Guteek9091
Guteek9091
  13 marca 2009 (pierwszy post)

Już za 29 marca w Australii rozpocznie się nowy sezon F1...
Terminarz w tym sezonie przedstawia się następująco:
29.03 - Australia
5.04 - Malezja
19.04 - Chiny
26.04 - Bahrajn
10.05 - Hiszpania
24.05 - Monako
7.06 - Turcja
21.06 - Wielka Brytania
12.07 - Niemcy
26.07 - Węgry
23.08 - Walencja ( GP Europy )
30.08 - Belgia
13.09 - Włochy
27.09 - Singapur
4.10 - Japonia
18.10 - Brazylia
1.11 - Abu Zabi
Zespoły, które wezmą udział w tym roku to:
Ferrari,McLaren,BMW Sauber, Renault, Williams, Red Bull, Toyota, Toro Rosso, Force India, Brown GP
Q. Jak Waszym zdaniem spiszę się Robert Kubica ? Czy ma szanse na podium MŚ czy nawet zwycięstwo ?
Q. Kto jest największym faworytem do tytułu Waszym zdaniem ?
Q. Czy bolid BMW Sauber jest już wystarczająco dobry żeby jeździć tak jak Ferrari czy McLareny ?
pozdrawiam :piwo:
fajnie by było gdyby ten temat ktoś podwiesił :ninja:

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  7 września 2009

No i Liuzzi oficjalnie drugim kierowcą Force India...
ciekawe co pokaże znany z tego, że lepiej wygląda niż jeździ Włoch :D

Witold
Witold
  8 września 2009

Nie wierzę w odejście Kubicy z teamu w którym obecnie jeździ.
Pewnie po przejęciu go przez innego inwestora dalej będzie jeździł w starych barwach.
Bardzo wiele tej ekipie zawdzięcza i na pewno nie opuści ich tak łatwo w tych trudnych dla całego zespołu momentach.

Co do Giancarlo Fissichelli to ma on niewątpliwą szansę udowodnić, że dalej jest tym samym świetnym zawodnikiem, co jeszcze parę sezonów temu w barwach Renault, kiedy to był świetnym partnerem dla ówczesnego MŚ Fernando Alonso.

Żeluś Liuzzi za to powinien skupić się na tym, by ukończyć choć jeden wyścig.
Znając jego umiejętności wyścigowe może to być niezwykle trudne.

Massa przebył dopiero co kolejną operację. Oby zdrowiał jak najszybciej.
Od nowego sezonu bowiem w Ferrari może panować prawdziwa wojna o miejsca w samochodach wyścigowych.

Pysiulek0227
Pysiulek0227
  8 września 2009

OO jeee ;d hehe bd co oglądac xDD ^ ^ .

J4cus
J4cus
  9 września 2009
Witold
Witold: Nie wierzę w odejście Kubicy z teamu w którym obecnie jeździ. Pewnie po przejęciu go przez innego inwestora dalej będzie jeździł w starych barwach. Bardzo wiele tej ekipie zawdzięcza i na pewno nie opuści ich tak łatwo w tych trudnych dla całego zespołu momentach.


Ja osobiście mam odmienne zdanie. Zespół wiele razy zawiódł Roberta, zwłaszcza pod koniec ubiegłego sezonu gdy obiecano mu wsparcie w walce o tytuł. Należało ulepszać, rozwijać bolid a skupiono się tylko na budowaniu bolidu na sezon 2009, który okazał się totalnym szrotem.

Kubica jest jeszcze młodym zawodnikiem i na tym etapie kariery nie może pozwolić sobie na pozostanie w zespole, który nie jest w stanie zapewnić mu bolid nie odstający tak bardzo od czołówki. Jeśli będzie miał możliwość przejscia do mocniejszego niż resztki BMW.Sauber zespołu - jestem przekonany, że zrobi to ze względu na dobro swojej kariery.
J4cus
J4cus
  9 września 2009

Swoją drogą ciekawią mnie plotki na temat przedwczesnego rozstania Kimiego z Ferrari. Wiadomo już, że Hiszpański Santander Consumer Bank podpisał umowę sponsorską z Ferrari. Bank ten oczywiście wspiera Hiszpańskiego Mistrza z Oviedo - Fernando Alonso. Coś jest na rzeczy czy to tylko medialny szum? Co o tym myślicie?

MaQ7
MaQ7
  10 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Coś jest na rzeczy czy to tylko medialny szum? Co o tym myślicie?

w dzisiejszych czasach widac ze sponsporzy maja wiele do gadania : )
ja tam sie nie zdziwie jak Kimi zakonczy przygode z F1 po tym sezonie
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  11 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tam sie nie zdziwie jak Kimi zakonczy przygode z F1 po tym sezonie


w sumie po jego jeździe w tym sezonie widać, że nie odnajduje większej motywacji do wygrywania...
wydaje się wypalony, a znając fińską mentalność pewnie gdzieś tam podświadomie chce się wreszcie na poważnie zająć rajdami.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  11 września 2009

Haha ciekawe rzeczy się dzieją w sprawie zeszłorocznego GP Singapuru.
Pamiętam, że już wtedy zauważyłem, że wyglądało to tak jakby Piquet specjalnie rozbił bolid po to, by Alonso mógł skorzystać z samochodu bezpieczeństwa.
W obliczu jednak tego, że Nelsinho nie tak dawno został zwolniony przez swojego dotychczasowego pracodawcę, jego doniesienia mogą być mało wiarygodne.
Silvio Bratore już grozi procesem.
Ciekawe jakie kroki względem Renault podejmie FIA.
Czarne chmury zbierają się nad tą ekipą :ninja:

MaQ7
MaQ7
  11 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czarne chmury zbierają się nad tą ekipą

niech jezcze Piquet powie ze mieli budowe innych bolidow ;D
nie no przesadzaja chyba, dla mnie to troche malo wiarygodne ...
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  12 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: niech jezcze Piquet powie ze mieli budowe innych bolidow ;D nie no przesadzaja chyba, dla mnie to troche malo wiarygodne ...


ojczulek Piquet ma ambicje, by jego syn podbił f1, a ten jest najzwyczajniej w świecie słaby i powinien dać sobie spokój albo modlić się o angaż w jakimś słabszym zespole.
choć po takich oskarżeniach pewnie mało kto będzie chciał młodego Brazylijczyka zatrudnić.
MaQ7
MaQ7
  12 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: choć po takich oskarżeniach pewnie mało kto będzie chciał młodego Brazylijczyka zatrudnić.

on powinien sam pomyslec jesli nawet to prawda , to trzeba pamietac ze to Piquet sie sam rozwalil wiec sam musiszby sie zgodzic na to co byloby szczytem glupoty : )
MaQ7
MaQ7
  12 września 2009

i znow BMW dzis szwankuje; /

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  12 września 2009

Czarno widzę te kolejne wyścigi Kubicy, co wyścig to nowy silnik :ninja:

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  12 września 2009

Szkoda Sutila, wygląda na to, że Fissichella przeszedł do gorszego teamu od tego w którym był :ninja:

Hamilton i tak nie wygra jutro!!! :ninja:

MaQ7
MaQ7
  12 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wygląda na to, że Fissichella przeszedł do gorszego teamu od tego w którym był

nie no sadze ze brak wyjezdzonych godzin w nowym bolidzie tak dziala:P

Konto usunięte
Konto usunięte: Hamilton i tak nie wygra jutro!!!

na pierwszym zakrecie Raikkonen wjedzie w Hamiltona xD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.