Osmanski
Posty: 23 (po ~260 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Osmanski
  8 lutego 2013 (pierwszy post)

Panowie czas najwyższy aby dodać post w którym osoby będą pisać o swoich odzywkach ćwiczeniach i diecie podczas cyklu. Każdy ma indywidualne sposoby ćwiczeń na poszczególne partie mięśni, czas podzielić się z innymi wrażeniami.

Osmanski
Posty: 23 (po ~260 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Osmanski
  22 marca 2013

Siłownia to mus :>>

AparatRepresji
AparatRepresji
  22 marca 2013
Osmanski
Osmanski: Siłownia to mus


Tak jak i tlen. ];->
Osmanski
Posty: 23 (po ~260 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Osmanski
  26 marca 2013

Coraz bliżej lato... przechodzi ktoś na dietę odchudzającą + ćwiczenia na rzeźbę ?

PIHuuuu
PIHuuuu
  7 kwietnia 2013

osmanski, sequencce tu :)

co myslisz o tym :
www.xtremepower.net/pl/

Osmanski
Posty: 23 (po ~260 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Osmanski
  9 kwietnia 2013

Sporo sobie życzą za ten środek, co do tlenku azotu to jest wiele innych supli , które też są na bazie tlenku azotu i są tańsze. Wypowiedzieć się za bardzo nie mogę, bo nie testowałem ani nie słyszałem o tym środku , a na kfd.pl i sfd.pl też nic szczególnego nikt nie napisał na ten temat. Co do rzeźby to sam suplement nic nie da, bo trzeba sporo ćwiczyć a jeszcze bardziej trzeba przestrzegać diety. Za tą cenę wolałbym THERMO FAT BURNER (38zł) Jakieś białeczko WPC 80 (50zł 900gram) chyba ze masz więcej kasy to jakieś lepsze i witaminy. Najlepiej brać środki znanych firm olimp, trec, które mają przeprowadzane badania na swoich produktach.

PIHuuuu
PIHuuuu
  10 kwietnia 2013

no dobrze mowisz , kaski duzo ,.a opinie marne co juz pare przeczytalem ,ponoc strata kasy wiec jak strata to sstrata ,lepiej wsumie cos w tej cenie kupic kilka produktow nawet, kiedys raz bralem sava 400 g, ale bez diety to lipa, mi ciezko sie przelamac co do diety ;/ bez diety nie ma sylwety xd nwm czy jak juz to tylko bialka nie kupic hm z ostrovi :)

Osmanski
Posty: 23 (po ~260 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Osmanski
  11 kwietnia 2013

Ja ostatnio kupiłem takie http://allegro.pl/ostrovit-wpc-iso-80-900g-wpi-wpc-bialko-isolate-i3141028010.html (rozmieszane z mlekiem bardzo ładnie pachnie ale ma posmak mąki, co do efektów jeszcze się nie wypowiem bo dopiero co biorę). Jeśli chodzi o s.a.w to do niego nie musisz mieć diety bo to przedtreningówka, pompuje mięśnie.

PIHuuuu
PIHuuuu
  11 kwietnia 2013

albo wezme same bialko , albo znow sava tylko musze sie zawziasc znow jak wczesniej i cwiczyc i cwiczyc :D i brac oczywiscie xD

PIHuuuu
PIHuuuu
  11 kwietnia 2013

na ile ci to wystarczy ; >

Osmanski
Posty: 23 (po ~260 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Osmanski
  12 kwietnia 2013

900gr masz na 30 porcji, bierzesz 2-3 razy dziennie . Jak każde białko może Cię wysypać trochę na twarzy, dlatego sam biorę mniejsze dawki. Bezpieczniejsze jest białko sojowe bo nie wysypuje, ale rzeźby na nim nie zrobisz. Co do przedtreningówki to się zastanów bo one spowalniają rozrost mięśni. Chyba że chcesz tylko oponkę zrzucić z brzucha.

Osmanski
Posty: 23 (po ~260 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Osmanski
  14 kwietnia 2013

A na forum Cisza... :PP Tu masz dobry trening ABS prowadzony przez kobietę http://www.youtube.com/watch?v=wyRaOUbibG0

Osmanski
Posty: 23 (po ~260 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Osmanski
  19 kwietnia 2013

Patrzcie na niego wie co i jak hahaha http://www.youtube.com/watch?v=z_s6KOzYCS4

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.