Guteek9091
Guteek9091
  13 marca 2009 (pierwszy post)

Już za 29 marca w Australii rozpocznie się nowy sezon F1...
Terminarz w tym sezonie przedstawia się następująco:
29.03 - Australia
5.04 - Malezja
19.04 - Chiny
26.04 - Bahrajn
10.05 - Hiszpania
24.05 - Monako
7.06 - Turcja
21.06 - Wielka Brytania
12.07 - Niemcy
26.07 - Węgry
23.08 - Walencja ( GP Europy )
30.08 - Belgia
13.09 - Włochy
27.09 - Singapur
4.10 - Japonia
18.10 - Brazylia
1.11 - Abu Zabi
Zespoły, które wezmą udział w tym roku to:
Ferrari,McLaren,BMW Sauber, Renault, Williams, Red Bull, Toyota, Toro Rosso, Force India, Brown GP
Q. Jak Waszym zdaniem spiszę się Robert Kubica ? Czy ma szanse na podium MŚ czy nawet zwycięstwo ?
Q. Kto jest największym faworytem do tytułu Waszym zdaniem ?
Q. Czy bolid BMW Sauber jest już wystarczająco dobry żeby jeździć tak jak Ferrari czy McLareny ?
pozdrawiam :piwo:
fajnie by było gdyby ten temat ktoś podwiesił :ninja:

Gutek909
Gutek909
  26 kwietnia 2009

Dawno takiego nudnego wyścigu nie widziałem, przy końcu zasnąłem ;] BMV po prostu sięgnęło dna... :and:

Gutek909
Gutek909
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: BMV

:lol2: BMW oczywiście...
koraspl
koraspl
  26 kwietnia 2009

Drugi dublet w histroii BMW Sauber ...:mrgreen:

boleslawianin
boleslawianin
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: BMW oczywiście...

jedynym pocieszeniem moze byc fakt, ze gorzej juz byc nie moze :ninja:
egzekutor90goI
egzekutor90goI
  26 kwietnia 2009

Cała Polska świętuje:

Kubica lepszy od Heidfelda!!!

Freddie2007
Freddie2007
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe tez kto wygra, stawiam na kogos z trójki Vettel,Trulli,Button

Jednak znawca jestem, dobrze wytypowałem najlepsza trojke:pavarotti:
Wystepu BMW nie bede w ogole komentowal bo nie ma co, jest to najgorszy zespol w tej chwili w stawce, gorszy niz Force India:ninja:
Ciesze sie ze wreszcie Kimi zdobyl punkty, zamiast jesc lody i pic cole wzial sie za jazde i sa punkty:lol2:
Button w tym roku bedzie Mistrzem i nikt mu nie przeszkodzi, chyba ze Robert:ninja:
boleslawianin
boleslawianin
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i nikt mu nie przeszkodzi, chyba ze Robert

Nom, w sytuacji ze spowoduje wypadek w ktorym Button tak ucierpi ze nie bedzie juz mogl w ogole startowac :ninja:

innej opcji nie widze
Freddie2007
Freddie2007
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nom, w sytuacji ze spowoduje wypadek w ktorym Button tak ucierpi ze nie bedzie juz mogl w ogole startowac innej opcji nie widze

Dobre:lol2:
egzekutor90goI
egzekutor90goI
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Button w tym roku bedzie Mistrzem


i szczerze mówiąc będzie mu się to należeć, bo kierowcą jest bardzo dobrym ;)
i Hamilton może dzięki temu spokornieje trochę.
elilamasabachtani
elilamasabachtani
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i szczerze mówiąc będzie mu się to należeć, bo kierowcą jest bardzo dobrym ;)

hmh ... jak dotąd był niespełnionym oczekiwaniem wielu fanów ... ja tam jakoś wole kibicować tym słabszym (lub nieco słabszym) np Vettelowi. W końcu Brown GP ma niewątpliwie najlepszy samochód i ... jakoś mnie nie cieszy jak cały czas tylko Button i Button na czele
hydeparkowy
hydeparkowy
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hmh ... jak dotąd był niespełnionym oczekiwaniem wielu fanów ... ja tam jakoś wole kibicować tym słabszym (lub nieco słabszym) np Vettelowi. W końcu Brown GP ma niewątpliwie najlepszy samochód i ... jakoś mnie nie cieszy jak cały czas tylko Button i Button na czele


a wiesz ja się nawet ucieszyłem jak zobaczyłem, że Button dubluje Kubicę i Massę, bo przypomniałem sobie, że w ostatnich sezonach sytuacja często bywała odwrotna... Za te kilka lat upokorzenia, jeżdżenia dużo słabszym bolidem Hondy, należy się teraz zawodnikom Brown GP chwila pochwał.
scuderia4
scuderia4
  27 kwietnia 2009
a mnie sie ten sezon nawet podoba nie ma w koncu tych samych teamów na metach czyli Ferrari albo maclaren..to dopiero była nuda..teraz to przynajmniej Honda a co do BMW fakt mogło być lepiej..ale szczerze nie lubie tej marki bo na nią lecą blachary a tak naprawde nic szczegołowego te auta niewnosza prócz ceny...
smencik
smencik
  27 kwietnia 2009

Jak ja słyszę to gadanie, że od GP Hiszpanii jakaś wielka rewolucja będzie w BMW, to zaczynam się przekonywać do niemieckiego poczucia humoru.

elilamasabachtani
elilamasabachtani
  30 kwietnia 2009
Zakaz tankowania i ograniczenia budżetu do 40 mln rocznie !!!

To nowinki, które na przyszły rok mają nas obowiązywać ... (które nam FIA) wymyśliła). Moim (i pewnie nie tylko moim) zdaniem to poronione pomysły i nawet nie będę uzasadniał dlaczego (ci co się znają zapewne wiedzą). Pozostaje mieć tylko nadzieje, że wpływowe środowiska F1 zaprotestują i przeciwstawią się tym pomysłom żeby uratować ten piękny i jakże elitarny sport.
Dodam jeszcze, że liczba kierowców ma zostać w przyszłym sezonie zwiększona do 26. Pytanie tylko kto będzie chciał się ścigać w takiej nudnej i dennej serii

odnośnie szczegółów odsyłam do:
http://f1.sport.pl/Artykul.82+M5d695be9dc4.0.html
http://f1.sport.pl/Artykul.82+M5ebbd1cbd01.0.html
Gutek909
Gutek909
  1 maja 2009

Dziś mija 15 lat od śmierci Ayrtona Senny :and:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.