Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  29 sierpnia 2012 (pierwszy post)

Już w piątek początek 3. kolejki w polskiej lidze.

Sytuacja w tabeli po 2 seriach spotkań:



Wyniki 2. kolejki i rozkład jazdy na 3. kolejkę:



Q1: Gdzie hit kolejki, a gdzie najnudniej?
Q2: Jakie typujecie wyniki?

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  2 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaga sie sfrajerzyła, grali bez zaangazowania, nie chcieli wygrac tego meczu, mam nadzieje ze beda zawieszenia za brak sportowej woli walki

Wola była, tylko sędzia ich przekręcił tą czerwoną ;)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Chudy
Chudy
  2 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: własnie mi sie przypomniało jak 8 lat temu Wisła wygrała z obecnym mistrzem Cypru 10:1 w sparingu, a teraz baty od Polonii, co to sie porobiło


kiedyś to my laliśmy azerów czy inne cypry wysoko,no ale czasy się trochę zmieniły :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze nigdy nie byłem tak mocno za zwycięstwem Śląska jak teraz


jedyne słuszne podejście :ziober2:
WueRZet
WueRZet
  2 września 2012
Chudy
Chudy: jedyne słuszne podejście

Później oczywiście życzę tradycyjnie zjazdu do I ligi, ale dzisiaj nawet bym się cieszył jakby Diaz ze 3 strzelił, a co :ziober2:
Chudy
Chudy
  2 września 2012
Enkido
Enkido: Wola była, tylko sędzia ich przekręcił tą czerwoną ;)


Po czym wnioskujesz?Po tym,że Pazdan był bliżej bramki od Gusicia?Myślę że sędzia brał pod uwagę szybkość Abwo,oraz to,że jednak wyszedł by na sytuację sam na sam.
Chudy
Chudy
  2 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Później oczywiście życzę tradycyjnie zjazdu do I ligi, ale dzisiaj nawet bym się cieszył jakby Diaz ze 3 strzelił, a co


co z tego jak Lech nie da rady z Żabolami :ziober2:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  2 września 2012
Chudy
Chudy: Po czym wnioskujesz?Po tym,że Pazdan był bliżej bramki od Gusicia?Myślę że sędzia brał pod uwagę szybkość Abwo,oraz to,że jednak wyszedł by na sytuację sam na sam.

Żółta kartka tak, czerwo mocno naciągane. Wczoraj oglądałem 4 spotkania i w jakimś widziałem jak zawodnik kopnął piłką w głowę leżącego i dostał tylko żółtą kartkę :P

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

WueRZet
WueRZet
  2 września 2012
Chudy
Chudy: co z tego jak Lech nie da rady z Żabolami

Wkurzyę się niemiłosiernie, bo najniższy kurs :ziober2:
Chudy
Chudy
  2 września 2012
Enkido
Enkido: Żółta kartka tak, czerwo mocno naciągane. Wczoraj oglądałem 4 spotkania i w jakimś widziałem jak zawodnik kopnął piłką w głowę leżącego i dostał tylko żółtą kartkę :P


Musisz brać pod uwagę,że w Polskiej lidze sędziowie często ulegają emocjom.Dlatego uważam,że ten czwarty sędzia bardziej przeszkadza niż pomaga.Bo główny np wyciągnąłby tylko żółty kartonik,ale dostaje info przez słuchawkę od technicznego,który stoi obok ławek trenerskich i często jest wyzywany itd i ulega presji trenerów.Potem główny zmienia decyzję i mamy takie a nie inne zepsute mecze już na początku.Ogólnie sędziowanie w tej naszej lidze to dramat.
Chudy
Chudy
  2 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wkurzyę się niemiłosiernie, bo najniższy kurs


Na chwile obecną na BAH widzę 1.55-3.50-6.50.Lech jest mocno w gazie,ale kurde ta myśl szkoleniowa Nawałki zawsze mnie jarała i uważam,że Górnik zawsze jest groźny(no i ten Milik). Liczę na dobry mecz i dużo bramek!
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  2 września 2012
Chudy
Chudy: Musisz brać pod uwagę,że w Polskiej lidze sędziowie często ulegają emocjom.Dlatego uważam,że ten czwarty sędzia bardziej przeszkadza niż pomaga.Bo główny np wyciągnąłby tylko żółty kartonik,ale dostaje info przez słuchawkę od technicznego,który stoi obok ławek trenerskich i często jest wyzywany itd i ulega presji trenerów.Potem główny zmienia decyzję i mamy takie a nie inne zepsute mecze już na początku.Ogólnie sędziowanie w tej naszej lidze to dramat.

Święta prawda. Ale o dziwo w Hiszpanii jest jeszcze gorzej z tym

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

WueRZet
WueRZet
  2 września 2012

Wyłączy się Milika z gry i będzie po kłopocie ;) Żabole już na stadionie , to i ja spadam :rock:

Chudy
Chudy
  2 września 2012
Enkido
Enkido: Święta prawda. Ale o dziwo w Hiszpanii jest jeszcze gorzej z tym


Czy ja wiem?O dziwo najwięcej kontrowersji zawsze jest jak gra Real czy Barcelona.Ostatnio oglądałem Deportivo-Valencia i wczoraj Mallorca-Sociedad i jakichś większych błędów nie było.Coś w tym jest.
Chudy
Chudy
  2 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wyłączy się Milika z gry i będzie po kłopocie ;) Żabole już na stadionie , to i ja spadam


Ale wcześniej Milikos wsadzi dwie bramy :ziober2: Siema i powodzenia. :)
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  2 września 2012
Enkido
Enkido: Wola była, tylko sędzia ich przekręcił tą czerwoną ;)

to juz inna sprawa, ale jak Jaga miała szanse do zabojczej kontry to zamiast rozklepac trojke obroncow KHGMu ktorzy zostali we własnym polu karnym to przytrzymywała piłkje na swojej połowie i przegrywała to przez bramkarza, takich sytuacji było kilka, nie dziwie sie ze kibice zaczeli gwizdac
Chudy
Chudy
  2 września 2012

Po niecałych trzech kolejkach sędziowie w naszej lidze pokazali już 11 czerwonych kartek,właśnie pokazali w Lidze+. :rotfl:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.