LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  14 października 2012 (pierwszy post)


Tabela 10 kolejki



Tabela generalna na koniec zasadniczego sezonu



UWAGA - w przypadku takiej samej liczby pkt obowiązuje zasada odjęcia najlepszego oraz najgorszego wyniki od łącznej ilości pkt, a w przypadku ponownego remisu, lepsze miejsce zajmuje zawodnik z drugim najlepszym rezultatem ktory uzyskal w ciagu 10 kolejek.

***

Pary 1/8 finału

Chudy - Radomatu11
Enkido -Renifer
Przystojniaczek695 - Wiertło92
kuba92762 - CASANOVAzUCIECHOWA
ericek991 - LeonGrande
wojtecky - lysyczarodziej17
RexMundi - thomas893
Mar1916Cin - Goniec

***

drabinka turniejowa

Goniec
Goniec
  14 października 2012

bedzie ciezko od poczatku tej fazy :D

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  14 października 2012

Honorowy gol Daniela Cousin z Gabonu w 80' meczu Togo - Gabon dał mi awans rzutem na taśmę :ziober2:

Gratuluję wszystkim którzy awansowali do fazy pucharowej jaki tym którym się nie powiodło, ale walczyli dzielnie do końca :brawo:

Faza zasadnicza stała na bardzo wysokim poziomie. Wystarczy wspomnieć, że najlepszy w poprzedniej edycji po fazie zasadniczej miał 150 pkt, a do awansu wystarczyły 120 pkt.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 października 2012

gód lak thomas893

...Ignorance is bliss...
kuba92762
kuba92762
  14 października 2012

Kondolecje dla musa. Musi boleć tak przegrać:tak:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  14 października 2012

I tradycyjnie przed 1/8 finału porównanie rywali pod kątem tego kto był lepszy w danej kolejce

Chudy - Radomatu11 3-7
Enkido - Renifer 2-6
Przystojniaczek695 - Wiertło92 4-5
kuba92762 - CASANOVAzUCIECHOWA 4-6
ericek991 - LeonGrande 3-5
wojtecky - lysyczarodziej17 4-6
RexMundi - thomas893 5-5
Mar1916Cin - Goniec 4-5

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Renifer
Renifer
  14 października 2012

Rex, Wiertło i na końcu Leon :)
Może darujemy sobie eliminacje i robimy finał ? :ziober2:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  14 października 2012
Renifer
Renifer: Rex, Wiertło i na końcu Leon :) Może darujemy sobie eliminacje i robimy finał ?

A ja co, statysta? Najpierw mnie pokonaj :P

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 października 2012

Słabo mi poszło w całym typerze, dzięki za zabawę jutro pokusze się o typowanie 1/8. Powodzenia reszcie!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

mus10
Posty: 9482 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
mus10
  14 października 2012
LeonGrande
LeonGrande: UWAGA - w przypadku takiej samej liczby pkt obowiązuje zasada odjęcia najlepszego oraz najgorszego wyniki od łącznej ilości pkt, a w przypadku ponownego remisu, lepsze miejsce zajmuje zawodnik z drugim najlepszym rezultatem ktory uzyskal w ciagu 10 kolejek.


Nie bardzo rozumiem tę zasadę, nie sądzisz że awansować powinien zawodnik który po odjęciu od całkowitej ilości punktów najlepszej i najgorszej kolejki powinien uzyskać MNIEJSZĄ liczbę a nie większą bo to oznacza że ogólnie trzymał poziom i się za bardzo w poszczególnej kolejce nie zniżył????!!!!
Gdybym zdobył np w jednej kolejce 30 pkt to już bym całkowicie nie miał szans w takim pojedynku bo w tej Twojej chorej zasadzie matematycznej promowany jest zawodnik który zaliczył jedną totalnie zjeb... kolejkę i zarazem jego najlepsza kolejka była średnia.
Wytłumacz mi k.... co oznacza Twoja zasada liczenia ?
Nie sądzisz że wyglada to tak ?
mus10: 20 pkt - 9 pkt = 11 pkt
Chudy: 20 pkt - 7 pkt = 13 pkt

Mimo tego że w dwóch tych kolejkach zdobyłem 29 pkt a Chudy 27 pkt to awansuje on bo jego różnica jest większa ... CHORE !!!!!!!!

Wszystko co dostałem od życia to piłka nożna ...

kuba92762
kuba92762
  14 października 2012
mus10
mus10: matematycznej promowany jest zawodnik który zaliczył jedną totalnie zjeb... kolejkę i zarazem jego najlepsza kolejka była średnia

Trochę tu jest racji w sumie jak przeanalizowałem, ale w sumie była możliwość głosowania za tą metodą, a teraz to i ona pewnie nie ulegnie zmianie.
mus10
Posty: 9482 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
mus10
  14 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Trochę tu jest racji w sumie jak przeanalizowałem, ale w sumie była możliwość głosowania za tą metodą, a teraz to i ona pewnie nie ulegnie zmianie.


Nie trochę bo czarne na białym to wytłumaczyłem właśnie. Nie widziałem tego głosowania ale każdy pewnie nie analizował tej zasady i zagłosował jak typowy polski polityk.
TO JEST K.... SKANDAL !!!!

Wszystko co dostałem od życia to piłka nożna ...

Goniec
Goniec
  14 października 2012

wg mnie najbardziej sprawiedliwsza byłaby wtorkowa dogrywka reprezentacji :)

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  14 października 2012
mus10
mus10: Nie trochę bo czarne na białym to wytłumaczyłem właśnie. Nie widziałem tego głosowania ale każdy pewnie nie analizował tej zasady i zagłosował jak typowy polski polityk. TO JEST K.... SKANDAL !!!!

Dziwne, że nie zauważyłeś, bo zrobiłem dużo szumu o to, że to dziwny system,ale oczywiście byłem sam w tym przekonaniu

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  14 października 2012
mus10
mus10: Zawodnik A (rowno pkt w sezonie)

PRZYKŁAD :

Zawodnik A
10 - 10 - 12 - 11 = 43

Zawodnik B
7 - 17 - 10 - 9 = 43

=============

Zaw A
43 - 12 - 10 = 21

Zaw B
43 - 17 - 7 = 19

Awans Zawodnik A

Na tym prostym przykladzie mam nadzieje ze rozjasnilem Ci o co chodzilo w systemie "rowny poziom" . Chodzilo o promowanie zawodnika ktory zdobywal w calej rundzie zblizone sumy pkt, czyli trzymal w miare podobny poziom, niz zawodnik ktory raz zaliczyl swietna kolejke a raz fatalna.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.