Guteek9091
Guteek9091
  13 marca 2009 (pierwszy post)

Już za 29 marca w Australii rozpocznie się nowy sezon F1...
Terminarz w tym sezonie przedstawia się następująco:
29.03 - Australia
5.04 - Malezja
19.04 - Chiny
26.04 - Bahrajn
10.05 - Hiszpania
24.05 - Monako
7.06 - Turcja
21.06 - Wielka Brytania
12.07 - Niemcy
26.07 - Węgry
23.08 - Walencja ( GP Europy )
30.08 - Belgia
13.09 - Włochy
27.09 - Singapur
4.10 - Japonia
18.10 - Brazylia
1.11 - Abu Zabi
Zespoły, które wezmą udział w tym roku to:
Ferrari,McLaren,BMW Sauber, Renault, Williams, Red Bull, Toyota, Toro Rosso, Force India, Brown GP
Q. Jak Waszym zdaniem spiszę się Robert Kubica ? Czy ma szanse na podium MŚ czy nawet zwycięstwo ?
Q. Kto jest największym faworytem do tytułu Waszym zdaniem ?
Q. Czy bolid BMW Sauber jest już wystarczająco dobry żeby jeździć tak jak Ferrari czy McLareny ?
pozdrawiam :piwo:
fajnie by było gdyby ten temat ktoś podwiesił :ninja:

boleslawianin
boleslawianin
  26 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: groźny wypadek Massy


no i musial przejsc operacje

jednak obrazenia jakich doznal byly grozne

ciezko wyrokowac czy wystartuje jeszcze w tym sezonie.... szkoda wielka

Konto usunięte
Konto usunięte: według lekarzy odniósł urazy "zagrażające życiu". Brazylijczyk ma pękniętą kość czaszki, uraz mózgu i przecięte czoło.
violet166
violet166
  26 lipca 2009

podsumuwując dzisiejszy wyścig:
1. Hamilton wygrał... wooooow! ale się cieszę :ninja: :S
2. szkoda mi Fernando, gdyby nie ten ten ekhem.. 'wypadek przy pracy' mógłby być drugi albo trzeci. a ten komentarz Borowczyka o ile się nie mylę 'na pocieszenie można powiedzieć że nie tylko zespołowi BMW zdarzają się takie wpadki' looooooool
3. Kubica 13. znowu ta 13 ale! jak zauważył komentator, zawsze to jakiś postęp bo na GP Niemiec był 14 xP
chyba tyle.. jak przypomni mi sie coś madrego to dopiszę! :D

krzychu7818
krzychu7818
  26 lipca 2009

dobrze , że nikt nie jechał obok Alonso gdy z jego bolidu odpadło koło

Massa ponownie wprowadzony w śpiączkę :and:

WueRZet
WueRZet
  26 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Massa ponownie wprowadzony w śpiączkę

Farmakologiczną. To dobry ruch.

Tak jak nie interesuje się od samego początku tym sezonem tak widziałem te GP. I na własne oczy przekonałem się jak słabe jest BMW.

Ale i tak wszystko na dalszy plan zrzuca wypadek Brazylijczyka :and:
krzychu7818
krzychu7818
  26 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Farmakologiczną. To dobry ruch.


nie znam się aż tak na medycynie ale to świadczy raczej , że sytuacja jest dość poważna

WueRZet
WueRZet
  26 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie znam się aż tak na medycynie ale to świadczy raczej , że sytuacja jest dość poważna

To ułatwia leczenie, i zmniejsza ból pooperacyjny. Oczywiście, że musi mieć też dość poważne obrażenia wewnętrzne, bo wtedy lekarze by się na taki krok nie zdecydowali. Ale ta śpiączka, jest kontrolowana, lekarze pewnie go niedługo z niej zaczną wybudzać.
Mimo wszystko Massa miał wiele szczęścia, bo zakładam , że szybko wyjdzie z tego stanu w jakim jest teraz.
boleslawianin
boleslawianin
  27 lipca 2009

Wszystko wskazuje na to ze Masse do konca sezonu moze zastapic...

sam Michael Schumacher :mrgreen: sam zainteresowany podobno z checia powrocilby na tor

jak sie rokuje, taki powrot spowodowalby 20 % wzrost zainteresowania F 1

ja osobiscie jestem za tym zeby znow sie poscigal Schumi :) bedzie ciekawie

elilamasabachtani
elilamasabachtani
  27 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystko wskazuje na to ze Masse do konca sezonu moze zastapic... sam Michael Schumacher sam zainteresowany podobno z checia powrocilby na tor jak sie rokuje, taki powrot spowodowalby 20 % wzrost zainteresowania F 1 ja osobiscie jestem za tym zeby znow sie poscigal Schumi :) bedzie ciekawie

fajnie by było :D co prawda Szumi nie ma szans już na jakąkolwiek walke o pudło, ale na pewno wzrost zainteresowania f1 by się zwiększył. Chociażby z mojej (skromnej) strony ... ;-)
jestem jak najbardziej za chociaż znając życie takie rewelacje dziennikarskie rzadko mają cokolwiek wspólnego z rzeczywistością ... no ale oby oby ty,m razem miały.

