Guteek9091
Guteek9091
  13 marca 2009 (pierwszy post)

Już za 29 marca w Australii rozpocznie się nowy sezon F1...
Terminarz w tym sezonie przedstawia się następująco:
29.03 - Australia
5.04 - Malezja
19.04 - Chiny
26.04 - Bahrajn
10.05 - Hiszpania
24.05 - Monako
7.06 - Turcja
21.06 - Wielka Brytania
12.07 - Niemcy
26.07 - Węgry
23.08 - Walencja ( GP Europy )
30.08 - Belgia
13.09 - Włochy
27.09 - Singapur
4.10 - Japonia
18.10 - Brazylia
1.11 - Abu Zabi
Zespoły, które wezmą udział w tym roku to:
Ferrari,McLaren,BMW Sauber, Renault, Williams, Red Bull, Toyota, Toro Rosso, Force India, Brown GP
Q. Jak Waszym zdaniem spiszę się Robert Kubica ? Czy ma szanse na podium MŚ czy nawet zwycięstwo ?
Q. Kto jest największym faworytem do tytułu Waszym zdaniem ?
Q. Czy bolid BMW Sauber jest już wystarczająco dobry żeby jeździć tak jak Ferrari czy McLareny ?
pozdrawiam :piwo:
fajnie by było gdyby ten temat ktoś podwiesił :ninja:

99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  25 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czemu jajca? przecież Button to bardzo dobry zawodnik...


Tak racja Button to świetny kierowca tylko ze to by było zaskoczenie ze wygra ten wyścig :tak: :ninja:
Guteek9091
Guteek9091
  25 marca 2009

Przeczytałem na onecie, że w GP Australii z systemem KERS ma wystąpić tylko Heidfeld, tyczy się to oczywiście BMW.. przekonamy się czy to prawda...

elilamasabachtani
elilamasabachtani
  25 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytałem na onecie, że w GP Australii z systemem KERS ma wystąpić tylko Heidfeld, tyczy się to oczywiście BMW.. przekonamy się czy to prawda...

no to już niedługo ... wszystko się okaże ...
PS: a ten system KERS będzie jakoś widoczny (mam na myśli kamery i widok w tv), że będzie można w łatwy sposób odróżnić który bolid go ma, a który nie czy ... jak nam nie powiedzą to się sami nie dowiemy ?
Guteek9091
Guteek9091
  25 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a ten system KERS będzie jakoś widoczny (mam na myśli kamery i widok w tv)

nie mam pojęcia, zapewne się dowiemy już w niedziele podczas wyścigu..
btw. o której w ogóle jest ? pewnie coś w nocy co nie ?
koraspl
koraspl
  25 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: btw. o której w ogóle jest ? pewnie coś w nocy co nie ?

Sam wyscig o 8:00
Kwalifikacje dzien wczesniej o 7:00

Konto usunięte
Konto usunięte: PS: a ten system KERS będzie jakoś widoczny (mam na myśli kamery i widok w tv), że będzie można w łatwy sposób odróżnić który bolid go ma, a który nie czy ... jak nam nie powiedzą to się sami nie dowiemy ?

Nie no sam KERS to raczej widoczny nie bedzie a czy bolidy beda jakos oznaczone to nie wiem ale chyba nie .Sa informacje przed wyscigmiem kto jedzie z systemem a kto nie wiec i tak wiadomo kto ma KERS a kto nie
krzychu7818
krzychu7818
  25 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Sam wyscig o 8:00


to i tak dobrze , w tamtym roku był chyba o 4 nad ranem naszego czasu

elilamasabachtani
elilamasabachtani
  25 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie mam pojęcia, zapewne się dowiemy już w niedziele podczas wyścigu..

no gdzieś wyczytałem, że niby Nicki ma mieć, a Robert nie ... tylko, żeby znowu nie wyszło, że Heidfeld jest faworyzowany i taktyka pod niego robiona ... mnie zastanawia, jakie mogą być różnice czasu na jednym okrążeniu z i bez KERS ... ech już nie mogę się doczekać tych emocji ... jeszcze tylko kilka dni do wekeendu ... wtedy się wiele wyjaśni
egzekutor90goI
egzekutor90goI
  25 marca 2009

Ale by były jaja jakby Robert bez tego całego KERS wygrał ten wyścig

elilamasabachtani
elilamasabachtani
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale by były jaja jakby Robert bez tego całego KERS wygrał ten wyścig

heh, czemu jaja ? ja myślę, że to nawet całkiem prawdopodobne ;P
elilamasabachtani
elilamasabachtani
  26 marca 2009

PS: a z kwalifikacjami do wyścigu nie wiecie jak jest ? Tzn dalej jest ta stara forma (trzech Q) czy też coś pozmieniali ... bo szczerze mówiąc już się można z tymi przepisami pogubić ... FIA chyba sama nie wiem jak będzie wyglądać ten sezon ... (na jakich zasadach będą jeździć kierowcy) ...

egzekutor90goI
egzekutor90goI
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: heh, czemu jaja ? ja myślę, że to nawet całkiem prawdopodobne ;P


chodziło mi o to, że niby tak to ma pomóc, a tu jeden bez tego by pojechał i jeszcze by wygrał...
krzychu7818
krzychu7818
  26 marca 2009

no to zaczynamy, w nocy o 2:30 naszego czasu pierwsza sesja treningowa :) , transmisja w polsacie sport extra

egzekutor90goI
egzekutor90goI
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no to zaczynamy, w nocy o 2:30 naszego czasu pierwsza sesja treningowa :) , transmisja w polsacie sport extra


postaram się nie przegapić :D
Guteek9091
Guteek9091
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: postaram się nie przegapić

też bym sobie obejrzał, ale nie wiem kto za mnie do szkoły pójdzie :mrgreen:
egzekutor90goI
egzekutor90goI
  27 marca 2009

No to sezon 2009 można uznać za otwarty :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.