NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 lipca 2012 (pierwszy post)

Temat poświęcony typowaniu wszelkich dziedzin sportu i wszystkiego na czym można podwoić złotówkę.



Bukmacherzy do dzieła. Dzielcie się opiniami, spostrzeżeniami i wygranymi.

Enjoy! приглашаю :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  25 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: kopciuszek, z takimi to zawsze jakies wpadki sa

Kopciuszkiem byli może w zeszłym sezonie. Ten klub ma jakieś związki z Zizou d83ddc46

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

TranceIsMyLovee
TranceIsMyLovee
  26 sierpnia 2012

Kolejny weekend w trakcie,więc czas napisać słów kilka... Tym razem mecz Heracles-Feyenoord.
Patrząc na formę z początku sezonu faworytem dzisiejszego spotkania są goście.Zagrają co prawda bez duetu środkowych obrońców,lecz przed sezonem poczynili wzmocnienia i mają dość szeroką kadrę,więc nie powinno to stanowić dzisiaj,aż tak dużego problemu.W drużynie Heraclesa nie zobaczymy Marko Vejinovic'a,który cały czas znajduje się poza grą co jest niewątpliwie jest znaczący osłabieniem drużyny z Almelo.
Wydaje mi się,że Portowcy powinni poradzić sobie mimo niekorzystnej sytuacji w obronie i liczę na zwycięstwo Feyenoord'u.
Przewidywalny skład Feyenoord'u:Mulder - Janmaat, Martins Indi, Kongolo, Nelom - Leerdam, Immers, Clasie - Schaken, Fernandez, Cissé

Feynoord @2,45 4/10

TranceIsMyLovee
TranceIsMyLovee
  26 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Kolejny weekend w trakcie,więc czas napisać słów kilka... Tym razem mecz Heracles-Feyenoord. Patrząc na formę z początku sezonu faworytem dzisiejszego spotkania są goście.Zagrają co prawda bez duetu środkowych obrońców,lecz przed sezonem poczynili wzmocnienia i mają dość szeroką kadrę,więc nie powinno to stanowić dzisiaj,aż tak dużego problemu.W drużynie Heraclesa nie zobaczymy Marko Vejinovic'a,który cały czas znajduje się poza grą co jest niewątpliwie jest znaczący osłabieniem drużyny z Almelo. Wydaje mi się,że Portowcy powinni poradzić sobie mimo niekorzystnej sytuacji w obronie i liczę na zwycięstwo Feyenoord'u. Przewidywalny skład Feyenoord'u:Mulder - Janmaat, Martins Indi, Kongolo, Nelom - Leerdam, Immers, Clasie - Schaken, Fernandez, CisséFeynoord @2,45 4/10


Trafione!. 2-1 dla Feyenoord'u
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  26 sierpnia 2012

Dobry kurs, widze wraca Ci forma :ziober2:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 sierpnia 2012

Też miałem Feyenoord i to za 2,35. Pewniak :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 sierpnia 2012

i weź tu stawiaj na pewniaki :

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 sierpnia 2012

Ja wczoraj uratowalem stan konta, mialem 39 zl postawilem 19 zl na Juve, Man Utd, Inter i Chelsea i wpadło 78 :rotfl:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 sierpnia 2012

Trzeba dać jakieś pewniaki na dziś :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 sierpnia 2012

jak to pewniak, coś nie wejdzie :

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

TranceIsMyLovee
TranceIsMyLovee
  30 sierpnia 2012

Dziś wiele rewanżowych spotkań Ligi Europy,ale ja zabieram się za to w czym czuję się mocny,czyli Skandynawia,a dokładniej Fińska Kakkonen North :)

HauPa - Kemi
Dzisiejsze spotkanie w mojej ocenie może mieć,tylko jednego zwycięzce,a mianowicie będzie nią drużyna gości,gdyż nie widzę żadnych atutów po stronie gospodarzy.W ostatnich 5-ciu meczach ponieśli oni 4 porażki tracąc przy tym aż 14 bramek !.
Goście są za to w zupełnie innym nastroju wygrali 4/5 ostatnich spotkań i dalej można u nich zauważyć tendencję zwyżkową ;) Dodatkowo znakomicie spisują się gracze z zagranicy Eiselle (14 bramek/drugi strzelec ligi) oraz jego rodak Stevens8 bramek.

W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi drużynami gładko wygrała na własnym boisku drużyna Kemi 5-0,dzisiaj nie tak okazale,ale powinno być podobnie.Można też grać O2,5 z którym nie powinno być problemów,lecz jak dla mnie 1,40 jest kursem marnym.

Kemi@1,53/7/10

GL!.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 sierpnia 2012

Na Śląsk nawet z handicapem 1:0 dobry kurs 5.00 tyle, że oni i tak przegrają :P

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 sierpnia 2012

wyzerowałem sobie konto, na którym było całe 2,11zł
ale 3 kupony w grze, w tym 1 na el. MŚ

a takie coś z naszymi kopaczami sobie wymyśliłem :

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  31 sierpnia 2012

4 w dużym 53 zł :rotfl:

ale jest kumulacja 30 baniek 261d

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

TranceIsMyLovee
TranceIsMyLovee
  31 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziś wiele rewanżowych spotkań Ligi Europy,ale ja zabieram się za to w czym czuję się mocny,czyli Skandynawia,a dokładniej Fińska Kakkonen North :)HauPa - Kemi Dzisiejsze spotkanie w mojej ocenie może mieć,tylko jednego zwycięzce,a mianowicie będzie nią drużyna gości,gdyż nie widzę żadnych atutów po stronie gospodarzy.W ostatnich 5-ciu meczach ponieśli oni 4 porażki tracąc przy tym aż 14 bramek !. Goście są za to w zupełnie innym nastroju wygrali 4/5 ostatnich spotkań i dalej można u nich zauważyć tendencję zwyżkową ;) Dodatkowo znakomicie spisują się gracze z zagranicy Eiselle (14 bramek/drugi strzelec ligi) oraz jego rodak Stevens8 bramek.W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi drużynami gładko wygrała na własnym boisku drużyna Kemi 5-0,dzisiaj nie tak okazale,ale powinno być podobnie.Można też grać O2,5 z którym nie powinno być problemów,lecz jak dla mnie 1,40 jest kursem marnym.Kemi@1,53/7/10GL!.


Trafione!. Kemi 0-2
WueRZet
WueRZet
  31 sierpnia 2012

Kupony na wariata, więc pojedynczo można coś wybrać.

Wariat piątkowy :

Le Havre - Monaco 2
Quevilly - Metz 2
TSV - Duisburg 1
Wisła - Polonia 1 (tak, tak :ziober2)
Orebro - Djurgarden 2

Kurs 30.44

Wariat weekendowy :

Swansea - Sunderland 1
Neustadt - Austria 2
Tolouse-Reims 1
Werder - Hamburg 1
Nordsjaelland - Broendby 1
Heerenveen - Ajax 2
Constanta - Vaslui 2

Wariat polski ;) :

Wisła - Polonia +2.5
Widzew - Bełchatów 1
Korona - Lechia -2.5
Jagiellonia - Zagłębie - 2.5
Lech - Górnik 1
Śląsk - Ruch 1
Piast - Pogoń - 2.5

Kurs 52.62

Wariaty czasem wpadają :P Muszę jeszcze się do buka cofnąć bo wbił mi porażkę Swansea na kuponie :ninja:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.