Guteek9091
Guteek9091
  13 marca 2009 (pierwszy post)

Już za 29 marca w Australii rozpocznie się nowy sezon F1...
Terminarz w tym sezonie przedstawia się następująco:
29.03 - Australia
5.04 - Malezja
19.04 - Chiny
26.04 - Bahrajn
10.05 - Hiszpania
24.05 - Monako
7.06 - Turcja
21.06 - Wielka Brytania
12.07 - Niemcy
26.07 - Węgry
23.08 - Walencja ( GP Europy )
30.08 - Belgia
13.09 - Włochy
27.09 - Singapur
4.10 - Japonia
18.10 - Brazylia
1.11 - Abu Zabi
Zespoły, które wezmą udział w tym roku to:
Ferrari,McLaren,BMW Sauber, Renault, Williams, Red Bull, Toyota, Toro Rosso, Force India, Brown GP
Q. Jak Waszym zdaniem spiszę się Robert Kubica ? Czy ma szanse na podium MŚ czy nawet zwycięstwo ?
Q. Kto jest największym faworytem do tytułu Waszym zdaniem ?
Q. Czy bolid BMW Sauber jest już wystarczająco dobry żeby jeździć tak jak Ferrari czy McLareny ?
pozdrawiam :piwo:
fajnie by było gdyby ten temat ktoś podwiesił :ninja:

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  5 kwietnia 2009

Jak to mozliwe, ze wiadomosc z tyloma wulgaryzmami dalo sie napisac? :woot:

egzekutor90goI
egzekutor90goI
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak to mozliwe, ze wiadomosc z tyloma wulgaryzmami dalo sie napisac?


ostatnio niektórzy mogą :lol2:
scuderia4
scuderia4
  5 kwietnia 2009

@uotr:
SAM JESTES IDIOTA I TWOJA STARA DAJE ZA TESCO

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: @uotr: SAM JESTES IDIOTA I TWOJA STARA DAJE ZA TESCO

http://www.fotka.pl/forum/read.php?f=19&t=337886

Ale jaja z tym Heidfeldem :lol:
koraspl
koraspl
  5 kwietnia 2009
uotr
uotr: Nie mam zamiaru dyskutowac z zasrańcem ;]

DObre masz pancze ...
elilamasabachtani
elilamasabachtani
  5 kwietnia 2009

widzę, że atmosfera na forum zrobiła się gorąca ... nie ma co się tak unosić ... szkoda wyścigu ...
decyzja o przesunięciu wyścigu była niezbyt fortunna ... kiedyś wstawało się o 5 rano na gp Japonii czy tam parę innych i nikt jakoś nie narzekał (przynajmniej z tych zainteresowanych wyścigiem)

egzekutor90goI
egzekutor90goI
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: decyzja o przesunięciu wyścigu była niezbyt fortunna ... kiedyś wstawało się o 5 rano na gp Japonii czy tam parę innych i nikt jakoś nie narzekał (przynajmniej z tych zainteresowanych wyścigiem)


szefostwo F1 jest pod presją zachodnich telewizji, które chcą mieć jak największą oglądalność, w sumie to nie można się im dziwić, bo prawa do transmisji zawodów F1 nie są tanie.
elilamasabachtani
elilamasabachtani
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: szefostwo F1 jest pod presją zachodnich telewizji, które chcą mieć jak największą oglądalność, w sumie to nie można się im dziwić, bo prawa do transmisji zawodów F1 nie są tanie.

no i jakby nie patrzeć wszystko przez kryzys ... wszystkiego się spodziewałem, ale tego, że kryzys dotknie mojej ukochanej f1 to bym w życiu nie pomyślał ...
boleslawianin
boleslawianin
  5 kwietnia 2009


Rozwiń tabele, Ferrari będzie na czele :nutki:

całkowita zmiana ról w F1 w tym sezonie, co mnie smuci bo kibicuje Ferrari i Massie
boleslawianin
boleslawianin
  5 kwietnia 2009

Choć tu by pasowało napisać : odwróć tabele :ninja:

Szkoda Roberta, bmw niestety znow zawodzi, mial wkoncu walczyc o mistrzostwo a tu taki badziewny bolid... przespali znow przygotowania....

Ferrari sięga dna... Brawn wracaj do włoskiej stajni ! : )

I Kubice sprowadzić.

NeverMind1910
NeverMind1910
  5 kwietnia 2009

Czyżby znowu pojawiała się sytuacja, że bolid Kubicy będzie się psuł częściej od Nikusia?
Mam nadzieje, że nie.. Niemiecka świnka znowu na podium, pomimo swojej nieudolności. Kurczę, ale go nienawidzę. A jakoś Rosberg, Sutil, Glock czy Vettel mniej mi przeszkadzają.

boleslawianin
boleslawianin
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Niemiecka świnka znowu na podium, pomimo swojej nieudolności.

Tzn ja bym to nazwal mega fart no i dobra taktyka na jedno tankowanie :)

Gdyby silnik Kubicy nie poszedl sie je... to moze i tez bylby wysoko....
scuderia4
scuderia4
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby silnik Kubicy nie poszedl sie je... to moze i tez bylby wysoko....

jak dalej bedzie tak Robertowi nap to znaczy ze robia to specjalnie żeby faworyzowac szwaba..Po za tym ta Marka w Polsce będzie mieć coraz mniej użytkowników..;d
koraspl
koraspl
  5 kwietnia 2009

Mozna mowic rozne rzeczy na tego Heidfelda ale trzeba mu oddac ze jest absolutnym rekordzista pod wzgledem ukonczonych wyscigow.Dzis byl to jego dokladnie 30 wyscig w ktorym dojechal do mety(chodzi oczywiscie o wyscigi ukonczone pod rzad).Mysle ze w tym tkwi jego szczescie.Konczy wyscigi i czeka na bledy innych...

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Niemiecka świnka znowu na podium, pomimo swojej nieudolności.

Dokładnie. Miał więcej szczęścia niż rozumu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Rozwiń tabele, Ferrari będzie na czele całkowita zmiana ról w F1 w tym sezonie, co mnie smuci bo kibicuje Ferrari i Massie

A tam Massa... Kubica! :)
Alez trzeba przyznać, Ferrari w tym sezonie to tragedia...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.