Osmanski
Posty: 23 (po ~260 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Osmanski
  8 lutego 2013 (pierwszy post)

Panowie czas najwyższy aby dodać post w którym osoby będą pisać o swoich odzywkach ćwiczeniach i diecie podczas cyklu. Każdy ma indywidualne sposoby ćwiczeń na poszczególne partie mięśni, czas podzielić się z innymi wrażeniami.

Osmanski
Posty: 23 (po ~260 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Osmanski
  8 lutego 2013

Zaczynam cykl na T-100 + Zma ćwiczę co 2 dzień. Po kilku pierwszych dniach nie widziałem żadnych większych rezultatów siłowych, ale co do potencji nie mogę narzekać. Największa motywacja podczas treningu przytrafiła mi się przy 2 kapsułkach t-100 przed treningiem( zalecane dawkowanie to trzy razy dziennie ) ja biorę cztery, na czczo , przed siłownia, po siłowni i przed snem.

Interwencja
Interwencja
  8 lutego 2013
http://www.fotka.pl/forum/sport/496906,Silownia taki temat już był i nic z tego wynikły ;]
Niedoceniany89
Niedoceniany89
  8 lutego 2013
Osmanski
Osmanski: Największa motywacja podczas treningu przytrafiła mi się przy 2 kapsułkach t-100


Farmakologiczna motywacja? Nie wiem czy się śmiać czy płakać...
Osmanski
Posty: 23 (po ~260 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Osmanski
  8 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Farmakologiczna motywacja? Nie wiem czy się śmiać czy płakać...

Chodziło mi bardziej o to że podczas treningu czujesz iż wchodzi, nie odczuwasz takiego zmęczenia. (to miałem na myśli, mówiąc o motywacji) Bo jeśli chodzisz sam na siłownie np własną (domową) to nie wiem czy samemu by Ci się chciało ćwiczyć ,dlatego ważne jest towarzystwo. Zwłaszcza gdy po między osobami ćwiczącymi jest różnica siły. Wtedy słabszy dąży do lepszego zaś ten 2 stara się aby pierwszy mu nie dorównał. Dlatego też każdy z osobna się rozwija stopniowo. Piszę tu nie po to aby odpisywać na głupie posty, ale żeby samemu dowiedzieć się czegoś od innych i dzielić się tym co sam już wiem. Każdy jest inny i inaczej interpretuje otaczający go świat. Skoro już mowa o motywacji to podstawą są dobre suple, muzyka przy której chce się ćwiczyć, towarzystwo i chęć rozwoju.
Niedoceniany89
Niedoceniany89
  8 lutego 2013
Osmanski
Osmanski: to nie wiem czy samemu by Ci się chciało ćwiczyć


Od zawsze chce mi się i właśnie w takich warunkach.

Osmanski
Osmanski: Skoro już mowa o motywacji to podstawą są dobre suple


Nie dotykałem nigdy tego paskudztwa, a motywacja u mnie jest zawsze na wysokim poziomie, o to się martwić nie musiałem nigdy.

Osmanski
Osmanski: Piszę tu nie po to aby odpisywać na głupie posty


Motywacja to przecież dobry temat, jak najbardziej związany z zagadnieniem wątku.
Osmanski
Posty: 23 (po ~260 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Osmanski
  10 lutego 2013

To szacunek że tyle czasu wytrzymujesz na sucho. Powiedz mi w takim razie ile już ćwiczysz i jakie są tego efekty?

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  11 lutego 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

suple sa testowane wiec nie jęcz tutaj,ze to paskudztwo. a wiesz ile chemii masz w chlebie,ktory jadasz? [..]
-suple suplami,ale zanim bedziesz bral to rozwin miesnie radzilbym jakies 3-6 miesiecy ciaglego chodzenia na silke,moze byc nieregularnie by sie nie znudzilo
-koks odradzam bo w sumie nawet jak kupisz od kogos,to nawet nie wiesz co to jest,tj czarna skrzynka,.
-jedz banany,orzechy,kurczaka nawet tlustego,czasem czekolade,plusem treningu bez supli jest to,ze mozesz pic alkohol. na suplach-powiem tak,im wiecej wypijesz,tym wiecej stracisz no chyba,ze w ogóle nie pijesz alko,wtedy bedziesz mial i efekty,i to zostanie na dlugo a na suplach po alkoholu bedziesz mial spore straty w sile,na masie raczej niskie

