Guteek9091
Guteek9091
  13 marca 2009 (pierwszy post)

Już za 29 marca w Australii rozpocznie się nowy sezon F1...
Terminarz w tym sezonie przedstawia się następująco:
29.03 - Australia
5.04 - Malezja
19.04 - Chiny
26.04 - Bahrajn
10.05 - Hiszpania
24.05 - Monako
7.06 - Turcja
21.06 - Wielka Brytania
12.07 - Niemcy
26.07 - Węgry
23.08 - Walencja ( GP Europy )
30.08 - Belgia
13.09 - Włochy
27.09 - Singapur
4.10 - Japonia
18.10 - Brazylia
1.11 - Abu Zabi
Zespoły, które wezmą udział w tym roku to:
Ferrari,McLaren,BMW Sauber, Renault, Williams, Red Bull, Toyota, Toro Rosso, Force India, Brown GP
Q. Jak Waszym zdaniem spiszę się Robert Kubica ? Czy ma szanse na podium MŚ czy nawet zwycięstwo ?
Q. Kto jest największym faworytem do tytułu Waszym zdaniem ?
Q. Czy bolid BMW Sauber jest już wystarczająco dobry żeby jeździć tak jak Ferrari czy McLareny ?
pozdrawiam :piwo:
fajnie by było gdyby ten temat ktoś podwiesił :ninja:

krzychu7818
krzychu7818
  24 maja 2009

no to zapowiada sie dublet Brawn GP

Gutek909
Gutek909
  24 maja 2009

no i po wyścigu dla Roberta :and:

wyrafinowany
wyrafinowany
  24 maja 2009

to co się dzieje przestało już być śmieszne :ninja:

koraspl
koraspl
  24 maja 2009

Im gorzej w tym sezonie tym lepiej w nastepnym heheh.W tym sezonie wygasa umowa pomiedzy Kubica a BMW i po takich wystepach chyba nie przyjdzie na mysl Kubicy aby zostac w tej ekipie.Chetni na zatrudnienie Polaka pewnie sie znajda .Moze Renault :woot:

99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  24 maja 2009

I znów Button wygrywa :and:

krzychu7818
krzychu7818
  24 maja 2009

coraz nudniejsze sie to F1 robi :ziew:

wyrafinowany
wyrafinowany
  24 maja 2009

fajnie, że Button wygrywa :)
fajnie, że Hamilton jest daleko :)

ale do jasnej cholery czemu te BMW jest takie słabe :and:

koraspl
koraspl
  24 maja 2009

Kompromitacja BMW jest tym wieksza dlatego ze po wygranym wyscigu w Kanadzie podali do wiadomosci ze cele wyznaczone na ten sezon juz osiagneli i teraz skupiaja sie nad bolidem na sezon 09 ktory ma gwaranowac walke o mistrzostwo :lol2:

smencik
smencik
  24 maja 2009

Starałem się... naprawdę starałem się nie zasnąć podczas tego wyścigu, ale niestety nie udało mi się :and: Z początku jeszcze się coś działo, ale jak już się rozjechali, to padłem :ziew:

arturrr991
arturrr991
  24 maja 2009

dzisiejszy wyścig był godny obejrzenia:) pomimo porażki BMW Suber to warto było oglądać wyczyn Buttona:) myślę że po wczorajszych kwalifikacjach nikt nie liczył na jakiś szaleńczy wyczyn Roberta Kubicy, ale warto było obejrzezć pogoń zawodników Ferrari za zawodnikami Brown GP. Myśle że to nie jest jeszcze stracony sezon dla BMW przecież to dopiero początek..... jeszcze zostało sporo wyścigów w którym można zapunktować, miejmy nadzieje ze na następne GP będzie gotowy bolid Kubicy i w końcu zdobędzie on jakieś pkt:) Pozdrawiam wszystkich fanów zaje**stego sportu jakim jest F1:)

15CruelAngel15
15CruelAngel15
  25 maja 2009

Kubica nie ma szczęścia bo po prostu jest w BMW .Najgorsze na co mógł trafić.

xxmentossxx
Posty: 6 (po ~426 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
xxmentossxx
  2 czerwca 2009

"Kubica nie ma szczęścia,bo jest w BMW"
Chłopie masz pojęcie o F1?
Gdyby nie BMW to Kubica mógłby pomarzyć o F1.
Ale niestety faktem jest,że CAŁY zespół BMW nie wykazuje się zbytnio w tym sezonie.Kubica jak ma dobre auto to potrafi jeździć,ale gdy słabsze to zaczyna się "bo BMW zawiniło","bo BMW wszystko popsuło".Szkoda słów ale powiem jeszcze,że gdyby nie ta niemiecka "stajnia" to w tym temacie zamiast 30 byłoby 5 stron.A ja mówie,że prędzej czy później Kubica wyleci z F1,bo nie potrafi jeździć.Poprzedzi go Raikonen,bo to co on wyprawia na torze to się w głowie nie mieści.BMW i Ferrari mają najsłabszych kierowców w stawce.
Dziękuję i pozdrawiam. ;]

Majka
Majka
  5 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 7.06 - Turcja

już niedługo :zakochany:

Na jakim kanale leci F1 oprócz Polsatu ? :woot:
Bo na N nie ma polsatu, a ja kocham F1 :smutny:
koraspl
koraspl
  5 czerwca 2009
Majka
Majka: Na jakim kanale leci F1 oprócz Polsatu ?

Premiere, DSF, RTL, ITV, Speedtv, Nova, Tf1
Gutek909
Gutek909
  6 czerwca 2009

Dziś Robert 5 na treningu, wczoraj 16 i 3, no zobaczymy jak to będzie w kwalifikacjach...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.