NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 lipca 2012 (pierwszy post)

Temat poświęcony typowaniu wszelkich dziedzin sportu i wszystkiego na czym można podwoić złotówkę.



Bukmacherzy do dzieła. Dzielcie się opiniami, spostrzeżeniami i wygranymi.

Enjoy! приглашаю :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

TottenhamHot
TottenhamHot
  17 sierpnia 2012

co za glupia ci pa wozniacka , faworytka wielka w pis du , taka sama celebrytka jak nasz wojtuś :zly:

kto mi wytlumaczy na jakiej niby zasadzie dziala system na bahu ?
gdzie znajde info o minimalnej wygranej ?
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  17 sierpnia 2012

Chicago White Sox :w00t: mam ich koszulke ;D

TottenhamHot
TottenhamHot
  17 sierpnia 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: i typ na gości 2

zagralbym tutaj systemem 5/7
TottenhamHot
TottenhamHot
  17 sierpnia 2012

podobno US moze robic kontrole zarejestrowane w fortunie czy nie graja na zagranicznych portalach [[podobno, w kazdym badz razie sa barzdziej narazone, wyczytalem na jakims forum]

matiz1265wppl
matiz1265wppl
  18 sierpnia 2012

jutro Arsenal u2.5 - 2
Basel u2.5 lub 3.5 - 2
Espanyol 2x
Tottenham 2x

za 100

TranceIsMyLovee
TranceIsMyLovee
  18 sierpnia 2012
Sezon uważam za otwarty!.
Sezon uważam za otwarty!.


Więc tak na początek kilka słów o spotkaniu QPR-Swensea...
Gospodarze solidnie wzmocnili przed sezonem niemal wszystkie formacje,transfery takich zawodników jak Andy Johnson,Fabio,Ji-Sung Park czy Robert Green powinny znacząco wpłynąć na grę QPR,oczywiście nie były to wszystkie wzmocnienia,ale nie bd się rozpisywał na ich temat :)
Swensea na rynku transferowym nie "błyszczała" na tle rywali do tego stracili swoją największą gwiazdę.
Drużyna gospodarzy na własnym terenie z tak doświadczonymi i ogranymi piłkarzami powinna dziś odnieść dość wyraźne zwycięstwo przynajmniej w mojej opinii.
Na uwagę zasługuję również fakt,że w meczach bezpośrednich zdecydowanie korzystniej wyglądają dzisiejsi gospodarze.. Na ostatnich 5 spotkań pomiędzy tymi zespołami 4 razy wygrywała drużyna QPR i to dość wyraźnie 3-0,4-0,1-1,1-0 oraz 3-0.
Tak więc dla mnie wynik dzisiejszej konfrontacji jest oczywisty,dlatego więc:

QPR 5,5/10
TranceIsMyLovee
TranceIsMyLovee
  18 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Sezon uważam za otwarty!.Sezon uważam za otwarty!. Więc tak na początek kilka słów o spotkaniu QPR-Swensea... Gospodarze solidnie wzmocnili przed sezonem niemal wszystkie formacje,transfery takich zawodników jak Andy Johnson,Fabio,Ji-Sung Park czy Robert Green powinny znacząco wpłynąć na grę QPR,oczywiście nie były to wszystkie wzmocnienia,ale nie bd się rozpisywał na ich temat :) Swensea na rynku transferowym nie "błyszczała" na tle rywali do tego stracili swoją największą gwiazdę. Drużyna gospodarzy na własnym terenie z tak doświadczonymi i ogranymi piłkarzami powinna dziś odnieść dość wyraźne zwycięstwo przynajmniej w mojej opinii. Na uwagę zasługuję również fakt,że w meczach bezpośrednich zdecydowanie korzystniej wyglądają dzisiejsi gospodarze.. Na ostatnich 5 spotkań pomiędzy tymi zespołami 4 razy wygrywała drużyna QPR i to dość wyraźnie 3-0,4-0,1-1,1-0 oraz 3-0. Tak więc dla mnie wynik dzisiejszej konfrontacji jest oczywisty,dlatego więc:QPR 5,5/10


Bez komentarza... Poległem z kretesem...
xNumber1x
Posty: 406 (po ~276 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 7
xNumber1x
  18 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Więc tak na początek kilka słów o spotkaniu QPR-Swensea...


0:5 :szok:

ku..twa 2 kupony poszły sie je..ć ;/
kuba92762
kuba92762
  18 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Bez komentarza... Poległem z kretesem...

Odpuszczę sobie Twoje analizy:lol:
kzyhu
kzyhu
  18 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Odpuszczę sobie Twoje analizy


nie no czasem dobre daje ale dziś fakt totalna porażka , zreszta wg mnie obstawianie pierwszych kolejek ligowych to kompletny bezsens
TottenhamHot
TottenhamHot
  18 sierpnia 2012

moj kupon jeszcze w grze :lol:
kuba92762
kuba92762
  18 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie no czasem dobre daje ale dziś fakt totalna porażka , zreszta wg mnie obstawianie pierwszych kolejek ligowych to kompletny bezsens

No pamiętam, ale dzisiaj to masakra wyszła:D
TranceIsMyLovee
TranceIsMyLovee
  18 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Odpuszczę sobie Twoje analizy


Spójrz na poprzednie wpisy,a nie oceniaj po jednej porażce.. Nie zaprzeczam nie powiodło się,ale skoro masz zamiar krytykować to może napisz kilka słów od siebie w rzeczowej analizie i na koniec sezonu zobaczymy kto ma lepszą wiedzę.
kzyhu
kzyhu
  18 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ale dzisiaj to masakra wyszła:D


no mnie to bardzo dziwi , taki doświadczony typer i popełnia taki błąd jak granie pierwszych kolejek :and: , przeciez to na dwoje babka wróżyła
kuba92762
kuba92762
  18 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Spójrz na poprzednie wpisy,a nie oceniaj po jednej porażce.. Nie zaprzeczam nie powiodło się,ale skoro masz zamiar krytykować to może napisz kilka słów od siebie w rzeczowej analizie i na koniec sezonu zobaczymy kto ma lepszą wiedzę.

Zaraz Ci żyłka pierdząca pęknie.
Po co mam analizować? Na szczęście bez większych analiz jestem na plusie więc odpuszczę:tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.