Guteek9091
Guteek9091
  13 marca 2009 (pierwszy post)

Już za 29 marca w Australii rozpocznie się nowy sezon F1...
Terminarz w tym sezonie przedstawia się następująco:
29.03 - Australia
5.04 - Malezja
19.04 - Chiny
26.04 - Bahrajn
10.05 - Hiszpania
24.05 - Monako
7.06 - Turcja
21.06 - Wielka Brytania
12.07 - Niemcy
26.07 - Węgry
23.08 - Walencja ( GP Europy )
30.08 - Belgia
13.09 - Włochy
27.09 - Singapur
4.10 - Japonia
18.10 - Brazylia
1.11 - Abu Zabi
Zespoły, które wezmą udział w tym roku to:
Ferrari,McLaren,BMW Sauber, Renault, Williams, Red Bull, Toyota, Toro Rosso, Force India, Brown GP
Q. Jak Waszym zdaniem spiszę się Robert Kubica ? Czy ma szanse na podium MŚ czy nawet zwycięstwo ?
Q. Kto jest największym faworytem do tytułu Waszym zdaniem ?
Q. Czy bolid BMW Sauber jest już wystarczająco dobry żeby jeździć tak jak Ferrari czy McLareny ?
pozdrawiam :piwo:
fajnie by było gdyby ten temat ktoś podwiesił :ninja:

Guteek9091
Guteek9091
  28 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ulepszali bolidu, zajmowali ostatnie miejsca, żeby zaprocentowało to w przyszłości.

zastanawia mnie właśnie czy Brown robił wszystko od podstaw, jakoś mało mi się to prawdopodobne wydaję żeby w tak krótkim czasie zbudować tak silne bolidy :woot:
NeverMind1910
NeverMind1910
  28 marca 2009
LeonGrande
LeonGrande: Heheheh ciekawe nie tak dawno Barrichello pracowal dla Schumiego i o tytule mogl pomarzyc teraz bedzie pracowal dla Buttona ?


Button nie jest złym kierowcom zresztą Rubens także. Nie mogli się pokazać, przez najbliższy czas z powodu słabych bolidów.
Wątpię, aby któryś kierowca był lepiej traktowany.

Jedno jest pewne, jutro będą mieli duże pole do popisu.
Ciekawe, czy uda mi się wstać..
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  28 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W grudniu zapadla decyzja ze Honda sprzeda Brownowi swoj zespol.Chcialbym zauwazyc ze juz w sezonie 08 Honda pracowala nad swoim bolidem i w duzej mierze te Browny to konstrukcja Hondy.Ross Brown byly dyrektor techniczny Hondy sam nadzorowal prace nad bolidem Hondy na sezon 09 jest w koncu jedynym szefem zespolu w F1 bedac jednoszesnie inzynierem...Cale podwozie BGP jest z Hondy jedynie silnik maja z Mercedesa ...Wiec to ty wporwadzasz w blad innych piszac ze BRowny nie maja nic z Honda co jest nonsensem

Ty nie wyciągaj wniosków co i skąd jest, bo pieprzysz głupoty.
Nie bedę z Tobą dyskutował na ten temat bo jesteś widzem z debiutu Kubicy.

Wszystko jest zbudowane od podstaw, ZERO Hondy, tylko team po tym pozostał. Wiec jak masz coś pisać to pisz ale nie siej popeliny.

LeonGrande
LeonGrande: Heheheh ciekawe nie tak dawno Barrichello pracowal dla Schumiego i o tytule mogl pomarzyc teraz bedzie pracowal dla Buttona ?

Myślisz, że znów będą sobie pomagać i ustępować ? :)
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
koraspl
koraspl
  28 marca 2009
uotr
uotr: Co tu jest konstruowane przez Honde ?

TO ze jednstak napedowa jest od kogos innego to nie znaczy ze cala konstrukcja nie byla sprawa Hondy.Myslisz ze w 3 miesiace BRown zbudowalby bolid tak?? to gratuluje

uotr
uotr: I po co tu grać jakiegoś znawce i się jeszcze rzucać jak się grzecznie uwagę zwróciło ?

To wlasnie Ty chyba chcesz wyplynac na szerokie wody majac niedostaki w wiedzy na temat F1.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  28 marca 2009
uotr
uotr: Myślisz, że znów będą sobie pomagać i ustępować ? :)

Sądze ze w tym zespole nie bedzie faworyzowania jednego kierowcy tak jak to mialo miejsce w Ferrari gdzie wszystko bylo podporzadkowane pod Schumiego

Konto usunięte
Konto usunięte: Button nie jest złym kierowcom zresztą Rubens także. Nie mogli się pokazać, przez najbliższy czas z powodu słabych bolidów. Wątpię, aby któryś kierowca był lepiej traktowany.

