Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  29 sierpnia 2012 (pierwszy post)

Już w piątek początek 3. kolejki w polskiej lidze.

Sytuacja w tabeli po 2 seriach spotkań:



Wyniki 2. kolejki i rozkład jazdy na 3. kolejkę:



Q1: Gdzie hit kolejki, a gdzie najnudniej?
Q2: Jakie typujecie wyniki?

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 września 2012

Korona - Lechia 0:1 i 3pkt jadą do Gdańska.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Chudy
Chudy
  1 września 2012

Lechia Lechia Lechia :nutki: :rock:

Hahaha po obejrzeniu tego meczu dożywotnia beka z Korony jednak.Nie wiem kto im ustalił tą taktykę,ale jeśli trenejro Ojrzyński słynący z tego,że umie się tylko wydzierać w szatni to nic innego jak pogratulować :rotfl: Korona zamiast zmuszać grającą w osłabieniu Lechię to serwowała miliony wrzutek w pole karne,co było największym błędem.Ojrzyński powinien kazać swoim piłkarzom grać piłką i męczyć Gdańszczan,a oni ciągle zachowywali się jakby była 90 minuta meczu wrzucając piłkę w pole karne "na aferę".Wielkie propsy dzisiaj należą się parze stoperów Madera-Bieniuk,którzy czyścili wszystko i wszystkich we własnym polu karnym,dużo pojedynków główkowych z tego co widziałem wygrał też Łukasz Surma.Kontrowersyjna sytuacja tuż przed końcowym gwizdkiem gdzie Nowak dotyka piłkę ręką w polu karnym,ale to już było po końcowym gwizdku sędziego.Teraz tylko czekać aż piłkarze i trenejro zwalą winę na sędziego Stefańskiego :rotfl: Kielczanie sami są sobie winni i za taką grę angielskimi zawiesinami i bycie drewniakami powinni dostać dyskwalifikację z rozgrywek :rotfl: To była już bodajże 5 z rzędu porażka Korony w lidze.A Lechia przyjechała i swoje zrobiła,dzisiaj Traore trochę mniej widoczny chociaż przegląd to ten piłkarz ma nie da się ukryć.Wielkie propsy dla Rasiaka za asystę no i dla Ricardinho za bramkę oraz całokształt dzisijeszego występu.Szkoda tylko głupoty Pietrowskiego,który wszedł nakładką i wyleciał z boiska bo jestem przekonany,że gdyby nie to Lechia wygrałaby zdecydowanie wyżej.Ale bądź co bądź 3pkt dla Lechii cieszą.

HEJ BKS! :rock:

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  1 września 2012

Korona 07 Kielce d83dde01

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  1 września 2012

Szkoda, że P.R. jutro nie zagra, nie mogę się doczekać tego co pokaże na boisku, i oby to nie było wyskakujące udo ze stawu biodrowego :rotfl:.

:ziober2:
WueRZet
WueRZet
  1 września 2012

O dziwo...ciekawy mecz w Łodzi :ninja:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 września 2012

Jeszcze parę minut i Widzew dowiezie 3 pkt i będzie miał komplet :ninja:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Chudy
Chudy
  1 września 2012

Słaby mecz w Łodzi,chociaż szczerze powiedziawszy spodziewałem się jeszcze większego dna.Może gdyby Buzała zamiast machać łapami i mieć całe życie niezadowoloną minę zaczął wykorzystywać stuprocentowe okazje to GKS miałby jakieś punkty w tym sezonie.Widzew nic wielkiego dzisiaj na boisku nie pokazał ale komplet punktów trafia do nich,ponieważ Bełchatowianie byli jeszcze słabsi od nich.Muszę gdzieś sprawdzić ile strat zaliczył Sebastian "Balejaż" Dudek,ale liczba chyba będzie dwucyfrowa,cieszę się że odszedł ze Śląska ten pseudopiłkarz.Ogółem dla mnie bardzo idiotyczne jest ustalanie terminarza w stylu "na początek Widzew zagra trzy mecze u siebie",czytałem te idiotyczne tłumaczenia rzecznika ekstraklasy,że budowy,że tak będzie lepiej itd.Ale w szanującej się lidze (d83dde02) takie coś nie powinno mieć miejsca i należy grać systemem Dom-Wyjazd-Dom-Wyjazd , ewentualnie maks dwa mecze u siebie lub na wyjeździe.Jak na razie sobotnie mecze beznadziejne,ale biorąc pod uwagę,że mecz w Łodzi był trochę ciekawszy od tego w Kielcach,na uwieńczenie dnia liczę na dobre spotkanie w Białymstoku.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  1 września 2012
Chudy
Chudy: Muszę gdzieś sprawdzić ile strat zaliczył Sebastian "Balejaż" Dudek,ale liczba chyba będzie dwucyfrowa,cieszę się że odszedł ze Śląska ten pseudopiłkarz.

