Guteek9091
Guteek9091
  13 marca 2009 (pierwszy post)

Już za 29 marca w Australii rozpocznie się nowy sezon F1...
Terminarz w tym sezonie przedstawia się następująco:
29.03 - Australia
5.04 - Malezja
19.04 - Chiny
26.04 - Bahrajn
10.05 - Hiszpania
24.05 - Monako
7.06 - Turcja
21.06 - Wielka Brytania
12.07 - Niemcy
26.07 - Węgry
23.08 - Walencja ( GP Europy )
30.08 - Belgia
13.09 - Włochy
27.09 - Singapur
4.10 - Japonia
18.10 - Brazylia
1.11 - Abu Zabi
Zespoły, które wezmą udział w tym roku to:
Ferrari,McLaren,BMW Sauber, Renault, Williams, Red Bull, Toyota, Toro Rosso, Force India, Brown GP
Q. Jak Waszym zdaniem spiszę się Robert Kubica ? Czy ma szanse na podium MŚ czy nawet zwycięstwo ?
Q. Kto jest największym faworytem do tytułu Waszym zdaniem ?
Q. Czy bolid BMW Sauber jest już wystarczająco dobry żeby jeździć tak jak Ferrari czy McLareny ?
pozdrawiam :piwo:
fajnie by było gdyby ten temat ktoś podwiesił :ninja:

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Raikkonen to jest jednak luzak :D

A co zrobil, bo nie widzialem :)?
smencik
smencik
  5 kwietnia 2009

No nie gadajcie, że Heidfeld znowu dziwnym trafem znalazł się na podium... :zonk: On zawsze w takich zamieszaniach musi wyjść obronną ręką :ninja:

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kibicu debiutu Giuseppe Fariny jezeli cos Ci nie odpowiada zawsze mozesz wypowiadac sie na innym forum...wiec nie wiem co jeszcze tu robisz

Robię to na co mam ochotę.
Nie mam zamiaru dyskutowac z zasrańcem ;]

Z laikami nie dyskutuję, najpierw zasięgnijcie informacji a potem piszcie.
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
egzekutor90goI
egzekutor90goI
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A co zrobil, bo nie widzialem :)?


wszyscy siedzieli w tych bolidach jak głupki, a on się rozebrał i poszedł na lody i colę :D
krzychu7818
krzychu7818
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Krzychu bez nerwów :)


ja spokojny :) ale fakt wkurza mnie takie cos , że ktos uwaza sie za Bóg wie kogo bo oglada F1 o ilus tam lat i pogardliwie wyraza sie o tych co ogladaja F1 od momentu gdy pojawił sie Kubica
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja spokojny :) ale fakt wkurza mnie takie cos , że ktos uwaza sie za Bóg wie kogo bo oglada F1 o ilus tam lat i pogardliwie wyraza sie o tych co ogladaja F1 od momentu gdy pojawił sie Kubica

A czy ja powiedziałem że uważam się za Bóg wie kogo ? :zonk:
Tylko zastanówcie się co piszecie i po co sądzić jak jeszcze nic wiadome nie było ?
Coś się dzieje i już lecicie do komputera, nie sprawdzając czy tak do końca było czy nie, tak samo z tym silnikiem dla Kubicy, przecież on dopiero dostanie go na przyszłe GP ;]
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  5 kwietnia 2009
uotr
uotr: tak samo z tym silnikiem dla Kubicy, przecież on dopiero dostanie go na przyszłe GP

Sprostowanie, w piątek dostał nowy silnik, ale po awarii rzekomo mają mu dać znów.
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wszyscy siedzieli w tych bolidach jak głupki, a on się rozebrał i poszedł na lody i colę :D

Najlepsze co mógł zrobić w sumie po tej kapitalnej decyzji o wczesnej zmianie opon :D

Konto usunięte
Konto usunięte: ale fakt wkurza mnie takie cos , że ktos uwaza sie za Bóg wie kogo bo oglada F1 o ilus tam lat i pogardliwie wyraza sie o tych co ogladaja F1 od momentu gdy pojawił sie Kubica

Niestety zdarzają się przypadki takich osób :and:
egzekutor90goI
egzekutor90goI
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepsze co mógł zrobić w sumie po tej kapitalnej decyzji o wczesnej zmianie opon :D


ale to fajnie wyglądało Raikkonen w krótkich spodenkach z lodem w ustach, a ci tam w tych autach z parasolami :D
krzychu7818
krzychu7818
  5 kwietnia 2009
uotr
uotr: z zasrańcem ;]


uotr
uotr: Z laikami nie dyskutuję, najpierw zasięgnijcie informacji a potem piszcie.


a ty najpierw zasiegnij informacji o regulaminie tego forum :bye:
BMW325e30
BMW325e30
  5 kwietnia 2009

Ja pierdole daj mi bana jeszcze raz za to że powiedziałem prawdę ;]
Takiego chujowego forum jeszcze nie widziałem żeby dawali bana za prawdę ;]
Obraziłem kogoś :lol: bieeedny, jeszcze trochę to będziecie dawać bany za to że ktoś się pomylił :zonk:
Dobrze wiedzieć gdzie pisać i z kim rozmawiać, bo na pewno nie z tymi kutasami ze sportu :)

egzekutor90goI
egzekutor90goI
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a pi..e daj mi bana jeszcze raz za to że powiedziałem prawdę ;] Takiego ch..owego forum jeszcze nie widziałem żeby dawali bana za prawdę ;] Obraziłem kogoś bieeedny, jeszcze trochę to będziecie dawać bany za to że ktoś się pomylił Dobrze wiedzieć gdzie pisać i z kim rozmawiać, bo na pewno nie z tymi ku..ami ze sportu :)


:zonk: :ziew: tydzień minimum ^^ :ban:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale to fajnie wyglądało Raikkonen w krótkich spodenkach z lodem w ustach, a ci tam w tych autach z parasolami :D

Nieźle :)

Swoja drogą, nie wiem co szkodziło te 2 godziny wcześniej rozpocząć wyścig...
BMW325e30
BMW325e30
  5 kwietnia 2009

Nooo idę na grono bo tu aż żal dupę ściska jak się czyta takie wypowiedzi ;]

krzychu7818
krzychu7818
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja pi..e daj mi bana jeszcze raz za to że powiedziałem prawdę ;] Takiego ch..owego forum jeszcze nie widziałem żeby dawali bana za prawdę ;] Obraziłem kogoś bieeedny, jeszcze trochę to będziecie dawać bany za to że ktoś się pomylił Dobrze wiedzieć gdzie pisać i z kim rozmawiać, bo na pewno nie z tymi ku..ami ze sportu :)


to sie chłopak uniósł , wdech , wydech , policz do dziesieciu , a pisz sobie co chcesz , tylko ze łamiesz regulamin obrazajac innego uzytkownika piszac o nim "zasraniec" , tyle mam do powiedzenia :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.