Guteek9091
Guteek9091
  13 marca 2009 (pierwszy post)

Już za 29 marca w Australii rozpocznie się nowy sezon F1...
Terminarz w tym sezonie przedstawia się następująco:
29.03 - Australia
5.04 - Malezja
19.04 - Chiny
26.04 - Bahrajn
10.05 - Hiszpania
24.05 - Monako
7.06 - Turcja
21.06 - Wielka Brytania
12.07 - Niemcy
26.07 - Węgry
23.08 - Walencja ( GP Europy )
30.08 - Belgia
13.09 - Włochy
27.09 - Singapur
4.10 - Japonia
18.10 - Brazylia
1.11 - Abu Zabi
Zespoły, które wezmą udział w tym roku to:
Ferrari,McLaren,BMW Sauber, Renault, Williams, Red Bull, Toyota, Toro Rosso, Force India, Brown GP
Q. Jak Waszym zdaniem spiszę się Robert Kubica ? Czy ma szanse na podium MŚ czy nawet zwycięstwo ?
Q. Kto jest największym faworytem do tytułu Waszym zdaniem ?
Q. Czy bolid BMW Sauber jest już wystarczająco dobry żeby jeździć tak jak Ferrari czy McLareny ?
pozdrawiam :piwo:
fajnie by było gdyby ten temat ktoś podwiesił :ninja:

boleslawianin
boleslawianin
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Prędzej bym ujrzała Kubicę niż szwabskiego kierowce

Przeciez Vettel to swietny kierowca :) moim zdaniem najwiekszy obecnie talent i przyszlosc F1 :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: / Prawda jest taka, że Fernando i Robert byliby .swietni w jednym teamie. I nie chce mi sie po raz kolejny to samo powtarzac.

To zbyt piekne by moglo byc prawdziwe :ziober2:
Ferrari nigdy zbytnio nie interesowalo sie Robertem

Konto usunięte
Konto usunięte: Jest również kolejne rozwiązanie. Barrichello może zakończyć karierę. Wtedy będzie jedno wolne miejsce, moze dla Kubicy?

Wlasnie o tym samym pomyslalem :ziober2:
krzychu7818
krzychu7818
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam przeczucie, że w przyszłym roku nie będzie Polaka w F1.


Kubica jest na tyle cenionym kierowcą w świecie F1 , że bez problemu powinien dostać miejsce w jakimś dobrym zespole

elilamasabachtani
elilamasabachtani
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kubica jest na tyle cenionym kierowcą w świecie F1 , że bez problemu powinien dostać miejsce w jakimś dobrym zespole

też tak myślę
Konto usunięte
Konto usunięte: Watpie w to. Massa wzdrowieje

wyzdrowieć to pewnie wyzdrowieje (trzymajmy za to kciuki), ale jego oko nie wyglądało najlepiej, a jak wiemy jest to organ który tak łatwo się nie regeneruje ... zresztą przed powrotem do sportu przyda mu sie jakaś przerwa być może dłuższa niż do końca tego sezonu.

Mnie ciekawi to czy Szumi zastąpi w tym sezonie Massę (na pewno byłaby to duża atrakcja dla fanów f1), jeżeli nie on (z powodów zdrowotnych czy jakiś tam innych) to rzeczywiście w jego miejsce mógłby wskoczyć Robert bo myślę, że BMW nie robiłoby problemów z przedterminowym rozwiązaniem kontraktu (z Villeneuve'm się nie patyczkowali ;P).
Ja mam nadzieje, że z tego całego zamieszania może wyniknąć jeszcze coś dobrego i uatrakcyjni nam jeszcze bardziej ten sezon ...

a tak na marginesie ktoś wyjaśni mi może dlaczego teraz mamy, aż 4 tygodnie przerwy (bez formuły 1) ...
Czy was to nie obraża ? Bo mnie i sąsiada bardzo !!! ;P
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  29 lipca 2009