A ja juz spisywalem na straty Rubensa
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  28 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zastanawia mnie właśnie czy Brown robił wszystko od podstaw, jakoś mało mi się to prawdopodobne wydaję żeby w tak krótkim czasie zbudować tak silne bolidy

Budował od podstaw od końca tamtego sezonu.
Nie ma nic na podstawie Hondy. To nie osobówki że nadwozie można zostawić a silnik włożyć ;]
Pomyślcie logicznie, wszystko jest budowane od podstaw pod silnik Mercedesa, cały korpus, nadwozie jest BRAWN GP a nie HONDA :lol:
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
koraspl
koraspl
  28 marca 2009
uotr
uotr: Nie bedę z Tobą dyskutował na ten temat bo jesteś widzem z debiutu Kubicy.

Hahaha czlowieku co Ty mozesz wiedziec ....

uotr
uotr: Wszystko jest zbudowane od podstaw, ZERO Hondy, tylko team po tym pozostał. Wiec jak masz coś pisać to pisz ale nie siej popeliny.

Ty siejesz popeline chcesz to moge dac linki gdzie wszystko jest wyjasnione...

uotr
uotr: To nie osobówki że nadwozie można zostawić a silnik włożyć ;]

I tu wlasnie wydzoi Towja wiedza na temat F1 .Jednym linkiem moge zniszczyc wszystkie Twoje argmunenty.Czlowieku w 3 miesiace nikt by nie zbudowal bolidu F1 od podstaw.Zastanow sie co piszesz bo naprawde kompromitujesz sie
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  28 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: TO ze jednstak napedowa jest od kogos innego to nie znaczy ze cala konstrukcja nie byla sprawa Hondy.Myslisz ze w 3 miesiace BRown zbudowalby bolid tak?? to gratuluje

Budowano te bolidy od końca sezonu 2008, kiedy Honda wycofała się..

Konto usunięte
Konto usunięte: To wlasnie Ty chyba chcesz wyplynac na szerokie wody majac niedostaki w wiedzy na temat F1.

Nie takiemu znawcy jak Ty to oceniać :zonk:

LeonGrande
LeonGrande: Sądze ze w tym zespole nie bedzie faworyzowania jednego kierowcy tak jak to mialo miejsce w Ferrari gdzie wszystko bylo podporzadkowane pod Schumiego

Wszystko jest możliwe, swego czasu było tak z Heidfeldem, ale to były tylko pogłoski...
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  28 marca 2009


na rozładowanie emocji Panowie :ziober2:
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  28 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty siejesz popeline chcesz to moge dac linki gdzie wszystko jest wyjasnione...

Nie strasz mnie linkami z WP albo z F1.pl bo mnie to nie ruszy, gdybyś był chociaż na jednym z wyścigów w Belgii czy na Węgrzech...
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  28 marca 2009
LeonGrande
LeonGrande: http://i43.tinypic.com/21jvf69.jpg

Fajne kobietki ;)
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
koraspl
koraspl
  28 marca 2009
uotr
uotr: Nie takiemu znawcy jak Ty to oceniać

Nie mam sie za znawce tylko jak widze ze piszesz takie glupoty to az mi sie zle robi
"Dostosowanie nowego podwozia Hondy do jednostki Mercedesa rozpoczęto dopiero przed świętami Bożego Narodzenia. Mniej więcej w tym samym czasie podjęto decyzję odnośnie składu kierowców na korzyść Rubensa Barichello"
I twoj argumet ze ten bolid nie ma nic wspolnego z Honda prsytka jak banka mydlana.Tak samo ze nie mozna skonstruowac bolidy z innym nadwoziem i jednostka z od innego producenta wiec juz lepiej zamlicz...
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  28 marca 2009

Zapomniałem o najważniejszym :lol:

Przecież wszystkie bolidy były budowane od podstaw ze względu na nowy regulamin, brak elementów aerodynamiki, zupełnie inne korpusy, inaczej skonstruowane.
No wiec panie kolego myliłeś się co do swoich wypowiedzi :)

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  28 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam sie za znawce tylko jak widze ze piszesz takie glupoty to az mi sie zle robi "Dostosowanie nowego podwozia Hondy do jednostki Mercedesa rozpoczęto dopiero przed świętami Bożego Narodzenia. Mniej więcej w tym samym czasie podjęto decyzję odnośnie składu kierowców na korzyść Rubensa Barichello" I twoj argumet ze ten bolid nie ma nic wspolnego z Honda prsytka jak banka mydlana.Tak samo ze nie mozna skonstruowac bolidy z innym nadwoziem i jednostka z od innego producenta wiec juz lepiej zamlicz...

Nie widzę starego bolidu Hondy tam. Niestety nie zabłysnąłeś wiedzą ;]
I spokojnie człowieku to tylko rozmowa, nie uderz mnie :lol:
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
koraspl
koraspl
  28 marca 2009
uotr
uotr: Nie strasz mnie linkami z WP albo z F1.pl bo mnie to nie ruszy, gdybyś był chociaż na jednym z wyścigów w Belgii czy na Węgrzech...

Kompromitacji ciag dalszy...

uotr
uotr: Przecież wszystkie bolidy były budowane od podstaw ze względu na nowy regulamin, brak elementów aerodynamiki, zupełnie inne korpusy, inaczej skonstruowane. No wiec panie kolego myliłeś się co do swoich wypowiedzi :)

Wiec twierdzisz nadal ze BGP nie ma nic wspolnego z Honda tak???
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.