LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  14 października 2012 (pierwszy post)


Tabela 10 kolejki



Tabela generalna na koniec zasadniczego sezonu



UWAGA - w przypadku takiej samej liczby pkt obowiązuje zasada odjęcia najlepszego oraz najgorszego wyniki od łącznej ilości pkt, a w przypadku ponownego remisu, lepsze miejsce zajmuje zawodnik z drugim najlepszym rezultatem ktory uzyskal w ciagu 10 kolejek.

***

Pary 1/8 finału

Chudy - Radomatu11
Enkido -Renifer
Przystojniaczek695 - Wiertło92
kuba92762 - CASANOVAzUCIECHOWA
ericek991 - LeonGrande
wojtecky - lysyczarodziej17
RexMundi - thomas893
Mar1916Cin - Goniec

***

drabinka turniejowa

kzyhu
kzyhu
  14 października 2012

Enikdo nie pierdziel bo Leon zapytał się co jesli bedzie remis i nikt dosłownie nikt prócz Ciebie nie kwestionował tej jego propozycji

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  14 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Enikdo nie pierdziel bo Leon zapytał się co jesli bedzie remis i nikt dosłownie nikt prócz Ciebie nie kwestionował tej jego propozycji

W głosowaniu było 3-2 lub 4-2, więc naprawdę multum osób się wypowiedziało ;)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

kzyhu
kzyhu
  14 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym pamiętam, że jak Enkindo chciał wprowadzać jakieś zmiany, to Ty byłeś jednym z tych, który najbardziej się burzył, więc bez urazy, ale zabawnie to brzmi w Twoim wykonaniu. :D


po pierwsze despotycznie wprowadził zmiany z którymi nie zgadzało się z 90% biorących udział , po drugie powtarzam Leon zapytał co w przypadku remisu czy dogrywka czy jego wersja i nikt prócz Enkido nie głosował za dogrywka a czasu było ho ho ho i jeszcze troche
kzyhu
kzyhu
  14 października 2012
Enkido
Enkido: W głosowaniu było 3-2 lub 4-2, więc naprawdę multum osób się wypowiedziało ;)


bo widocznie reszty to nie interesowało ?

Leon dla świętego spokoju zrób tę dogrywkę
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  14 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: po pierwsze despotycznie wprowadził zmiany z którymi nie zgadzało się z 90% biorących udział

5-6 osób, nie więcej, jakie 90% :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: po drugie powtarzam Leon zapytał co w przypadku remisu czy dogrywka czy jego wersja i nikt prócz Enkido nie głosował za dogrywka a czasu było ho ho ho i jeszcze troche

Gdybym nie zaprotestował to wprowadziłby to bez pytania kogokolwiek, on stwierdził fakt, już nie pamiętasz?

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  14 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: bo widocznie reszty to nie interesowało ?

Jak widać "reszta" zaczęła się wypowiadać i jest oburzona zmianami ;)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

kzyhu
kzyhu
  14 października 2012
Enkido
Enkido: Gdybym nie zaprotestował to wprowadziłby to bez pytania kogokolwiek, on stwierdził fakt, już nie pamiętasz?


jego typer , jego decyzje

a róbcie co chcecie , mam to gdzies i juz sie nie wtracam, sie kuwa mać pobijcie o jakiegos smiesznego typera :rotfl:
kzyhu
kzyhu
  14 października 2012
Enkido
Enkido: Jak widać "reszta" zaczęła się wypowiadać i jest oburzona zmianami ;)


no to się obudzili , rychło w czas , ok juz sie nie wtrącam w tym temacie , jakos dawniej nie było takich spin w typerze , wszystko szło ok a od paru edycji szkoda słów
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  14 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdybym nie zaprotestował to wprowadziłby to bez pytania kogokolwiek, on stwierdził fakt, już nie pamiętasz?


Napisalem na ogole o pomysle i zapytalem sie co o nim myslicie, wiec nie przekrecaj.