Robert zawsze może wystartować w F2 :)

krzychu7818
krzychu7818
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a tak na marginesie ktoś wyjaśni mi może dlaczego teraz mamy, aż 4 tygodnie przerwy (bez formuły 1) ...


przecież taka przerwa co roku jest , pierwsze 3 weekendy sierpnia bez GP F1

elilamasabachtani
elilamasabachtani
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przecież taka przerwa co roku jest , pierwsze 3 weekendy sierpnia bez GP F1

hmh ... ale aż taka długa była ?
krzychu7818
krzychu7818
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hmh ... ale aż taka długa była ?


z tego co pamiętam to tak , kierowcy też muszą mieć wakacje i chwile odpoczynku :)

boleslawianin
boleslawianin
  29 lipca 2009

dzis wyczytalem ze wg jakies tam angielskiej gazety wchodzi w gre zastepstwo Massy przez Roberta Kubice jeszcze w tym sezonie. Ba rzekomo mialby juz Kubica w barwach Ferrari pojechac podczas najblizszego GP Valencii....

chyba jednak wiecej w tym bajki niz prawdy :woot:

Szybciej Szumi wroci niz Robert pojedzie w Ferrari

WueRZet
WueRZet
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szybciej Szumi wroci niz Robert pojedzie w Ferrari

:ziober2:

Michael Schumacher po trzech latach przerwy wraca do Formuły 1! Niemiec zastąpi w Ferrari Brazylijczyka Felipe Massę, który ucierpiał w wypadku - poinformował rzecznik prasowy Ferrari.

Schumacher wystąpi we włoskim zespole w najbliższej eliminacji mistrzostw świata GP Europy 23 sierpnia w Walencji.
boleslawianin
boleslawianin
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Michael Schumacher po trzech latach przerwy wraca do Formuły 1! Niemiec zastąpi w Ferrari Brazylijczyka Felipe Massę, który ucierpiał w wypadku - poinformował rzecznik prasowy Ferrari. Schumacher wystąpi we włoskim zespole w najbliższej eliminacji mistrzostw świata GP Europy 23 sierpnia w Walencji.


Hhohohoh no i zajebiscie :mrgreen: cieszy mnie ten powrot :)

zobaczymy czy bedzie udany : P az sie kojarzy mi to z powrotem Armstronga do kolarstwa :ziober2:
ziober2
ziober2
  29 lipca 2009

Wszystko tylko nie jazda w jednej stacji z Alonso lub Vettelem. Tylko ci kierowcy są potencjalnie zdecydowanie lepsi od Kubicy, z resztą może walczyć o bycie nr 1 w zespole i MŚ.

elilamasabachtani
elilamasabachtani
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Michael Schumacher po trzech latach przerwy wraca do Formuły 1! Niemiec zastąpi w Ferrari Brazylijczyka Felipe Massę, który ucierpiał w wypadku - poinformował rzecznik prasowy Ferrari. Schumacher wystąpi we włoskim zespole w najbliższej eliminacji mistrzostw świata GP Europy 23 sierpnia w Walencji.

hmh, no fajnie fajnie, mam nadzieję, że to tylko jakieś poważne i wiarygodne źródło a nie coś typu Fakt czy Super Ekspress :P
Najprzystojniejszy
Najprzystojniejszy
  29 lipca 2009

YEAAAAAAAAAAAAAAHH Schumi wraca..

Freddie2007
Freddie2007
  29 lipca 2009

To jak wraca Schumi to Jenson nie może być jeszcze pewien tytułu:ziober2:
Bo zostało 7 rund więc Schumacher może się jeszcze zrównać punktami z Mr.Guzikiem:lol:

Najprzystojniejszy
Najprzystojniejszy
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo zostało 7 rund więc Schumacher może się jeszcze zrównać punktami z Mr.Guzikiem

hahaha yebnolbym gdyby go przegonil
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.