam nadzieję, że 'Królewscy' zdołają ich powstrzymać w dobrym stylu :tak:

Predator007TSW
Predator007TSW: W komentowaniu i wiedzy nad La Liga nikt w Polsce nie pobije Orłowskiego i Laskowskiego

Jeszcze ja :]
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  30 September 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak mi się obiło o uszy jak tv kiedyś oglądałem. Dla mnie zdziwieniem było to, że pokażą Real - Marsylia, bo Real - Milan to przecież klasyka i aktualnie pojedynek bramkowy Raula z Pippo.

no więc właśnie o to mi chodzi, przecież mecz Bayern-Juve wydaje się o wiele bardziej prestiżowy niż Real-Marsylia...
smencik
smencik
  30 September 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no więc właśnie o to mi chodzi, przecież mecz Bayern-Juve wydaje się o wiele bardziej prestiżowy niż Real-Marsylia...

Najwyraźniej Polsat nie trawi niemieckich ekip, co mnie by nawet nie zdziwiło :jezyk2:
PokazeCiCycki69
PokazeCiCycki69
  30 September 2009

czy Kamil Kosowski zatrzyma dzis Chelsea??:D

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  30 September 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Najwyraźniej Polsat nie trawi niemieckich ekip, co mnie by nawet nie zdziwiło

Borek jest kibicem Realu może to dlatego...
Ostatnio pokazywali Barcelonę Kowalczyka...
Ale znając Kołtonia, to niedługo któraś z niemieckich ekip też zawita na antenie.

Konto usunięte
Konto usunięte: czy Kamil Kosowski zatrzyma dzis Chelsea??:D

wątpię :anD:
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  30 September 2009

Kosowski tylko na ławce dzisiaj... Żewłakowa i Sikory w ogóle w składzie nie ma :O
A ten Real słaby oj słaby.

NeverMind1910
NeverMind1910
  30 September 2009

Bayern w meczu zdecydowanie lepszy, Juventus nastawia się na kontrataki.

Pozdro Milan.

krzychu7818
krzychu7818
  30 September 2009

ten karny dla Realu z kapelusza , przeciez tam nie było faulu :nie:

Gutek909
Gutek909
  30 September 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przeciez tam nie było faulu

Wątpliwy faul, to niech ocenią eksperci... Dużo sędziów odgwizdałoby także tego karnego :] ale 3 bramka Realu to już akcja bardzo ładna :D
NeverMind1910
NeverMind1910
  30 September 2009

Ronaldo powinien dostać zawieszenie za nurkowanie.

NeverMind1910
NeverMind1910
  30 September 2009

Ale żenująco słabo zagrał Juventus. Niech ta plaga kontuzji się już skończy..

Ale Milan bardzo ładnie :)

Freddie2007
Freddie2007
  30 September 2009

brawo Milan:brawo::lol2:

Freddie2007
Freddie2007
  30 September 2009

Ale ta Kryśka szaleje,w 7 meczach sezonu 9 bramek:ninja:

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  30 September 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ronaldo powinien dostać zawieszenie za nurkowanie.

był kontakt nóg obydwu zawodników, więc o karze nie może być mowy, aczkolwiek karnego też nie powinno być, bo najpierw Diawara kopnął piłkę...

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ta Kryśka szaleje,w 7 meczach sezonu 9 bramek

nie martw się przejdzie mu...

swoją drogą te jego grymasy bólu, gdy schodził z boiska były niemal tak irytujące jak momentami gra naszych siatkarek ostatnio. Widać baby tak mają.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale Milan bardzo ładnie :)

rozkręcają się chłopaki. jak tak dalej pójdzie to Zurych z tej grupy awansuje.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.