18 sierpnia, 15:45
Widzew Łódź2-1 Śląsk Wrocław
Sebastian Dudek 56, Łukasz Broź 74 - Przemysław Kaźmierczak 79

Trochę strzał w stopę, nie sądzisz?

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

WueRZet
WueRZet
  1 września 2012

Łukasz Burliga od dłuższego czasu miał problemy z załapaniem się do podstawowej jedenastki Wisły Kraków. Dopiero niedawno może wychodzić razem z kolegami na murawę od pierwszej minuty meczu. Zawodnik w przeszłości chwytał się brzytwy, żeby doprowadzić do takiej sytuacji, a właściwie drabiny... Burliga grający na pozycji prawego obrońcy był niechętnie wystawiany za czasów trenera Macieja Skorży. Choć dla części polskich piłkarzy ławka rezerwowych jest przeznaczeniem, z którym chętnie się godzą przyjmując comiesięczne przelewy od klubu, wiślak nie był swoją sytuacją zachwycony. Desperacja często zmusza człowieka do kroków jakich normalnie by się po sobie nie spodziewał. Podobnie było z zawodnikiem z Krakowa, który postanowił wybrać się w nocy do domu trenera w dość nietypowy sposób - mianowicie Burliga wspiął się po drabinie i zapukał do okna. - Faktycznie, doszło do takiej sytuacji. Byłem rozżalony, że nie gram. Miałem propozycję z Lechii Gdańsk, jednak Wisła mnie nie puściła, a potem cały czas siedziałem na ławce rezerwowych. Frustracja narastała, nagle dopadł mnie impuls. Byłem w mieście i... postanowiłem wybrać się do trenera. Od razu - powiedział Burliga w wywiadzie dla "Faktu". Wieczór, miasto, szalone pomysły, przypływ odwagi... Tak, ten stan brzmi znajomo. Wydaje się nam, że zawodnik nie był do końca trzeźwy...

Kuwa ale historia :crylol:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 września 2012

Heh co tu wnikliwie oceniać RTS, ile mają pkt? - dajcie spocznij.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Chudy
Chudy
  1 września 2012
Enkido
Enkido: 18 sierpnia, 15:45 Widzew Łódź2-1 Śląsk Wrocław Sebastian Dudek 56, Łukasz Broź 74 - Przemysław Kaźmierczak 79 Trochę strzał w stopę, nie sądzisz?


Kiedyś musiało mu wyjść,a że wyszło akurat w meczu z WKS to pech,teraz będzie cieniował cały sezon,taki to już kopacz jest.W barwach WKS też miał przebłyski ale ogólnie jest kaleką, w mym mniemaniu większym od Cetnarskiego(wiem odważne stwierdzenie) więc dobrze ,że odszedł.A Dudka akurat to ja obserwuje od wielu lat,bo pamiętam jak przychodził bodajże z Promienia Żary do WKS i nigdy nic wielkiego nie pokazywał.A jeszcze co do tej bramki strzelonej Śląskowi w pierwszej kolejce,nawet największe drewno w meczu ze swoim byłym klubem mobilizuje się mocniej niż zwykle i tak też było w tym wypadku.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  1 września 2012

No to do boju Makuszewski :rock: Uj mnie strzeli jak Sernas lub Pawłowski będą mieli asystę lub gola :ninja:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

WueRZet
WueRZet
  1 września 2012

Uj mnie strzeli jak ktokolwiek zdobędzie bramkę :ninja: :ssh:

kzyhu
kzyhu
  1 września 2012

Widzew 3-0-0 , ja pierdziele co sie dzieje w tej lidze :nie:

Chudy
Chudy
  1 września 2012

Pawłowski :zonk: byłby trzeci gracz z Dream Team w Fantasy , co Ty zrobiłeś chłopie :rotfl:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.