Osmanski
Posty: 23 (po ~260 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Osmanski
  8 lutego 2013 (pierwszy post)

Panowie czas najwyższy aby dodać post w którym osoby będą pisać o swoich odzywkach ćwiczeniach i diecie podczas cyklu. Każdy ma indywidualne sposoby ćwiczeń na poszczególne partie mięśni, czas podzielić się z innymi wrażeniami.

marcineksowa
marcineksowa
  25 lutego 2013

polecam temat

Osmanski
Posty: 23 (po ~260 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Osmanski
  26 lutego 2013

Myślę że jak dużo nie oczekujesz, to w twoim przypadku wystarczy HMB+ Creatyna Monohydrat mógłbyś do tego dorzucić Glutamine i witaminy jak masz kasę. Bo jak nie brałeś nigdy odżywek to powinno Ci wejść ładnie. Różnice poczuł byś po kilku dniach.na sile też byś odczuł. :))

sequencce
sequencce
  26 lutego 2013

nwm cos moze pomysle xd dzieki : )

Skrobak91
Skrobak91
  5 marca 2013

Rzeźbić też trzeba mieć co więc na początku mimo wszystko wypada złapać troche masy ;)

Osmanski
Posty: 23 (po ~260 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Osmanski
  6 marca 2013

Jakich piosenek słuchacie na siłce ?? (zapodam wam kilka tytułów z tego co ja słucham)

Firma - Idę bandą, lecę łukiem
Firma - Fałszywe dziwki
Peja - Szacunek Ludzi Ulicy
Bezimienni - Walka
Bezimienni - Garda
Demsi - Moc i Siła [Robert Burneika]
Drużyna Mistrzów-RDW,RPS,Dobrzan „Wierz W Siebie
Krasza - Koksuj
kuj dupe
V-Unit - V dla silowni (Klata plecy barki)
Rocky Music Video-Eye Of The Tiger

SzaryChIopaczek
wpis jest ukryty
sequencce
sequencce
  7 marca 2013

@skrobak91
niby tak, ale jak nie ma prawie z czego tez mozna ladnie wygladac :D

@osmanski
najlepiej techno :P i najlepiej seciki :P bez skakania utworami i szukaniaa ulubionego ,bo szkoda na to czasu :D
ewentualnie czasem rapu PiH ,chada itp :D

Osmanski
Posty: 23 (po ~260 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Osmanski
  9 marca 2013

Co myślicie o Mutant Mass ? stosował ktoś może? bo zamierzam kupić i nie wiem czy warto.

sequencce
sequencce
  9 marca 2013

chcesz cos brac to bierz to caly czas ( bo na pewno Ci to szybko efektu nie da, moze troszke :) ) ,ewentualnie zmieniaj na cos innego. albo bierz 1 miesiac, 1 mies przerwy, i pozniej znowu tak.. albo bez przerw ; ) osobiscie polecam naturalnie ;] naprawde warto pocwiczyc naturalnie ;]

ja tego nie stosowalem oczywiscie, lecz lepiej cos poczytaj na internecie co jest naprawde dobre, a nie jakies sciemy, gdzie pisza ze jest zajebistee a tak naprawde to chu.jnia ;/ i dobrze czytaj opinie innych / komentarze ..

jak chcesz sie troche z pompowac polecam
http://suplementy.pl/index.php?p916,s-a-w-400g

od razu mowie, szybko to efektu nie da ; ) ale jak bedziesz regularnie cwiczyc / bral przez pare miesiecy to mysle ,ze cos z tego moze byc .. oczywiscie zalezy od przemiany materii jaką czlowiek ma ; ) kazdy chyba ma inna ; )

ewentualnie cos do tego jakas kreatyne czy cos .. nie pij kofee i alkoo ;]

sequencce
sequencce
  9 marca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

aa i oczywiscie jakas dieta najlepiej do tego ; ) bez diety nie ma sylwety jak to sie mowi :D

// ten saw jest chyba jeszcze naa rzeźbe .. jak bys sie tym sawem zainteresowal ,a warto powiem ci to lepiej poczytaj cos na tego temat przed zakupem ; )

Osmanski
Posty: 23 (po ~260 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Osmanski
  15 marca 2013

Coś przycichło tutaj.... "sequencce" powiedz lepiej czy zdecydowałeś się i bierzesz już jakieś odżywki ?

sequencce
sequencce
  15 marca 2013

nie biore , bo przestalem cwiczyc ; (((( prace nowa zaczalem i praktycznie nie mam kiedy; ((( cala zime i nawet chyba przed zima bez przerwy .. i znow od nowa jak teraz zaczne ; ((((

Niedoceniany89
Niedoceniany89
  16 marca 2013

Ja przez ok. pół roku pracowałem po 10- 12h i jakoś znajdywałem czas. Proponuję przestać wynajdywać wymówki na siłę.

sequencce
sequencce
  17 marca 2013

zalezy jeszcze jaka praca, kiedy sie wraca itp /// wiec to nie sa zadne wymowki ...

Niedoceniany89
Niedoceniany89
  18 marca 2013

7:00 - 17:00 (przed 18:00 na kwadracie) na warsztacie lakierniczym. Śmiało mogę powiedziec, że na glowę bym dostał bez treningu siłowego. xD

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.