Konto usunięte
Konto usunięte: Leon dla świętego spokoju zrób tę dogrywkę


To byloby nie fair w stosunku do Chudego, decyzja juz zapadla, jeszcze do wczoraj mozna bylo ja zmienic ale cisza byla.

Co do pw musa , spokojnie kolego, za bardzo przezywasz i nie zycze sobie takich wyzwisk na pw, opanuj sie.
Pszystojniaczek695
Pszystojniaczek695
  14 października 2012

rzutem na tasme udalo sie awansowac.zobaczymy co bedzie dalej

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  14 października 2012

System jaki jest taki jest, moze nie jest idealny, ale juz po ptokach, trudno sie mowi, nastepnym razem gracze niech sie troche wczesniej interesuja losami dalszego etapu jezeli tak bardzo zalezy im na sukcesie koncowym.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  14 października 2012

Dobra wiadomosc taka ze pierwszy i ost raz prowadze typera, nie bede sie juz babrał w tym gównie :ziober2:

wole status zwyklego gracza, zdecydowanie.

CASANOVAzUCIECHOWA
CASANOVAzUCIECHOWA
  14 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: po pierwsze despotycznie wprowadził zmiany z którymi nie zgadzało się z 90% biorących udział , po drugie powtarzam Leon zapytał co w przypadku remisu czy dogrywka czy jego wersja i nikt prócz Enkido nie głosował za dogrywka a czasu było ho ho ho i jeszcze troche

To pokaż mi, w którym to temacie było i zobaczę jakie osoby głosowały, bo pamiętając jakie emocję wzbudzała w niektórych z Was jego osoba w trakcie poprzedniego typera, którego prowadził, nie zdziwiłbym się jakby inni głosowali specjalnie na odwrót, niż on, żeby zrobić mu na złość. :)
LeonGrande
LeonGrande: System jaki jest taki jest, moze nie jest idealny, ale juz po ptokach, trudno sie mowi, nastepnym razem gracze niech sie troche wczesniej interesuja losami dalszego etapu jezeli tak bardzo zalezy im na sukcesie koncowym.

Następnym razem proponuję, że jeśli będziesz chciał wprowadzać jakieś zmiany środku gry, to napisz o tym w wątku tematu, na przykład z wynikami, a nie wbijasz z pomysłem w środku tematu i ktoś będzie czytał wszystkie strony, żeby sprawdzać czy czasami prowadzący nie ma jakichś dziwnych pomysł. Ja na przykład się nie interesowałem, co się dzieję w tematach i o czym jest dyskusja, bo wiedziałem, że i tak będę w czołówce i awansuje, więc nie sprawdzałem, czy będzie dogrywka, czy nie. A z kolei taki Mus teraz wchodzi na fotkę chyba tylko po to, żeby właśnie oddać typy w typerze, więc nic dziwnego, że nie widział tej dyskusji. Jak będziesz pisał o zmianach w treści wątku, to będziesz miał pewność, że każdy to zobaczy i nie będzie żadnych nieporozumień. Krzychu pisze, żeby nie brać typera na poważnie, a dla mnie braniem na poważnie jest właśnie śledzenie każdego wątku od deski do deski, byle tylko nic mnie czasami nie ominęło. :)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 października 2012

żę tę

jako że cos tam tez tu prowadzę - głosowałem za dogrywką ( chyba :lol: )

jesli ktoś ma jakies pretensje to jedynie do siebie
- propozycja była do przegłosowania kilka dni , to że większość tu zagląda tylko by oddac typy czy sprawdzić tabelkę i na tym kończy się ich "udział" to nie wina Leona

wypowiedziały się osoby zainteresowane i aktywne na sporcie - większość była za propozycja Leona

koniec dyskusji

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: To pokaż mi, w którym to temacie było i zobaczę jakie osoby głosowały, bo pamiętając jakie emocję wzbudzała w niektórych z Was jego osoba w trakcie poprzedniego typera, którego prowadził, nie zdziwiłbym się jakby inni głosowali specjalnie na odwrót, niż on, żeby zrobić mu na złość. :)

http://www.fotka.pl/forum/sport/479878,FotoTyper_2012_-_9_k/2
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.