LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  14 października 2012 (pierwszy post)


Tabela 10 kolejki



Tabela generalna na koniec zasadniczego sezonu



UWAGA - w przypadku takiej samej liczby pkt obowiązuje zasada odjęcia najlepszego oraz najgorszego wyniki od łącznej ilości pkt, a w przypadku ponownego remisu, lepsze miejsce zajmuje zawodnik z drugim najlepszym rezultatem ktory uzyskal w ciagu 10 kolejek.

***

Pary 1/8 finału

Chudy - Radomatu11
Enkido -Renifer
Przystojniaczek695 - Wiertło92
kuba92762 - CASANOVAzUCIECHOWA
ericek991 - LeonGrande
wojtecky - lysyczarodziej17
RexMundi - thomas893
Mar1916Cin - Goniec

***

drabinka turniejowa

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  14 października 2012

Cos jak w skokach narciarskich - najlepszy i najslabszy wynik odpadaja.

mus10
Posty: 9482 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
mus10
  14 października 2012
LeonGrande
LeonGrande: Na tym prostym przykladzie mam nadzieje ze rozjasnilem Ci o co chodzilo w systemie "rowny poziom" . Chodzilo o promowanie zawodnika ktory zdobywal w calej rundzie zblizone sumy pkt, czyli trzymal w miare podobny poziom, niz zawodnik ktory raz zaliczyl swietna kolejke a raz fatalna.


Człowieku mówisz teraz o dwóch różnych rzeczach !!! Nie wyciągasz "równego poziomu" tylko medianę pomiedzy najwiekszą a najmniejszą liczbą punktów przy czym im większa dysproporcja tym lepiej dla gorszego zawodnika czyli paradoksalnie wprost przeciwnie do zasady "równego poziomu" !!!!!!! A nawet jeśli to chyba nawet na Twoją chorą matematykę równiejszy poziom miał zawodnik który zdobył najwiecej 20 a najmniej 9 pkt niz ten ktory zdobyl 20 a najmniej 7 !!!!!

Wszystko co dostałem od życia to piłka nożna ...

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  14 października 2012

Ok ok, czas na podjecie decyzji o dogrywce mieliscie - nie chcieliscie, wiec w czym rzecz?

mus10
Posty: 9482 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
mus10
  14 października 2012
LeonGrande
LeonGrande: Ok ok, czas na podjecie decyzji o dogrywce mieliscie - nie chcieliscie, wiec w czym rzecz?


Nie siedzę 24 godz na dobe na forum zeby wszystko tu sledzic !

Wszystko co dostałem od życia to piłka nożna ...

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  14 października 2012

Alez dyskusja o tym nie trwała 1 dzien, ale jak sie nawet zajrzec nie chce to co ja poradze? mialem do kazdego list polecony wysylac "czy to czy to? " Decyzja jest taka ze dogrywka w tym momencie wchodzi w gre gdy Chudy wyrazi zgode ( a nie musi, to moze byc tylko jego dobra wola), jezeli nie wyrazi, zostaje wszysto tak jak jest obecnie.

Chudy
Chudy
  14 października 2012
LeonGrande
LeonGrande: Alez dyskusja o tym nie trwała 1 dzien


dokładnie
LeonGrande
LeonGrande: Decyzja jest taka


jaką ustaliła większość tutaj (każdy miał szansę się wypowiedzieć przez spory okres więc zostaje tak jak jest) :)
Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  14 października 2012

Już jest dawno po herbacie. Trzeba było się interesować jak było 2,3 kolejka a nie teraz.
Wierzę w awans do dalszej rundy , ale za pewne łatwo nie będzie.
Jedno jest pewne. Gram o zwycięstwo w całej zabawie !

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  14 października 2012

Wiec wszystko jasne, czasu na propozycje/ na protesty bylo sporo, poza Enkido nikt , doslownie nikt nie protestowal, za bylo pare osob, wiec temat wyczerpany.

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  14 października 2012

Dzieki za grę. Gutek - to była fascynująca walka o 24 pozycję.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  14 października 2012
LeonGrande
LeonGrande: Wiec wszystko jasne, czasu na propozycje/ na protesty bylo sporo, poza Enkido nikt , doslownie nikt nie protestowal, za bylo pare osob, wiec temat wyczerpany.

Nikt się tym zbytnio by nie przejmował póki nie stałby się "ofiarą" tego systemu, uważałby, że jego on nie dotknie - stąd taki a nie inny przebieg wcześniejszej dyskusji na ten temat

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Mar1916Cin
Mar1916Cin
  14 października 2012

Fajnie, że równy rywal :) nie jestem skazany na pożarcie :) ale, że WueRZet, NuTi odpadli...

CASANOVAzUCIECHOWA
CASANOVAzUCIECHOWA
  14 października 2012

Hmmm, dziwna sprawa. Przyznaję, że wcześniej nie zaglądałem do tematów(poza sprawdzeniem wyników), więc nie widziałem dyskusji na ten temat, ale jakbym widział to na pewno bym zaprotestował przeciwko temu systemowi, bo przecież zawsze była dogrywka w takich sytuacjach, więc nie wiem po co kombinować, tym bardziej, że właśnie można byłoby zrobić dogrywkę we wtorek w meczach reprezentacji. Przynajmniej powinna być, jeśli w grę wchodzi awans do 16, bo jeśli chodzi o poszczególne miejsca w 16, to nie jest aż tak istotne i widzę, że ja też mam tyle samo punktów z Wiertłem, ale obojętne mi jest czy będę 3 czy 4, ale jeśli na szali jest awans lub odpadnięcie, to inna sprawa.

kzyhu
kzyhu
  14 października 2012

przypominam , że jest to tylko i wyłacznie zabawa a tu widzę traktowane jest jakbys grali o mistrzostwo świata i okolic :rotfl:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  14 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: przypominam , że jest to tylko i wyłacznie zabawa a tu widzę traktowane jest jakbys grali o mistrzostwo świata i okolic

Już skończ Krzychu, bo wy o głupią drabinkę zrobiliście więcej szumu ;)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

CASANOVAzUCIECHOWA
CASANOVAzUCIECHOWA
  14 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: wyłacznie zabawa a

Tak zabawa, dobra zabawa, więc każdy chce się bawić jak najdłużej i chyba każdego kręci rywalizacja, a prawdziwa rywalizacja i zabawa zaczyna się w fazie pucharowej, więc wcale się nie dziwię Musowi. :) Poza tym pamiętam, że jak Enkindo chciał wprowadzać jakieś zmiany, to Ty byłeś jednym z tych, który najbardziej się burzył, więc bez urazy, ale zabawnie to brzmi w Twoim wykonaniu. :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.