Guteek9091
Guteek9091
  13 marca 2009 (pierwszy post)

Już za 29 marca w Australii rozpocznie się nowy sezon F1...
Terminarz w tym sezonie przedstawia się następująco:
29.03 - Australia
5.04 - Malezja
19.04 - Chiny
26.04 - Bahrajn
10.05 - Hiszpania
24.05 - Monako
7.06 - Turcja
21.06 - Wielka Brytania
12.07 - Niemcy
26.07 - Węgry
23.08 - Walencja ( GP Europy )
30.08 - Belgia
13.09 - Włochy
27.09 - Singapur
4.10 - Japonia
18.10 - Brazylia
1.11 - Abu Zabi
Zespoły, które wezmą udział w tym roku to:
Ferrari,McLaren,BMW Sauber, Renault, Williams, Red Bull, Toyota, Toro Rosso, Force India, Brown GP
Q. Jak Waszym zdaniem spiszę się Robert Kubica ? Czy ma szanse na podium MŚ czy nawet zwycięstwo ?
Q. Kto jest największym faworytem do tytułu Waszym zdaniem ?
Q. Czy bolid BMW Sauber jest już wystarczająco dobry żeby jeździć tak jak Ferrari czy McLareny ?
pozdrawiam :piwo:
fajnie by było gdyby ten temat ktoś podwiesił :ninja:

NeverMind1910
NeverMind1910
  29 marca 2009
arus456
arus456: ALE KATASTROFA KUBICY PRZED OSTATNIMI 3 KÓŁKAMI W KOŃCÓWCE ROZWALIŁ SIE KATASTROFA

Krzyczysz? To nie podwórko.

Konto usunięte
Konto usunięte: PS: czyżby Button mistrzem świata (zgodnie z tradycją wyścigu w Melbourne) ?

Nie mnie oceniać mistrza po jednym wyścigu. Faceta poznaję się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna.

Konto usunięte
Konto usunięte: potem zniknął i żal było na niego patrzeć, ale teraz myślę, że ma szansę powalczyć.

Nawet takim słabym bolidem jak Honda, wygrał wyścig w deszczu. Bodajże dwa sezonu temu :and:
koraspl
koraspl
  29 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: PS: czyżby Button mistrzem świata (zgodnie z tradycją wyścigu w Melbourne) ?

Twierdze ze jezyczkiem uwagi beda te dyfuzory.Od tej decyzji duzo zalezy.Jezeli decyzja bedzie taka ze sa nielegalne ze tak sie wyraze to bedzie jeszcze bardziej ciekawie .Choc stwierdzenia ze cala przewaga BGP jest wlasnie dzieki tym dyfuzorom nie musi byc do konca prawda
koraspl
koraspl
  29 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet takim słabym bolidem jak Honda, wygrał wyścig w deszczu. Bodajże dwa sezonu temu

To byl wyscig w ktorym Kubica debiutowal...
elilamasabachtani
elilamasabachtani
  29 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Choc stwierdzenia ze cala przewaga BGP jest wlasnie dzieki tym dyfuzorom nie musi byc do konca prawda

też tak myślę, ale jeśli będą legalne to inni też z nich skorzystają i stawka się wyrówna ...
a tak ogólnie patrząc na "NOWA F1", jak się wam podoba ? myślicie, że będzie ciekawsza, będzie więcej manewrów wyprzedzania i walki na torze (tak jakie były zamierzenia nowych przepisów) ?
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  29 marca 2009

Kubica popelnil blad moim zdaniem pchajac sie po zew ; )

ryzyko niestety tym razem sie nie oplacilo i go puknal Vettel

szkoda....

a taki Hamilton 18 na starcie i Trulli 20 na starcie zajeli odpowiednio 4 i 3 :ninja:

egzekutor90goI
egzekutor90goI
  29 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet takim słabym bolidem jak Honda, wygrał wyścig w deszczu. Bodajże dwa sezonu temu


tak... to nawet chyba było w debiucie Roberta :woot: na Hungaroringu....
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  29 marca 2009