Osmanski
Posty: 23 (po ~260 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Osmanski
  11 lutego 2013

Ćwiczę z kolegą na siłownię, jest taki mały problem bo siedzi często na necie ogląda filmiki z trenerami,kulturystami i ostatnio
wbił sobie na banie, że nic mu nie rośnie.Burczy mi że chodzi tyle czasu a mu max 2cm na łapce wpadło i że tylko na sterydach mu coś wpadnie. Lamentuje iż bierze suplementy na łaknienie, dużo je a nic nie tyje. Mówiłem że potrzeba na to czasu ale w "gorącej wodzie chłopak kompany". (Gain boliki bierze cm3 i dibencozide) Staram się go namawiać żeby ćwiczył bo chłopak jest chudy, według mnie sporo mu wpadło, waży 74kg i ma 17 lat.

Niedoceniany89
Niedoceniany89
  11 lutego 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: suple sa testowane wiec nie jęcz tutaj,ze to paskudztwo.


Znafca? Jęczeć to może Twoja matka w trakcie pracy na centralnym.

Konto usunięte
Konto usunięte: a wiesz ile chemii masz w chlebie,ktory jadasz?


Skąd wiesz, że jadam? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: plusem treningu bez supli jest to,ze mozesz pic alkohol


Teraz mam pewność, że znafca. Albo rybki albo akwarium. Albo w coś się angażuje na 100% (czy to będzie chalnie czy sporty silowe), albo nie robię nic, kładę się i wegetuje.Jedno w połączeniu z drugim to robienie czegoś na pół gwizdka.
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  12 lutego 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Znafca? Jęczeć to może Twoja matka w trakcie pracy na centralnym. oOZyxak0o: a wiesz ile chemii masz w chlebie,ktory jadasz? Skąd wiesz, że jadam?

znafca-radze siegnac najpierw po slownik,no chyba,ze jestes bardzo uposledzony umyslowo (moze zloz CV do polityki) ?
Skad wiem ,ze jadasz? ogolnie nie wiem,dalem taki przyklad,rownie dobrze moglbym napisac ile chemii masz w pomidorach lub mleku. idiota

jezeli chlopak ma 17 lat i wazy 74 kilo to nie jest zle :)
Niedoceniany89
Niedoceniany89
  12 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: znafca-radze siegnac najpierw po slownik


Gdybyś przynajmniej był średnio bystry, to zorientowałbyś się, że specjalnie tak napisałem by jeszcze bardziej podkreślić fakt, że jesteś obiektem kpin. xD

Wiele weteranów tego sportu twierdzi, że suplementy diety to strata pieniędzy.
Osmanski
Posty: 23 (po ~260 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Osmanski
  12 lutego 2013

Panowie chyba mijamy się z celem, mieliśmy pisać o siłowni. Uznajmy że jedni biorą jedni zaś nie i koniec tematu.Szkoda słów na wyzwiska.Myślałem że pisać będą tu o siłowni, a wy się kłócicie.Domyślam się dlaczego z poprzedniego forum o siłowni nic nie wyszło.

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  12 lutego 2013

a czego ty sie spodziewales ja cwiczylem rok czasu teraz zaczalem wiecej pic mniej cwiczyc powiedzialem o co wiedzialem. a co myslales,ze ten gimbus ci pomoze? no tak,pomoze,sprzed monitora przy mamie.

Niedoceniany89
Niedoceniany89
  12 lutego 2013

Nie mam w zwyczaju unikania starć, o nie, taka rozrywka by mnie mogła ominąć? xD

Konto usunięte
Konto usunięte: gimbus

Widzę, że płód znowu się udziela. ;c

Osmanski
Osmanski: Myślałem że pisać będą tu o siłowni


No to wracamy do tematu. Typ mi coś takiego podesłał dzisiaj https://www.youtube.com/watch?v=G0ETHPvJzMQ

Co o tym sądzicie? Dla mnie nudy. Wszystko, co z założenia ma więcej niż 5 powt (przy ostatnim musze być na skraju omdlenia xD) zwyczajnie mnie nudzi.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.