Freddie2007
Freddie2007
  4 września 2009 (pierwszy post)
W sobotę i w środę odbędą się kolejne mecze el.MŚ RPA 2010...

Polska zagra w sobotę z Irlandią Płn.w Chorzowie i w środę w Mariborze ze Słowacją.

Prawdopodobny skład Polaków: Boruc ? Dudka, Żewłakow, Golański, Krzynówek, Murawski, M. Lewandowski, Roger Guerreiro, Błaszczykowski, Obraniak, Brożek

Q: Czy wobec kontuzji Wasilewskiego i Jelenia to najlepszy z możliwych skład według Was?
Q: Jakie przewidujecie wyniki?
Q: Czy gdy nie zdobędziemy 6 punktów LEO powinien odejść
WueRZet
WueRZet
  9 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Peszko byłby pewnie szczęśliwy, gdyby osiągnął chociaż połowę tego co Smolarek.

I zapewne nie osiągnie tyle. Ale na dzień dzisiejszy jest od Smolarka lepszy.

LeonGrande
LeonGrande: Kazdemu w karierze w ciagu 10 lat zdarzy sie taki gol

Mięciel takie bramki frajerom strzelał hurtowo :ninja:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: sądzisz, że gdyby Smolarek grał w Lechu byłby gorszy od Peszki?

Trudno powiedziec:)
nie lubie gdybac... zaryzykuje stwierdzenie ze obecnie jest w lepszej formie od Smolarka

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zapominajmy, że Smolarek piłki uczył się w Holandii, później grał w Niemczech, trenował w Hiszpanii i Anglii.


Uczył nie znaczy ze nauczyl :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: no tak w Polsce nikt nie patrzy na okoliczności.

A ja nie lubie jak zawsze bedzie sie szukalo powodu by odniesiony sukces przeniesc do rangi czystej oczywistosci (ze kazdy by potrafil ) :)

Konto usunięte
Konto usunięte: każdy dzień spędzony w Polsce to dwa kroki do tyłu. nie tylko dla Smolarka, ale i dla Lewandowskiego, Brożka, Peszki, Małeckiego i wielu innych.

Wydaje mi sie ze Smolarek szczyt swojej formy ma juz za soba... gdy gral w Rotterdamie czy tez BvB...
jakos powatpiewam ze moze wrocic do tej formy

Konto usunięte
Konto usunięte: ale i dla Lewandowskiego, Brożka, Peszki, Małeckiego i wielu innych.

Oni sa mlodsi (Brozek jedynie 2 lata)
dla nich wyjazd to faktycznie szansa na krok do przodu
choc Murawski... poszedl do tej Rosji i co ?
i ławaaaaaaaaaaaaaa.... fajny krok do przodu nie ma co :)

Konto usunięte
Konto usunięte: zagraliśmy wspaniałe spotkanie.

Przeciwko San Marino nie da sie nie zagrac wspanialego spotkania :and:
zwlaszcza u siebie...

Konto usunięte
Konto usunięte: zauważyłem, że większość goli Smolarka nazywa się przypadkowymi. nie ma czegoś takiego jak przypadkowe bramki

Ja tam nie uwazam ze przypadek, strzelił bo strzelił, ladnie pilka siadła.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja bym wolał młodego trenera z zagranicy, ale to tylko moje zdanie :)

Hmm zapewne kosztowni...

i w ogole jakies przyklady ?
kto obecnie z mlodych zagranicznych trenerow na rynku jest dostepny tudziez w zasiegu ?
WueRZet
WueRZet
  9 września 2009
LeonGrande
LeonGrande: kto obecnie z mlodych zagranicznych trenerow na rynku jest dostepny tudziez w zasiegu ?