Nie ma co się żalić. Wina było obu kierowców, o to chodzi w F1, żeby wyprzedzać. Nikogo nie interesują procesje, gdzie cała stawka dojeżdza tak samo jak wystartowała. Robert jeździ ofensywnie i czasem będzie się to obracało przeciwko niemu, a czasem się opłaci. Nikt mu tych 8 punktów nie odda, ale widać, że przy odrobinie poprawek można dogonić Brawna. Nie wiem dlaczego są tak duże dysproporcje między Kubicą, a Heidfeldem(chyba umiejętności zaczynają grać rolę w F1). Po jeździe Roberta widać, że mają mocny wóz i jeżeli wszyscy zaczną stosować(lub wszyscy przestaną) te słynne dyfuzory to chyba BMW jest najbliżej Brawna. Pozostaje żal, ciekawość tego co by się stało jakby wyprzedził skutecznie, ale czekamy z dużymi apetytami na Malezję.

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
egzekutor90goI
egzekutor90goI
  29 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To byl wyscig w ktorym Kubica debiutowal...


o to całkiem dobrze pamiętałem :D

ale wtedy Honda mimo wszystko była mocniejsza niż np. w tamtym roku.
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  29 marca 2009
LeonGrande
LeonGrande: a taki Hamilton 18 na starcie i Trulli 20 na starcie zajeli odpowiednio 4 i 3

"Ostatni będą pierwszymi" :ziober2:
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  29 marca 2009
uotr
uotr: "Ostatni będą pierwszymi"

Daj spokoj nigdy bym nie pomyslal : )

ale w tym sezonie wszystko sie moze zdarzyc :nutki:

choc sadze ze Button i Barichello beda powiekszac przewage
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  29 marca 2009
LeonGrande
LeonGrande: Daj spokoj nigdy bym nie pomyslal : ) ale w tym sezonie wszystko sie moze zdarzyc choc sadze ze Button i Barichello beda powiekszac przewage

Wszystko się obróciło.
Ferrari, żaden z nich nie dojechał, a to pewnie z powodu rewolucji w całym regulaminie.

Podkreślmy że Kubica ze stawki nie miał systemu KERS i dyfuzorów ;]
Jestem z niego dumny :mrgreen:
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
NeverMind1910
NeverMind1910
  29 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To byl wyscig w ktorym Kubica debiutowal...

Konto usunięte
Konto usunięte: tak... to nawet chyba było w debiucie Roberta na Hungaroringu....

Możliwe. Koneserem F1 nie jestem. Powiedzmy, że nie jestem fanem motoryzacji. Do tej pory nawet nie zrobiłem prawa jazdy, nie rajcuje mnie to.

uotr
uotr: Nie wiem dlaczego są tak duże dysproporcje między Kubicą, a Heidfeldem(chyba umiejętności zaczynają grać rolę w F1)

Bo POLAK potrafi.

uotr
uotr: "Ostatni będą pierwszymi"

Hamilton od zawsze mnie denerwował.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  29 marca 2009
uotr
uotr: Ferrari, żaden z nich nie dojechał, a to pewnie z powodu rewolucji w całym regulaminie.

Ferrari totalne dno.... musza byc przygnebieni

uotr
uotr: Podkreślmy że Kubica ze stawki nie miał systemu KERS i dyfuzorów ;] Jestem z niego dumny

Jezeli to ulatwia jazde (w sensie szybkosci rowniez) dlaczego nie chce mie tego w bolidzie ?

bo nie rozumiem :woot:
elilamasabachtani
elilamasabachtani
  29 marca 2009
uotr
uotr: Jestem z niego dumny

za tydzień będzie się działo ... :D
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  29 marca 2009

Ale Kubica nie bedzie mistrzem swiata :nie: w tym sezonie

z przykroscia musze stwierdzic

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.