LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  14 października 2012 (pierwszy post)


Tabela 10 kolejki



Tabela generalna na koniec zasadniczego sezonu



UWAGA - w przypadku takiej samej liczby pkt obowiązuje zasada odjęcia najlepszego oraz najgorszego wyniki od łącznej ilości pkt, a w przypadku ponownego remisu, lepsze miejsce zajmuje zawodnik z drugim najlepszym rezultatem ktory uzyskal w ciagu 10 kolejek.

***

Pary 1/8 finału

Chudy - Radomatu11
Enkido -Renifer
Przystojniaczek695 - Wiertło92
kuba92762 - CASANOVAzUCIECHOWA
ericek991 - LeonGrande
wojtecky - lysyczarodziej17
RexMundi - thomas893
Mar1916Cin - Goniec

***

drabinka turniejowa

CASANOVAzUCIECHOWA
CASANOVAzUCIECHOWA
  15 października 2012

Na dzien dzisiejszy, wedle zasady ustalonej w jednym z tematów "od sumy pkt odejmujemy najlepszy i najgorszy wynik, jezeli remis to decyduje najlepszy wynik we wszystkich 10 kolejkach"
Dzięki, ale to chyba nie jest początek dyskusji, bo Leon napisał "Na dzien dzisiejszy, wedle zasady ustalonej w jednym z tematów ".

Jeszcze się do tego odniosę, bo to ciekawa kwestia, chociaż nie na temat.

RexMundi
RexMundi: aktywne na sporcie

A to jest dalej forum Sport czy raczej Hyde2 ?
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  15 października 2012
RexMundi
RexMundi: http://www.fotka.pl/forum/sport/479878,FotoTyper_2012_-_9_k/2

No to było 3-2, bo głosu WueRZeta nie ma co liczyć, a Reniferowi było obojętne. Za dogrywką ja i Rex, przeciwko - kuba92762, MaqdaIena i NuTiiiiiii

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

kzyhu
kzyhu
  15 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A to jest dalej forum Sport czy raczej Hyde2 ?


Hyde 10 , chłopie udzielasz sie tu od wielkiego dzwonu i jeszcze jakies pretensje , że to , że tamto
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  15 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzięki, ale to chyba nie jest początek dyskusji, bo Leon napisał "Na dzien dzisiejszy, wedle zasady ustalonej w jednym z tematów ".

Owszem, ale nadal mozna bylo to zmienic, poczytaj tam moje posty, bylem sklonny na dogrywke czekalem na sygnaly, nie stalbym uparcie przy swoim bron boze.

Konto usunięte
Konto usunięte: No to było 3-2, bo głosu WueRZeta nie ma co liczyć, a Reniferowi było obojętne. Za dogrywką ja i Rex, przeciwko - kuba92762, MaqdaIena i NuTiiiiiii

Plus moj glos 4:2 , mozna bylo spotojnie to przebic, bylo tyle czasu, ja nie robilem problemow:) teraz nie ma co juz o tym dyskutowac. Dobra lekcja na przyszlosc.
CASANOVAzUCIECHOWA
CASANOVAzUCIECHOWA
  15 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Hyde 10 , chłopie udzielasz sie tu od wielkiego dzwonu i jeszcze jakies pretensje , że to , że tamto

Kiedyś, kiedy to było prawdzie forum sport, to udzielałem się regularnie, a teraz nie widzę sensu się udzielać, skoro Wy sobie tu robicie jakieś śmieszne tematy, typu rozmówki forum Sport i wypowiadają się tutaj jacyś kompletni laicy sportowi. Poza tym jakieś ciągle kłótnie nie wiadomo o co, kiedyś chciałem się wypowiedzieć w temacie Ligi Mistrzów, wchodzę tam i co ? Ostra spina, a między innymi właśnie Ty w roli głównej, więc dałem sobie spokój(chociaż dochodziły do mnie głosy, że to Enkindo był przeważnie prowodyrem ich, ale Ty podobno dajesz mu się trollować jak dziecko i łykasz wszystko jak pelikan). Zawsze Cię szanowałem jako jednego z najbardziej kumatych forumowiczów, ale niestety w ostatnim czasie według mnie tylko się ośmieszasz, więc sorki, ale nie będę już wchodził z Tobą w dalszą polemikę na ten temat, bo nie ma ona dla mnie sensu. :)
CASANOVAzUCIECHOWA
CASANOVAzUCIECHOWA
  15 października 2012
LeonGrande
LeonGrande: Owszem, ale nadal mozna bylo to zmienic, poczytaj tam moje posty, bylem sklonny na dogrywke czekalem na sygnaly, nie stalbym uparcie przy swoim bron boze.

Dobra wbijam już to, bo przecież nie udzielam się regularnie na Waszym Hyde, więc nie wypada, żebym ja miał jakieś ale. :) Przecież tak jak pisałem mi to obojętnie, bo mnie to i tak nie dotyczy, ale według mnie to głupota zmieniać zasadę z dogrywką, skoro od kiedy biorę udział ona funkcjonowała.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzięki, ale to chyba nie jest początek dyskusji, bo Leon napisał "Na dzien dzisiejszy, wedle zasady ustalonej w jednym z tematów "

to tym bardziej świadczy że sposób promocji do top 16 był obgadywany już wczesniej
Konto usunięte
Konto usunięte: A to jest dalej forum Sport czy raczej Hyde2 ?