Oczywiście będziemy 3mać kciuki za szybki powrót Massy do zdrowia i żeby z tym okiem sie poprawiło
boleslawianin
boleslawianin
  29 lipca 2009

Robert Kubica moze juz szukac nowej roboty

Jak podaly dzis media, Bmw Sauber wycofuje sie z F1 od przyszlego sezonu

oszczednosci koncernu :) kosztem teamu f1, ten sezon dokoncza....

WueRZet
WueRZet
  29 lipca 2009

No tego to się nikt nie mógł spodziewać :wtf:
Niemcy odchodzą w swoim stylu :ziober2:

boleslawianin
boleslawianin
  29 lipca 2009

Pytanie gdzie znajdzie sie robota dla Kubicy ?

Mowi sie ze Alonso ma przejsc do Ferrari teraz po wypadku Massy to chyba coraz bardziej realne ze moze byc jego nastepca w przyszlym sezonie....

Raikonen tez ma odejsc kosztem wyscigów rajdowych.... hmm duet Alonso - Kubica ? :ninja:

a moze Kubica w Renault ? ten brazylijczyk na pewno wyleci na zbity pysk takze beda 2 wolne miejsca, ale nie jest tajemnica ze Flavio Briatore nie za bardzo przepada za polakiem....

takze ciekawe co bedzie z Robertem, jaka jest jego przyszlosc...

WueRZet
WueRZet
  29 lipca 2009

Mam przeczucie, że w przyszłym roku nie będzie Polaka w F1.

GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  29 lipca 2009

Ehmm, stało sie :) I bardzo dobrze! Od dawna BMW Sauber mnie wkurzał. Mają wyjątkowo nieudolnych mechaników i techników.

Wydaje mi się, że Kubica tylko na to czekał. Pewnie przejdzie do Ferrari, ale kosztem Massy?? Jest jedno ale... Gdyby tak się stało, to gdzie Massa będzie występował?? Alonso przechodzi w miejsce Raikkonena, gdyż ten woli startowac w rajdach.

Renault będzie miał 2 wolne miejsca.

A czemu niby Briatore nie przepada za Kubicą?? gdzie jest ten wywiad?!

boleslawianin
boleslawianin
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wydaje mi się, że Kubica tylko na to czekał. Pewnie przejdzie do Ferrari

Moim zdaniem jest to jednak malo realne, szybciej sciagną Alonso oraz Vettela :) jak sie mowi mialby byc nastepca Szumiego w Ferrari :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby tak się stało, to gdzie Massa będzie występował??

Jest prawdobodobienstwo ze juz w ogole nie bedzie startowal po tym wypadku, jednak ja malo w to wierze. Sadze ze wyzdrowieje i nadal bedzie sie scigal :)
czyli obstawialbym ze Kimi szybciej odejdzie z Ferrari a wtedy bedzie duet Massa Alonso

Konto usunięte
Konto usunięte: Renault będzie miał 2 wolne miejsca.

No i ta stajnia mnie najbardziej interesuje jakich kierowców zatrudni
a co do Briatore i Kubicy, wielokrotnie o tym sie mowli ze obaj panowie nie przepadaja za soba :)
GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem jest to jednak malo realne, szybciej sciagną Alonso oraz Vettela :) jak sie mowi mialby byc nastepca Szumiego w Ferrari :)

Prędzej bym ujrzała Kubicę niż szwabskiego kierowce! Jakoś mi nie widzi duet Alonso- Vettel./ Prawda jest taka, że Fernando i Robert byliby .swietni w jednym teamie. I nie chce mi sie po raz kolejny to samo powtarzac.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jest prawdobodobienstwo ze juz w ogole nie bedzie startowal po tym wypadku, jednak ja malo w to wierze. S

Watpie w to. Massa wzdrowieje i bedzie chyba startowal w Ferrari albo sprobuje swoich sil w innym teamie.

Przecież Briatore odkrył Kubicę, tym bardziej mnie dziwi ich wzajemna antypatia.

Jest również kolejne rozwiązanie. Barrichello może zakończyć karierę. Wtedy będzie jedno wolne miejsce, moze dla Kubicy?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.