Guteek9091
Guteek9091
  13 marca 2009 (pierwszy post)

Już za 29 marca w Australii rozpocznie się nowy sezon F1...
Terminarz w tym sezonie przedstawia się następująco:
29.03 - Australia
5.04 - Malezja
19.04 - Chiny
26.04 - Bahrajn
10.05 - Hiszpania
24.05 - Monako
7.06 - Turcja
21.06 - Wielka Brytania
12.07 - Niemcy
26.07 - Węgry
23.08 - Walencja ( GP Europy )
30.08 - Belgia
13.09 - Włochy
27.09 - Singapur
4.10 - Japonia
18.10 - Brazylia
1.11 - Abu Zabi
Zespoły, które wezmą udział w tym roku to:
Ferrari,McLaren,BMW Sauber, Renault, Williams, Red Bull, Toyota, Toro Rosso, Force India, Brown GP
Q. Jak Waszym zdaniem spiszę się Robert Kubica ? Czy ma szanse na podium MŚ czy nawet zwycięstwo ?
Q. Kto jest największym faworytem do tytułu Waszym zdaniem ?
Q. Czy bolid BMW Sauber jest już wystarczająco dobry żeby jeździć tak jak Ferrari czy McLareny ?
pozdrawiam :piwo:
fajnie by było gdyby ten temat ktoś podwiesił :ninja:

egzekutor90goI
egzekutor90goI
  29 marca 2009

Robert dzisiaj pokazał, że jest głównym pretendentem do tytułu w tym sezonie...

Brawo dla Buttona :brawo:

a Hamilton niech się uczy.

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  29 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Robert dzisiaj pokazał, że jest głównym pretendentem do tytułu w tym sezonie...

Walczył, ale szczęście mu nie dopisało na ostatnich okrążeniach :C
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
egzekutor90goI
egzekutor90goI
  29 marca 2009
uotr
uotr: Walczył, ale szczęście mu nie dopisało na ostatnich okrążeniach :C


moim zdaniem wybrał sobie trochę złe miejsce na wyprzedzanie, ale i tak bardzo bardzo pozytywnie...

A nagrodę Man of the Day chciałbym przyznać Nakajimie, dawno nie widziałem tak kuriozalnego wypadku.
smencik
smencik
  29 marca 2009

Jak tak dalej będzie wyglądać rywalizacja, to jestem pewien mistrzostwa Roberta w tym sezonie. Jest jednym z najlepszych kierowców w stawce, a do tego ma dość dobrze przygotowany bolid. Dzisiaj niestety Vettel swoją ambicją pokrzyżował plany, ale i tak wygląda to bardzo dobrze.

elilamasabachtani
elilamasabachtani
  29 marca 2009
uotr
uotr: Mam nadzieję, że w następnym wyścigu pójdzie lepiej..

oby

uotr
uotr: Za to zaskakująca wygrana Buttona !!

po tym co pokazali w kwalifikacjach to chyba nie aż tak zaskakująca, ale ogólnie mówiąc dublet Browna to wręcz sensacja ...

Konto usunięte
Konto usunięte: wybrał sobie trochę złe miejsce na wyprzedzanie

też tak myślę; źle taktycznie to przemyślał. na pierwsze miejsce i tak raczej nie miał szans więc mógł z manewrem wyprzedzania poczekać na lepszy moment. No chyba, że myślał o zwycięstwie i chciał jak najszybciej gonić Buttona (znając Roberta ambicje to też możliwe)
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  29 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: moim zdaniem wybrał sobie trochę złe miejsce na wyprzedzanie, ale i tak bardzo bardzo pozytywnie...

Niestety, ale nie ma co analizowac tylko czekac, aż by za tydzień poszło lepiej ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: A nagrodę Man of the Day chciałbym przyznać Nakajimie, dawno nie widziałem tak kuriozalnego wypadku.

Kamikaze.. jak było w tamtym roku, przecież on pozbawił Roberta od dobrego miejsca
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
Kovacs
Kovacs
  29 marca 2009

I znów niemiec zniweczył dobry rezultat Kubicy

egzekutor90goI
egzekutor90goI
  29 marca 2009

Wszystko wraca do normy:
Polak jedzie genialnie.
Niemiec psuje wszystko.
Anglik wygrywa.

koraspl
koraspl
  29 marca 2009

Teraz sie zacznal spory Polsko-Niemieckie to zawinil w tej sytuacji...
Mowi sie ze jezeli dyfuzory zostana uznane za nieprawidlowe to moga zostac nawet anulowane punkty ekipa ktore ich uzywaly

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  29 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I znów niemiec zniweczył dobry rezultat Kubicy

Nie ma co tutaj obarczać winą Vettela.. oboje do tego doprowadzili.. Potem Kubica nie dostosował prędkości do braku przedniego skrzydła. To również wpłynęło na rozwój owej sytuacji..
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
elilamasabachtani
elilamasabachtani
  29 marca 2009
uotr
uotr: za tydzień poszło lepiej ;)

no tak ... dobrze, że nie za dwa

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak tak dalej będzie wyglądać rywalizacja, to jestem pewien mistrzostwa Roberta w tym sezonie. Jest jednym z najlepszych kierowców w stawce, a do tego ma dość dobrze przygotowany bolid.

hmh, obyś miał racje ... z Brown GP może być ciężko ... choć Kubica pokazał, że stać go na dobrą i szybką jazdę ...
PS: a słyszałem, że w tym sezonie to Heidfeld ma być pierwszym kierowcą i dominować w BMW (hi hi) ;P
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  29 marca 2009

Kubica mógł chyba poczekać jeszcze trochę z tym wyprzedzaniem... bolid BMW jechał dużo szybciej aniżeli Vettela... ogólnie sam wyścig zdecydowanie na + :]

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  29 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no tak ... dobrze, że nie za dwa

Nie mógłbym się doczekać..
Czekam na GP Węgier :rock:
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
elilamasabachtani
elilamasabachtani
  29 marca 2009
uotr
uotr: Nie ma co tutaj obarczać winą Vettela.. oboje do tego doprowadzili.. Potem Kubica nie dostosował prędkości do braku przedniego skrzydła. To również wpłynęło na rozwój owej sytuacji..

też tak myślę, Kubica jest bardziej doświadczony od Vettela i powinien poczekać na dogodniejszy moment ...
myślisz, że Robert miał szanse dojechać bez przedniego skrzydła do mety (już pomijam na której pozycji) ?
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  29 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: myślisz, że Robert miał szanse dojechać bez przedniego skrzydła do mety (już pomijam na której pozycji) ?

Gdyby jechał wolniej... zauważ że Vettel jechał przez jakiś czas, gdyby nie "naderwał" zawieszenia i koła. Robert nie zdawał sobie sprawy, że bez skrzydła nie ma tak dobrej przyczepności.. Tak to szybko się stało, że zapewne nie patrzył na to..
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.