chyba sport jeszcze . bo nie rozmaiwamy tu o poezji Marty czy prawku adidasowej
...Ignorance is bliss...
kzyhu
kzyhu
  15 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: robicie jakieś śmieszne tematy, typu rozmówki forum Sport


a kto ci każe tam wchodzić :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: wypowiadają się tutaj jacyś kompletni laicy sportowi


no i ?? ty to pewno chodząca encyklopedia sportu

Konto usunięte
Konto usunięte: ale niestety w ostatnim czasie według mnie tylko się ośmieszasz


dziekuje za opinie
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 października 2012

jedne luźny temat i już nie ma sportu :lol:

--
nic tylko iść na Hyde i jednym tematem roz:cenzura:ać tam system

...Ignorance is bliss...
CASANOVAzUCIECHOWA
CASANOVAzUCIECHOWA
  15 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a kto ci każe tam wchodzić

A czy ja napisałem, ze tam wchodzę ? Raz wszedłem, żeby sprawdzić o czym tam mowa. a tam rozmowy o książkach, filmach i jakieś ogólne rozmówki jak na gg, a od takich bzdetów chyba są inne działy, a to jest(było) forum Sport.

Konto usunięte
Konto usunięte: no i ?? ty to pewno chodząca encyklopedia sportu

Nie, ale znam się na nim, a nie znam się na przykład na książce i komiksie, więc tam nie wchodzę. Chyba logicznie ? (dla ułatwienia podpowiem, że to pytanie retoryczne)

Tyle z mojej strony.

RexMundi
RexMundi: to tym bardziej świadczy że sposób promocji do top 16 był obgadywany już wczesniej

Ok, tak jak napisałem wyżej już mam wbite w to, bo nie wypada mi się udzielać w takich sprawach. Jak chcecie to nawet zadecydujcie, że do fazy pucharowej wchodzą tylko osoby, które stale się tutaj udzielają, szczególnie w temacie o bzdetach, wtedy będzie najbardziej sprawiedliwie. :)
kzyhu
kzyhu
  15 października 2012

a zreszta nie ma co sie kłocic , nikt nikogo tu na siłe nie zmusza do pisania , jesli ktos uwaza , ze to forum jest do dupy i zeszło na psy no to trudno nic na to nie poradze

kzyhu
kzyhu
  15 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A czy ja napisałem, ze tam wchodzę ? Raz wszedłem, żeby sprawdzić o czym tam mowa. a tam rozmowy o książkach, filmach i jakieś ogólne rozmówki jak na gg, a od takich bzdetów chyba są inne działy, a to jest(było) forum Sport.


naprawde nie wiem co Ci ten temat przeszkadza , na każdym forum i tym jakims powaznym tematycznym jest taki watek gdzie można popisać o wszystkim i o niczym
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a zreszta nie ma co sie kłocic , nikt nikogo tu na siłe nie zmusza do pisania , jesli ktos uwaza , ze to forum jest do dupy i zeszło na psy no to trudno nic na to nie poradze

d83ddc4d
...Ignorance is bliss...
CASANOVAzUCIECHOWA
CASANOVAzUCIECHOWA
  15 października 2012

Jeszcze tylko sobie zapytuję i wychodzę.

LeonGrande
LeonGrande: Chudy - Radomatu11

Według mnie nie ma tutaj faworyta i ciężko za typować. Chudy od początku radził sobie bardzo dobrze i był w czołówce i chyba nikt się nie spodziewał, że spadnie tak nisko, a Radomatu typuje falami, jak mu idzie, to bije rekordy, a jak wpadnie w dołek, to ma jedne z najgorszych wyników. Stawiam jednak na Chudego, bo Radomatu w końcówce znowu miał dobrą formę, więc chyba teraz znowu pora na dołek. :D
LeonGrande
LeonGrande: Enkido -Renifer

Tutaj Renifer jest zdecydowanym faworytem i typuje bardzo równo już od poprzedniej edycji, a w tej dalej utrzymuje równą formę, więc tym na Renifera.

Tak w ogóle, to jesteśmy po przeciwnej stronie drabinki, więc jest szansa na rewanż za poprzedni finał, także nie zawiedź Renifer i do zobaczenia w finale. :D
LeonGrande
LeonGrande: Przystojniaczek695 - Wiertło92

Wiertło pod koniec złapał super formę i z tego, co pamiętam praktycznie zawsze był w czołówce w poprzednich edycjach i chociaż Pszystojniaczek ma przebłyski dobrej formy, to jednak Wiertło wygra rozpędem.

LeonGrande
LeonGrande: kuba92762 - CASANOVAzUCIECHOWA

Tutaj typ jest wiadomy, ale powodzenia Kuba i niech wygra lepszy.

LeonGrande
LeonGrande: ericek991 - LeonGrande

Erecika nie znam, więc to chyba jakiś debiutant, a debiutanci często robią niespodzianki, jednak Leon to solidna firma i też zawsze jest w czołówce, więc powinien sobie dać radę.
LeonGrande
LeonGrande: wojtecky - lysyczarodziej17

Lysyczarodziej, to dla mnie czarny koń tego typera, więc stawiam na niego.

LeonGrande
LeonGrande: RexMundi - thomas893

Według mnie druga najbardziej wyrównana para po Radomatu i Chudym i też ciężko mi tutaj wskazać faworyta, więc nie zrobię tego.
LeonGrande
LeonGrande: Mar1916Cin - Goniec


Tutaj też powinno być wyrównanie, ale stawiam na Marcina, bo gdyby nie jedna opuszczona kolejka, to byłby dużo wyżej w tabeli, może nawet na podium, bo to tylko 9 punktów.
Goniec
Goniec
  15 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ale stawiam na Marcina

dwóch ich jest w tej parze :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.