krzychu7818
krzychu7818
  6 sierpnia 2009 (pierwszy post)

temat do komentowania dzisiejszych meczy rewanżowych 3 rundy eliminacji LE ze szczególnym uwzględnieniem polskich drużyn :

Lech Poznań - Fredrikstad FK
NAC Breda - Polonia Warszawa
Legia Warszawa - Broendby Kopenhaga

Wasze typy na te spotkania ? :)

DonSmall92
DonSmall92
  6 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: po 15 sierpnia będą zapisy

Jak bedzie typer, to ja bym sie zapisal jak cos, tylko bede mial 10.08 wyjazd na 2 tygodnie, a jak zapisy maja byc po 15 to nie wiem czy zdaze, wiec jak cos to bylbym wdzieczny gdybys o mnie pamietal..;) Chcialem ci na PW napisac, ale za mlody jestem...;p
krzychu7818
krzychu7818
  7 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No i pozostał jeden zespół z Polski...


a np Azerbejdżan w tej fazie eliminacji będzie miał 2 zespoły

Lech bedzie rozstawiony czy nie ??
krzychu7818
krzychu7818
  7 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wiec jak cos to bylbym wdzieczny gdybys o mnie pamietal..;)


ok , zapisałem sobie :)

krzychu7818
krzychu7818
  7 sierpnia 2009

Lech- FC Brugge , całkiem niezłe losowanie biorąc pod uwagę na kogo mogli trafić

mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  7 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lech- FC Brugge , całkiem niezłe losowanie biorąc pod uwagę na kogo mogli trafić

Mimo wszystko coś nie wróżę Lechitom łatwej drogi... Raczej spodziewałbym się wymęczonego awansu, aczkolwiek mogło być gorzej i mogli np. jechać do Hiszpanii
krzychu7818
krzychu7818
  7 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: aczkolwiek mogło być gorzej i mogli np. jechać do Hiszpanii


z Villareal było by pozamiatane raczej a tak to oceniam szanse 50 na 50
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  7 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: z Villareal było by pozamiatane raczej a tak to oceniam szanse 50 na 50

No z Villarealem mieliby naprawdę teoretyczne szanse, a w meczu z Belgami może być chociaż wyrównany
krzychu7818
krzychu7818
  7 sierpnia 2009

ciekawa para w 4 rundzie eliminacji LM : Celtic- Arsenal , a Debrecen zagra z Levskim Sofia

ziober2
ziober2
  7 sierpnia 2009

No to Lech trafił najlepiej jak mógł :P

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  7 sierpnia 2009

Znowu bedzie jaraniem sie wielkimi wystepami lecha. Tylko, ze od roku maja super fuksa w losowaniach. Gdy Wisla grala z Totenhamem i byla blisko, to Lech w osttaniej minucie wymeczyl wygrana z Austria. A chyba kazdy wie o ile Totenham jest silniejszy. ALe i tak przychodzi w koncu trudniejszy sprawdzian. Na wiosne bylo to potezne Udinese i teraz tez znowu jakis w koncu nadejdzie.

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  7 sierpnia 2009

Ktos mi powie, ze WIsla zawalila z Dinamem i Levadia trudno. ALe tez miala mega pecha.

W 2001roku Barca. W 2004r gdy byla mega paka-Real. ROk temu barca. I jak tutaj grac. A kazdy kto siedzi w pilce wie jaka krzywde wyrzadzil sedzia Riley w 2005r wpychając siłą panathinaikos do LM zamiast Wisły.

Donald WHO YOU?

OlsenDarek
OlsenDarek
  7 sierpnia 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Znowu bedzie jaraniem sie wielkimi wystepami lecha. Tylko, ze od roku maja super fuksa w losowaniach. Gdy Wisla grala z Totenhamem i byla blisko, to Lech w osttaniej minucie wymeczyl wygrana z Austria. A chyba kazdy wie o ile Totenham jest silniejszy. ALe i tak przychodzi w koncu trudniejszy sprawdzian. Na wiosne bylo to potezne Udinese i teraz tez znowu jakis w koncu nadejdzie.

Tylko, że Tottenham pod wodzą Ramosa grał w tym czasie totalny piach i był nawet na ostatnim miejscu w tabeli.

Co do obecnego rywala to na pewno jest w zasięgu Lecha jednak mimo wszystko uważam, że Belgowie są faworytem, bo mają rewanż u siebie, a zawsze to jakaś przewaga.
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  7 sierpnia 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: A chyba kazdy wie o ile Totenham jest silniejszy.

Akurat Wisła grała z "Kogutami" kiedy Ci byli w mega kryzysie... nie mówię, że Wisła powinna wtedy awansować, bo o tym mało kto otwarcie mówił, możesz wyskoczyć, że Austria też super klubem nie jest, ale w tamtym czasie wydaję mi się, że piłkarsko była zbliżona do zespołu z Wysp
WueRZet
WueRZet
  7 sierpnia 2009

Kończ Waść... :wtf:

Predator007TSW
Predator007TSW: Tylko, ze od roku maja super fuksa w losowaniach

Mamy zajebisty układ z UEFA. Do ćwierćfinałów same farfuchy, drużyny w kryzysie, bądź takie które podłożą się w ostatniej minucie.

A co do fuksa...dalej współczuję Wam wylosowania potentata z Estonii. Gorzej być nie mogło przecież :nie:
Predator007TSW
Predator007TSW: grala z Totenhamem

Mającym najgorszy początek sezonu w prawie 130 letniej historii. Wybór ich ówczesnego dyrektora sportowego do "5" najgorszych w historii coś znaczy.

Predator007TSW
Predator007TSW: i byla blisko,

A nawet o włos ! Ale czego ? :woot:

Predator007TSW
Predator007TSW: A chyba kazdy wie o ile Totenham jest silniejszy.

Tak przyznaję Ci rację. Lech miał znacznie gorszy sezon w europejskich pucharach niż Wisła w zeszłym sezonie. Odmaszerować.

I ostrzeżenie. Jeszcze raz napiszesz nazwę polskiego klubu piłkarskiego z małej litery dostaniesz bana.

--------------------------------
Co do losowania. Lepiej pod względem sportowym być nie mogło. Kibicowsko fajnie byłoby trafić na Kebabów, ale trudno.
ziober2
ziober2
  7 sierpnia 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Tylko, ze od roku maja super fuksa w losowaniach.


naprawdę straszny fuks, być pierwszą z nierozstawionych drużyn.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.