egzekutor90gool
egzekutor90gool
  15 września 2009 (pierwszy post)
Na ten dzień z niecierpliwością czekali wszyscy kibice piłki nożnej na starym kontynencie. Już dziś rusza jakże prestiżowa Liga Mistrzów. Po raz pierwszy eliminacje przeprowadzone zostały w nowym systemie, który miał promować słabsze piłkarsko kraje.

# Która drużyna w tym roku okaże się najmocniejsza i zgarnie Puchar Mistrzów?
# Czy któryś z kopciuszków ma szansę sprawić sensację?
# Kto będzie odkryciem tego sezonu?
# Co sądzicie o zmianach wprowadzonych w eliminacjach do LM? Nie uważacie, że nie przyniosły one zamierzonego celu? W LM dalej grają po 4 zespoły z Anglii, Włoch i Hiszpanii, a kluby z Węgier czy Cypru zajęły miejsce Celticu, Anderlechtu czy Panathinaikosu...


życzę miłej napinki, szczególnie sympatykom Juventusu, Milanu, Realu, Barcelony, Bayernu i Liverpoolu. :ssh:
Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  16 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Która drużyna w tym roku okaże się najmocniejsza i zgarnie Puchar Mistrzów? # Czy któryś z kopciuszków ma szansę sprawić sensację? # Kto będzie odkryciem tego sezonu? # Co sądzicie o zmianach wprowadzonych w eliminacjach do LM? Nie uważacie, że nie przyniosły one zamierzonego celu? W LM dalej grają po 4 zespoły z Anglii, Włoch i Hiszpanii, a kluby z Węgier czy Cypru zajęły miejsce Celticu, Anderlechtu czy Panathinaikosu...


1.Inter Mediolan
2.Bordo jesli mozna nazwac ich kopciuszkiem
3.Kto odkryciem? myślę że Jovetic
4.Juz niech tak zostanie jak jest.Osobiscie preferowalbym po 3 druzyny z najsilniejszych lig.4 juz nie jest ta druzyna ktora wygra LM.
donRino
donRino
  16 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: życzę miłej napinki, szczególnie sympatykom Juventusu, Milanu, Realu, Barcelony, Bayernu i Liverpoolu


Ja tam stawiam na Arsenal:tak:
DziKuuuU
DziKuuuU
  16 września 2009

Ciekawi mnie co dziś będzie za niespodzianka :)

deeev
deeev
  16 września 2009

ja dzis tak zagralem:

blackpool - newcastle 2 2.10
sevilla - unirea 1 1.25
rubin kazan strzeli 1.38
standard - arsenal x2 1.07
liverpool - debrecen 1/2 1 1.30
lyon strzeli 1.18

za 20 zl wychodzi 107 z groszami...

YouNeverWalkAloone
YouNeverWalkAloone
  16 września 2009
Nie ma to jak potrafić stawiać, koleś nie stawiaj taśmy bo taśmy są nie opłacalne. Graj single lub duble ostateczności triple. Granie kursu 1,07 jest zdeczka śmieszne. =d Zwłaszcza że w futbolu bywają niespodzianki.

Wczoraj ładnie Real z HC + Bayern = $$$$.

dzisiaj jeszcze sam nie wiem co zagram.
donRino
donRino
  16 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ie ma to jak potrafić stawiać, koleś nie stawiaj taśmy bo taśmy są nie opłacalne

Czasami opłacalne. Kumpel postawił kiedyś na 15 zespołów za 2 zł i wygrał 120 zł. Ale rzadko Ci wejdzie wszystko...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak to się mówi w pewnych kręgach typowy... egzekutor.

albo ... sęp
...Ignorance is bliss...
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  16 września 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Dzięki za poprawienie humoru http://bayern.tdcg.pl/images/smiles/icon_lol.gif

Uważasz, że obecnie Żyrondyści są słabsi niż Bawarczycy? W bezpośrednim pojedynku powinni Francuzi wygrać, jeżeli podejdą z taką ambicją i wolą walki jaką zaprezentowali wczoraj.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  16 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Uważasz, że obecnie Żyrondyści są słabsi niż Bawarczycy? W bezpośrednim pojedynku powinni Francuzi wygrać, jeżeli podejdą z taką ambicją i wolą walki jaką zaprezentowali wczoraj.


Bayern w formie rozjedzie w tej grupie każdego... przynajmniej u siebie ;]
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  16 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bayern w formie rozjedzie w tej grupie każdego... przynajmniej u siebie ;]

Grunt to trafić z formą... wiadomo, że jeżeli klub jest w pędzie to zwycięstwa idą łatwiej. Jednak Bayern mecze dobre, bądź bardzo dobre przeplata totalnymi wpadkami. Tak więc wg. mnie skończy na LE ;]
MaQ7
MaQ7
  16 września 2009

Dzis Inter - Barca , zapowiada sie ciekawy mecz m.in. dzieki tej wymianie Eto - Ibra : )

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  16 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Uważasz, że obecnie Żyrondyści są słabsi niż Bawarczycy? W bezpośrednim pojedynku powinni Francuzi wygrać, jeżeli podejdą z taką ambicją i wolą walki jaką zaprezentowali wczoraj.


Ja o Bayern jestem spokojny.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak Bayern mecze dobre, bądź bardzo dobre przeplata totalnymi wpadkami.

Bayern - Wolfsburg 3:0,
Dortmund - Bayern 1:5,
Maccabi - Bayern 0:3...

Jak to mówią - raz na wozie raz pod wozem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak więc wg. mnie skończy na LE ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: A świnie będą latać
tibauld
tibauld
  16 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Liga Mistrzów

a tak w ogóle, czy poza telewizją N i polsatem są gdzieś transmisje meczów, chodzi mi o internet ? :ninja:
thomas893
thomas893
  16 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a tak w ogóle, czy poza telewizją N i polsatem są gdzieś transmisje meczów, chodzi mi o internet ?

of course :tak:
chociażby tu: http://www.atdhe.net/
tibauld
tibauld
  16 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: of course chociażby tu: http://www.atdhe.net/

dzięki ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.