Włodek Smolarek aka "Czy da mi dupy" :ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Włodek Smolarek


:ziober2:

prosze o kolejne kandydatury :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Mięciel takie bramki frajerom strzelał hurtowo

Po powrocie do Legii chlopak sie nie moze przelamac:ninja:
a mialbyc taki wielki come back...
WueRZet
WueRZet
  9 września 2009

Jest już znany skład :

Artur Boruc - Michał Żewłakow, Bartosz Bosacki, Dariusz Dudka, Seweryn Gancarczyk - Jakub Błaszczykowski, Roger Guerreiro, Mariusz Lewandowski, Ludovic Obraniak, Jacek Krzynówek - Paweł Brożek

Oczywiście mecz który musimy wygrać zaczynamy jednym napastnikiem, mającym jak dla mnie kompleks Warzychy w kadrze :ninja: :and:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście mecz który musimy wygrać zaczynamy jednym napastnikiem,


Tego zupelnie nie rozumiem....

jedziemy tam bronic 0:0 ? : )

szkoda slow
Witold
Witold
  9 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Artur Boruc - Michał Żewłakow, Bartosz Bosacki, Dariusz Dudka, Seweryn Gancarczyk - Jakub Błaszczykowski, Roger Guerreiro, Mariusz Lewandowski, Ludovic Obraniak, Jacek Krzynówek - Paweł Brożek


Murawski za Rogera, Lewandowski za Brożka i wio :rock:
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  9 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Artur Boruc - Michał Żewłakow, Bartosz Bosacki, Dariusz Dudka, Seweryn Gancarczyk - Jakub Błaszczykowski, Roger Guerreiro, Mariusz Lewandowski, Ludovic Obraniak, Jacek Krzynówek - Paweł Brożek


skład nienajgorszy, zobaczymy co pokaże Błaszczykowski. W obwodzie zawsze pozostają Smolarek, Murawski i Lewandowski.
Powinno być dobrze :)
MaQ7
MaQ7
  9 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Artur Boruc - Michał Żewłakow, Bartosz Bosacki, Dariusz Dudka, Seweryn Gancarczyk - Jakub Błaszczykowski, Roger Guerreiro, Mariusz Lewandowski, Ludovic Obraniak, Jacek Krzynówek - Paweł Brożek

jak Blaszczykowski znow bedzie slabo gral niech Smolarek za niego wejdzie; /
FeelTheShot
FeelTheShot
  9 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Artur Boruc - Michał Żewłakow, Bartosz Bosacki, Dariusz Dudka, Seweryn Gancarczyk - Jakub Błaszczykowski, Roger Guerreiro, Mariusz Lewandowski, Ludovic Obraniak, Jacek Krzynówek - Paweł Brożek

Bravo dla pana Leo ze wreszcie przestal sie osmieszac wystawiajac Krzynowka na lewej obronie z pewnoscia Gancarczyk duzo lepiej sobie poradzi w defensywie.
Nie rozumiem oczywiscie dalej czemu nie gramy 2 napastnikow???
Przeciez my nie jedzaiemy po remis tylko zwyciestwo wiec jedyne pytanie jakie przychodzi mi do glowy to slynne--- Leo Why???
Cieszy mnie fakt zegra Ludovic Obraniak a nie Smolarek.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak Blaszczykowski znow bedzie slabo gral niech Smolarek za niego wejdzie; /

To akurat malo prawdopodobne jest poniewaz tak slaby mecz w wykonaniu Blaszczykowskiego zdarzyc sie moze tylko raz na baardzo dlugi czas a jesli juz to nie zejdzie on tylko pewnie Obraniak.... :and:
Powinnismy zagrac dwojka napastnikow,Lewandowski-Brozek.
Jak gralismy dwojka napastnikow w meczu z Irlandia to odrazu to lepiej wygladalo.
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  9 września 2009

Nie wiem czy dobrze ogarniam ale dzisiejszy mecz nie leci w TVP otwartym?

krzychu7818
krzychu7818
  9 września 2009

przeciez na jedynce jest od 20:20

krzychu7818
krzychu7818
  9 września 2009

Czechy - San Marino 7-0

smencik
smencik
  9 września 2009
http://www.youtube.com/watch?v=TcCsO-wfs-U

Widzieliście to? :mrgreen: Może nasi piłkarze powinni być równie kreatywni przy stałych fragmentach :jezyk2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 września 2009

70'Malta0 - 0Sweden

FTArmenia2 - 1Belgium

85'Faroe Islands2 - 1Lithuania

hahahahaa ! troche szokujace wyniki

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.