Guteek9091
Guteek9091
  13 marca 2009 (pierwszy post)

Już za 29 marca w Australii rozpocznie się nowy sezon F1...
Terminarz w tym sezonie przedstawia się następująco:
29.03 - Australia
5.04 - Malezja
19.04 - Chiny
26.04 - Bahrajn
10.05 - Hiszpania
24.05 - Monako
7.06 - Turcja
21.06 - Wielka Brytania
12.07 - Niemcy
26.07 - Węgry
23.08 - Walencja ( GP Europy )
30.08 - Belgia
13.09 - Włochy
27.09 - Singapur
4.10 - Japonia
18.10 - Brazylia
1.11 - Abu Zabi
Zespoły, które wezmą udział w tym roku to:
Ferrari,McLaren,BMW Sauber, Renault, Williams, Red Bull, Toyota, Toro Rosso, Force India, Brown GP
Q. Jak Waszym zdaniem spiszę się Robert Kubica ? Czy ma szanse na podium MŚ czy nawet zwycięstwo ?
Q. Kto jest największym faworytem do tytułu Waszym zdaniem ?
Q. Czy bolid BMW Sauber jest już wystarczająco dobry żeby jeździć tak jak Ferrari czy McLareny ?
pozdrawiam :piwo:
fajnie by było gdyby ten temat ktoś podwiesił :ninja:

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  20 września 2009
xxmentossxx
xxmentossxx: Rosberg prawdopodobnie przejdzie do Brawna.


to już prędzej do McLarena.
MaQ7
MaQ7
  20 września 2009

Ciekawe jak wyjdzie z Alonso... jakby sie okazalo ze byl w to zamieszany w glupi sposob upapral by sobie kariere...
... dajac szanse Kubicy na angaz w Ferrari? ;x

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  21 września 2009

Renault zdyskwalifikowane w zawieszeniu na dwa lata.
stąpają po cienkim lodzie.

MaQ7
MaQ7
  21 września 2009

"Żaden zawodnik związany z Briatore nie otrzyma także superlicencji na starty. W chwili obecnej Briatore jest menadżerem Fernando Alonso, Marka Webbera, Heikkiego Kovalainena oraz Romaina Grosjeana."
to co sie stanie z tymi kierowcami? wszyscy sie rzuca po nowych menadzerow? :woot:
Alonso nie byl w to zamieszany no to za rok chyba w Ferrari ; )

elilamasabachtani
elilamasabachtani
  21 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Renault zdyskwalifikowane w zawieszeniu na dwa lata.

czyli właściwie tak konkretnie to jaka to kara ?

Konto usunięte
Konto usunięte: "Żaden zawodnik związany z Briatore nie otrzyma także superlicencji na starty. W chwili obecnej Briatore jest menadżerem Fernando Alonso, Marka Webbera, Heikkiego Kovalainena oraz Romaina Grosjeana."

tyle, że oni już mają super licencje, a to chyba chodzi o młodych zawodników... no ale fakt, że będą musieli sobie szukać nowych managerów ale to chyba nie jest duży problem - (w końcu kto by nie chciał dostawać nawet procenta z gaży kierowcy f1 ;P ) To chyba nawet lepsze niż praca w biedronce :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Alonso nie byl w to zamieszany no to za rok chyba w Ferrari ; )

na to wygląda ...
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  21 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli właściwie tak konkretnie to jaka to kara ?


czyli konkretnie kary żadnej nie ma :mrgreen:
ale każdy kolejny wybryk zakończy się zawieszeniem zespołu.
elilamasabachtani
elilamasabachtani
  22 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli konkretnie kary żadnej nie ma

no właśnie to samo chciałem powiedzieć ...

Konto usunięte
Konto usunięte: ale każdy kolejny wybryk zakończy się zawieszeniem zespołu.

hmh, no ostatnio Renault dużo sobie nagrabiło (np z tym kołem u Alonso), ale tera pewnie będą się pilnować i ujdzie im na sucho ...
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  22 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hmh, no ostatnio Renault dużo sobie nagrabiło (np z tym kołem u Alonso), ale tera pewnie będą się pilnować i ujdzie im na sucho ...


prawda jest taka, że gdyby FIA chciała być uczciwa to Renault dawno, by wyleciało. Ale włodarzy F1 pokazali, że to nie żaden sport, a tylko rozrywka dla bogatych i nie opłaca się wyrzucać tak znanej marki jak właśnie Renault.
Już kara dla McLarena była bardziej dotkliwa za szpiegostwo Ferrari.
MaQ7
MaQ7
  27 września 2009

Kurde moglobybyc wyzej niz to 8 miejsce gdyby nie Barrichello...; /
No ale z drugiej strony widac jakas poprawe w BMW zobaczymy jak wyscig

smencik
smencik
  27 września 2009

W pewnym momencie przysnąłem oglądając ten wyścig :and:

koraspl
koraspl
  27 września 2009

W tym wyscigu skonczyla sie seria Heidfelda .Ile to bylo wyscigow sam juz nie wiem ale chyba cos kolo 40

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  27 września 2009

Przyznam się, że najbardziej było mi w tym wyścigu Nicka i końca jego pięknej serii.
Nic nie może przecież wiecznie trwać :nutki:

MaQ7
MaQ7
  27 września 2009

Mam wrazenie jakby Kubica na koniec oszczedzal silnik ;x
szkoda ze Hamilton wygral ale za to nie podal mu reki Alonso x]

smencik
smencik
  27 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam wrazenie jakby Kubica na koniec oszczedzal silnik ;x

W końcu to jego ostatni w tym sezonie :mrgreen:
boleslawianin
boleslawianin
  28 września 2009

Coz... jak oglosilo Ferrari na dniach Alonso podpisze kontrakt z wloska stajnia, co to oznacza dla Polaka ? a no to ze podobno jest bliski w takim wypadku przejscia do zespolu Renault i zostanie liderem zespolu.
Teraz jednak warto zadac sobie pytanie czy bedzie to dobre rozwiazanie dla Kubicy?
sam mam wiele watpliwosci zwlaszcza po ostatnich incydentach zwiazanych z francuskim zespolem, a dokladniej z tym jak oszukiwali przed rokiem. Dodajmy tez ze po tej calej sprawie zapewne bedzie trudniej o sponsorów, wylecial na wieki Britatore... co jednak bedzie dzialo sie w teamie BMW-Sauber ktory wszystko na to wskazuje ze jednak wystartuje w nastepnym sezonie ale nie jako BMW tylko pod inna postacią Sauber. Mozliwe ze beda mieli silniki Ferrari takze to moze byc skok jakosciowy w nowym bolidzie ale moga tez nie zdazyc nic cieakwego skonstruowac... lub może w ogole nie wystartują, przeciez juz byl taki scenariusz.

Tak czy siak ja bym widzial Kubice jedynie w Ferrari (duet z Alonso wymarzony) albo w Brawn GP. Ale jezeli odejdzie Barichello na jego miejsce najpewniej przyjdzie Nico Rosberg.
Czas pokaze gdzie w nastepnym sezonie przejdzie nasz rodzynek w F1, oby tylko bylo to na jego korzysc.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.