Osmanski
Posty: 23 (po ~260 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Osmanski
  8 lutego 2013 (pierwszy post)

Panowie czas najwyższy aby dodać post w którym osoby będą pisać o swoich odzywkach ćwiczeniach i diecie podczas cyklu. Każdy ma indywidualne sposoby ćwiczeń na poszczególne partie mięśni, czas podzielić się z innymi wrażeniami.

Osmanski
Posty: 23 (po ~260 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Osmanski
  13 lutego 2013

Niektóre ćwiczenia nawet nawet, zwłaszcza ze sztangą, gdy ćwiczy mięśnie brzucha.Co do partii mięśni to robię dwie-max 3 po 4 powtórzenia. Ćwiczenia bardziej na rzeźbę niż na masę. Jak ktoś by chciał się wyrobić to mógłby tak ćwiczyć sobie codziennie. W moim przypadku chcę trochę przybrać na masie.

Osmanski
Posty: 23 (po ~260 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Osmanski
  15 lutego 2013

a co powiesz o tym ćwiczeniu na bicepsy http://www.youtube.com/watch?v=lo7vr-wTtUg

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  15 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: i No to wracamy do tematu.


Niedoceniany89
Niedoceniany89
  15 lutego 2013
Osmanski
Osmanski: a co powiesz o tym ćwiczeniu na bicepsy


OSOBIŚCIE UNIKAM WSZELKIEJ IZOLACJI JAK OGNIA. ;] GORZEJ NA MNIE DZIALA

@oOZmywakOo - ZALECZYLES JUZ TEGO ZEZA CZY DALEJ CHODZISZ Z GUZAMI NA CZOLE OD NAPIEHDALANIA W NIE HANTELKIEM?
Fenri
Fenri
  15 lutego 2013

miesnie brzucha mozesz cwiczyc codziennie nie zaszkodzi ci to. Jak chcesz masy przybrac to podstawa jest bialko i ostre treningi a zeby ostro trenowac musisz sie regenerowac wiec bcaa do tego dieta czyli jedzenie z glowa i nie bedziesz musial sie martwic specjalnie o to ze zabardzo sie zmasujesz. Robisz 3-4 pow w serii?? Cwicz tak zeby jednego dnia zaplanowana partie miesni maksymalnie zmeczyc.

BrainDeadFamiliaXD
Posty: 1 (po ~94 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 28
BrainDeadFamiliaXD
  17 lutego 2013

suple suple .... trzeba na sucho ćwiczyć , hardcorowo i odżywki nie będą potrzebne ...

Stu93
Stu93
  20 lutego 2013

Użytkownika DajNaChleb ma rację, najlepiej trenuje się bez suplementacji, dla tzw "zdrowia", polecam taki tryb, spokojnie, a każdy może osiągnąc swoją wymarzoną sylwetkę ;)

Osmanski
Posty: 23 (po ~260 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Osmanski
  22 lutego 2013

oby każdy się wyrzeźbił :PP http://www.youtube.com/watch?v=09m9jpfuNqc

Pawlo49
Pawlo49
  23 lutego 2013

Suple są dobrym wspomagaczem. Np. nie każdy chce robic 5kg przez rok. Niektórym zależy na szybszym zrobieniu masy, mięśnie zrobione na suplementach nie różnią się niczym od mięśni zrobionych na "sucho". Stwierdzenie że najlepiej trenuje się bez odżywek jest osobistym odczuciem. Ja wspomagam swoją dietę, bo jak zapewne wiecie suplementu są po to żeby wspierac i wypełniac braki w diecie.
Przy bardzo intensywnych treningach odżywki (suplementy diety) są wręcz wskazane, żeby nie dopuścic do wyniszczenia organizmu.

Każdy jest inny. Jeden zje cukierka i przytyje. A drugi będzie jadł codziennie po czekoladzie i będzie chudy jak pies.

sequencce
sequencce
  24 lutego 2013

czesc tu osob posty zaczelem czytac ,ale mi sie odechcialo .. co moge powiedziec od siebie... cwicze naturalnie, jak ktos powiedzial nie ruszam teggo paskudstwa : ) cwicze i sam i z bratem w domowych warrunkach .. motywacje mam zajebistaa , nic mniee niee zniechecii .. zadnej rywalki, czasem cos przeczytam w necie, czasem cos od brata wskazowke dobra uslysze .. lubie cwiczyc po swojemu, czasem troszke po kommbinowac , aby bylo trudniej :P cwicze od paru lat , z tym ze niestety bylo pare przerw.. odkad znow zaczelem cwiczyc minely juz pare miesiecy i dotad mnie nic nie zniecheca i nie zniecheci ! silno sie zaparlem :D zadnych supli chociaz czasem z kusi ,aby lepiej sie wyrzezbiac czy cos :D naturalnie nie narzekam, ostatnio uslyszalem ,ze plecki mi sie ladnie wyrabiaja, brzuuch to sam widze i jak narazie jestem nawet z tego zadowolonyy.. kiedys sztanga itd, teraz wystarczaja mi , pompki, hantle, drazek ...z tego naprawde mozna sie wycwiczyc ; )) bierzesz suple - nie pij ! nie bierzesz - tez nie pij ! alko .. tyle ode mnie ...

sequencce
sequencce
  24 lutego 2013

aa i jeszcze brzuszki :)

Osmanski
Posty: 23 (po ~260 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Osmanski
  25 lutego 2013

Odżywki są dla każdego, dla dużego i dla małego :PP Co do przerw jak się ćwiczy to lipa. Bo potem musisz zaczynać od nowa... Ćwiczysz dłuższy czas, to powiedz mi ile przytyłeś?

sequencce
sequencce
  25 lutego 2013

aa i jeszcze na rozgrzeweczkee skakankaaa i oczywiscie inne pare cwiczeen, (trzeba rozgrzeweczke zrobic by moc zaczac cwiczyc , bardzo wskazanee ) [ zapomnialem dopisac wczoraj xd ]

osmanski
mnie pytasz ? ; )

Osmanski
Posty: 23 (po ~260 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Osmanski
  25 lutego 2013

Tak ( sequencc)

sequencce
sequencce
  25 lutego 2013

przytyc raczej nie przytylem, bo cwicze tylko siloowoo :P jakos nie mam checi cwiczyc na mase, chociaz powinienem :) jednak wole rzezbe i sile xD

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.